Бихте ли взели дрехи под наем?

  • 5 211
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 216
Не съм вземала до сега, но бих, ако намеря това което ми трябва! Не ми се дават 100лв за рокля, която ми трябва за 2часа....

# 16
# 17
  • Мнения: 0
Ако имаше якета, сака, панталони, рокли, колани, чанти? Просто искам да разбера дали хората проявяват интерес кам подобно нещо.

# 18
  • Мнения: 2 259
Не.Предпо4итам два парцала да имам,но да са си мои.
Ако им се слу4и нещо  да не се и панирам де Wink

# 19
  • Мнения: 0
На въпроса с въпрос:"И защо пък не?"




има хора които не биха взели както по горе са написали ...гнусливи и т.н.  само че не е ли същото да си купиш дреха втора ръка защото мога да се обзаложа че по голямата част от населението си пазари от тези магазини и не включвам само хора с ниски доходи..! Simple Smile

# 20
  • Мнения: 21 648
  Е хубаво де, от какъв зор ще си взема под наем някой панталон - имаш предвид ежедневни дрехи, нали? Това е крайно неудобно.

# 21
  • Мнения: 2 931
     Да, но какъв точно наем ще предложиш тогава? Ако си купувам блуза от втора употреба за 5-6 лева примерно (по толкова ли са?), ще я нося многократно. Дори да съм склонна да нося употребявани вещи, едва ли бих дала 5-6 лева за еднодневен наем, при условие че на същата цена ставам собственик.
     Ако пък се насочваш към по-платежосбособни клиенти, не виждам как ще ги мотивираш да наемат обикновени ежедневни дрехи, при наличие на възможност да си купуват нови.
    Аз също бих наела карнавална рокля, но друга - не.

# 22
  • Мнения: 10 547
  Е хубаво де, от какъв зор ще си взема под наем някой панталон - имаш предвид ежедневни дрехи, нали? Това е крайно неудобно.

Онзи ден неистово ми трябваше червено сако, вталено, късо...Тъй, обадих се на кой ли не, и накрая пак все едно го взех под наем- даде ми го дъщеря на колежка на майка ми.
Съседът, младо 18-годишно момче, сходно като структура с тази на съпруга ми, идва два пъти у нас за да вземе назаем костюм, защото за две сватби в годината и на мен, и на майка му не ни се струва рентабилно да се купуват специално официални одежди.  Та, в този ред на мисли, една такава услуга, би била изгодна и удобна на мнозина. Защото за съпруга ми костюмите са ежедневие, но за други дреха за по два случая на две години.

# 23
  • Мнения: 21 648
     Така си е.

# 24
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Да, ако ми се наложи, бих.

Макар че  все ще изровя от приятелка назаем, ако пък съм чак толкова на зор.

# 25
  • Мнения: 1 253
за официални дрехи ми се струва най-подходящо

# 26
  • Мнения: 0
     Да, но какъв точно наем ще предложиш тогава? Ако си купувам блуза от втора употреба за 5-6 лева примерно (по толкова ли са?), ще я нося многократно. Дори да съм склонна да нося употребявани вещи, едва ли бих дала 5-6 лева за еднодневен наем, при условие че на същата цена ставам собственик.
     Ако пък се насочваш към по-платежосбособни клиенти, не виждам как ще ги мотивираш да наемат обикновени ежедневни дрехи, при наличие на възможност да си купуват нови.
    Аз също бих наела карнавална рокля, но друга - не.



не се насочвам кам каквито и да било клиенти просто исках да разбера какво мисли общността по тази тема нали за това е форум Simple Smile

# 27
  • Мнения: 76
На запад е доста разпространено да взимаш дрехи под наем, особено официални дрехи. И е доста доходоносно, някои предлагат под наем скъпи марки като Версаче, Кавали и т.н. ,според мен си заслужава да облечеш една такава дреха за няколко часа, отколкото да купиш костюм и да облечеш веднъж на 5 години. Но тук още не сме дорасли за подобен бизнес (така мисля аз).

# 28
  • Мнения: 1 253
Значи, за бизнеса - аз бих била клиент с удоволствие.
Обаче, забелязала съм, че като харесам някое място/продукт в София, фирмата малко след това фалира. Вече свикнах, очаквам го и дори не ми става тъжно.
Явно такива като мен са много малко.
Не се захващай.

# 29
  • Мнения: 4 300
За официални, скъпи и как да кажа, разпознаваеми модели може би бих ( съвсем хипотетично тъй като не ми се налага да ходя по червения килим).
Друг е въпросът колко пазар има за подобна услуга.

Последна редакция: чт, 13 окт 2011, 23:57 от Рокси

Общи условия

Активация на акаунт