Март неусетно наближава, а бебчето безспирно вече шава

  • 32 290
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 165
Здравейте! Закуската е супер!!!
petkova6 добре дошла при нас! И да се прибираш бързо у дома!!!
Радвам се за всички за добрите новини от ФМ!!!
Аз се мъча да напиша два реда ,а малкия е обул маратонките на баща си и ме ръчка  hahaha Много му ходят  Laughing
При нас пола още е в неведение и вече се дразня  Twisted Evil

# 736
  • София
  • Мнения: 932

Здравейте и от мен  Hug


petkova6, добре дошла  Hug
ilki, лекарската комисия удължава болничния с 1 месец и така до 45-те  дена преди раждане ти издават всеки месец болничен. После гинеколога, който ти следи бременността по ЗК ти издава болничния за  45 дена преди  раждане.
I.T., много неприятно е че детенцето не се оправя Sad. Сигурно съм пропуснала но ходихте ли на УНГ и алерголог, освен при педиатъра. Не ми се вижда нормално кашлицата да не спира и след антибиотик, даже напротив да се задълбочават нещата.
Както вече писах и дъщеря ми прихваща упорити кашлици от детската градина , но се разминаваме с хомеопатия. При нас проблема се оказа стичащи се назад секрети(не бактериални, а бистри) и леко увеличена трета сливица, много ни помагат съветите на д-р Михайлов от форума който са ти  дали Simple Smile.

Усмихнат ден на всички!   bouquet

# 737
  • Мнения: 80
Богги, дали помниш къде в БГ си срещала това масло от авокадо, че ми хареса и искам да си го взема. Ще ти бъда благодарна.
aleina можеш да погледнеш тук за маслото от авокадо на Икаров  Wink
http://www.ikarov.eu/avokado-maslo.html

# 738
  • Мнения: 1 722
Здравейте, момичета, аз по принцип се мажа с едни масла на Кокона и майка - против стрии и за гърдите, обаче онзи ден на работата много ме засърбя коремчето и една колежка ми даде лосиона й за тяло  Embarassed. Намазах се, снощи обаче след банята гледам по коремчето ми малки ситни пъпчици, само по корема. Дали може да е някаква алергия от този лосион, уж в срок на годност си е  Thinking. Нямам по никоя др. част на тялото ...

# 739
  • Мнения: 0
Момичета публикувам новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=621993

Създадох специален профил, така че да могат и други мами да помагат:) Който има желание мога да му пратя паролата на лични. Засега я знаем аз и DoniM

Общи условия

Активация на акаунт