Март неусетно наближава, а бебчето безспирно вече шава

  • 32 298
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Здравейте! Бих искала и аз да се присъединя към вас. Очаквам малкия акробат на 15 март 2012 г. Досега всичко беше наред, но в петък сутринта получих контракции и в момента съм в болницата на системи с магнезий.

# 721
  • Мнения: 5
petkova6 добре дошла...тъжно е че влизаш с такава новина..но по важното е че сега всичко ще се нормализира и ще бъдете добре и ти и бебо! Hug
Аз съм ок - мъжа ми си е тук и ми е пълно  сърцето и къщата..... правим планове за покупка на пакет -пералня, печка и хладилник...около нова година....че нали за новия дом ни трябват тези уреди.... сега сме в апартамента на майка и ....като се изнесем на пролет- лято ще трябва да има с какво да се обслужваме за печки - знам че Горения е много добро качество...за перални съм чувала мнения за аристон като здрави -перални.моля споделете своя опит - значи вълнува ме добра цена с добро качество.... Joy

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 2 172
petkova6, добре дошла и дано бързо се овладеят контракциите  Praynig Praynig Praynig

zakira30, моята печка (на няколко години) е горение и не е мръднала - наистина са много здрави. На майка ми фурната е AEG и е много доволна, а котлоните са на Горение и отново само добро може да се каже за тази марка.

# 723
  • Мнения: 0
Мерси. Дано наистина всичко свърши много бързо и се приберем вкъщи.

# 724
  • Мнения: 5
Добро утро и приятна закуска  Hug

# 725
  • Мнения: 4
Добро утро и от мен! Закуската изглежда прекрасно Simple Smile)))!
Аз цяла нощ не можах да спя  Crossing Arms!
Лек ден на всички  Hug Praynig

# 726
  • София
  • Мнения: 1 185
Добро утро Simple Smile

Тази закуска ще си я спретна днес следобяд Simple Smile

# 727
  • София
  • Мнения: 187
Добро утро мамчета!!! Hug
Аз цял уикенд не съм влизала, ама сега наваксах! Wink
Щастливка, Честит Рожден ден на патерица и от мен!!!Пожелавам ти да си жива и здрава, много лека бременност и един здрав бебок март месец!!! newsm51
Диди и аз мисля че трябва да си смениш лекаря, егати отношението!!!
И да ви споделя нещо, сега ми дадоха една брошурка за Бебемания 2011 http://www.fairbebemania.com/bebemania/index.php , смятам да отида, ако някой има желание може да се видим там! Grinning
Хайде пожелавам ви лек и успешен ден!!!  bouquet

# 728
  • Мнения: 92
Здравейте и от мен.
За нас утрото не беше никак добро, защото явно че поредния АБ, който беше изписан на малката не действа. След антибиограмата и всички изследвания и последвало лечение днес се установи че кашлицата е слязла надоло. Тази кашлица е вече повече от месец Sad. Направо вече ми се  smile3518. От притеснение ли незнам, но получих контракции и няколко дена корема ме свива яко. Налегнала ме е някаква гадна депресия и по цял ден ме избива на рев. Офф стига съм ви занимавала, хайде хубав и усмихнат ден на всички  love001

# 729
  • Europe
  • Мнения: 548
Здравейте миналта седмица бяхме на 4Д при Марков и видяхме нашия малчуган. Всичко си му е Ок, направи ни много щастливи.
Уффф аз още не съм си правила никакви кръвни изследвания. Всеки ден се каня, но ....все няма време, много съм разхайтена тази бременност, за разлика от миналата.
А дали може джи пи то да ми даде такова напраление за ПКК и т.н. каквото е нужно на кръвта.

Честит рожден ден на Щастливка!

Богги, дали помниш къде в БГ си срещала това масло от авокадо, че ми хареса и искам да си го взема. Ще ти бъда благодарна.

I.T.- напиши следното в гугъл - Библиотека др. Атанас Михалов - форум БТВ-Денят е прекрасен. Изпитани неща са и действат. Не мога да ти пусна линк, защото в момента нещо не им работи форума - дава еррорр. Но по-късно опитай пак. Ще прочетеш интересни неща.
Ако открия нещо свалено да съм си запазила на компютъра ще ти го пратя.

Последна редакция: пн, 07 ное 2011, 09:31 от aleina

# 730
  • Мнения: 3 922
Добро утро, мамчета!
zakira30, мерси за закусчицата, ама бива ли така да ни съблазняваш Crazy? Аз и в готварския вече избягвам да влизам да чета, че всичко ми се прияжда Blush

aleina , гинекологът ти по ЗК може да ти даде направление за ПКК и другите кръвни изследвания. Ако джипито ти е дала направление за такъв и вече си се записала при него.
Моята поне ми отказа такова направление с този аргумент. И всичко ми пуска АГ-то по ЗК. Аз по принцип ходя при двама лекари - и по ЗК, и на частно.

# 731
  • Мнения: 40
Здравейте коремчета, след краткия уикенд.
Много се радвам, че за Мира има по-ведри новинки, и в най-скоро време ще очаквам да пише самата тя с още по-добри новини.  Praynig Hug
Щастливка, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, с малко закъснение! Да си жива и здрава и много обичана. А най-хубавия подарък да получих през м. Март.   bouquet
petkova6, добре дошла при нас. Пожелаваме ти леко бременеене, бързо възстановяване и следващото влизане в болница да е за раждането.  welcome
I.T., това с кашлицата е много гадно. И нашия Пламен кашля почти три седмици. Отвратително е, но на него поне накрая като изписаха антибиотика нещата се оправиха, но не знам защо вас ви мъчи толкова много време. Много е гадно да ти е болно детенце и нищо чудно, че всичко това ти се отразява така депресиращо, обаче си помисли и за бебока в шкембака, и че нещата ще се оправят и трябва да се гледа позитивно на нещата. Защото децата дори когато са болни усещат настроенията ни  и емоциите ми и съм сигурна че имат нужда от повече позитивизъм!  Hug

В събота ние ходихме на гости, а в неделя почти цял ден бяхме в Южния парк и пак на гости при едните баба и дядо. Че след толкова боледуване, социалния ни живот нещо позамря. Пламен направи едно култово падане от една спалня и сега е с обелен нос. Опитва се да скача по леглото, и хем сме легнали от едната страна аз, от другата едма моя приятелка да го пазим, а той се засили и се метна по корем към необезопасената страна на леглото към краката ни, падна на самото легло по корем, обаче така се беше засилил, че продължи напред по корем и то леглото свърши и ае ТУП по глава /по нос в неговия случай/.  Но обикновенно така става - От играчка - плачка!

# 732
  • София
  • Мнения: 1 668
aleina, със сигурност има масло от авокадо на Икаров, но нямам идея дали мирише.
Някъде бяхте писали за КЗ, 5.2 си е добра стойност, пак зависи колко е била преди това де, но границата е 6. Аз преди да забременея бях с 5.4 някъде, а сега ми падна на 4.2, което е направо странно. Момичета аз се върнах от Велинград, но повече просто наистина няма да ходя. Плацикахме се 2 часа в басейна и джакузито и после съвсем малко се подсушихме и излязохме, при което аз доста си намръзнах. Вечеряхме и после легнахме и понеже климатика беше нагласен на 23 градуса, а реално не знам колко е било, пък бяхме с една тънка завивка и към 3-4 започна да ме втриса. Ама такъв студ ви казвам, който не съм изпитвала през живота си. Започнах да треперя и така до 5 и нещо, просто нямах стопляне. Явно съм вдигнала температура. Изпратих мъжа си да търси аптека да вземе нещо, защото просто беше ужасно, никога не ми е ставало така, Уви, нямаше нито една работеща аптека и тъкмо мислехме да хващаме пътя за София, започнах да се пооправям. На следващата сутрин още след закуската и се изстреляхме към София.Разходихме се из ИКЕА за мебели, понеже нали ни предстои и на нас обзавеждане, ходихме и ние да гледаме печки и перални и в тоя ред на мисли сме се насочили към Bosh. Моя мъж каза, че някакъв негов колега му споменал, че техномаркет имали аутлет, някъде на излизане от софия и мислиме там също да минем да видим дали има нещо. Но има още време, ние докато прехвърлим окончателно апартамента ще стане декември Simple Smile

# 733
  • Мнения: 40
Забравих да драсна за готварските печки. Нашите имат печка Горение, която е с два котлона и две газови горелки. Печката е почти мой набор и още работи без проблем. Направо е като нова. Ние с мъжа ми си купихме печка също с два ел. котлона и два газови, на NEO и за сега нямам забележки никакви. Брата на мъжа ми също ползват NEO от няколко години и казват, че са много доволни. Даже твърдят, че печката им била толкова икономична, че нямало значение дали я ползват на ток или на газ - разлика в сметката за тока няма. Това са моите наблюдения, а избора изцяло ваш.  Grinning

# 734
  • Мнения: 19
Добро утро мамчета, аз позачезнах има-няма 2-3 седмици и нищо не съм чела назад, а то темата свършила, но ще седна да си почета, за да съм в час.
Надявам се всички да сте в пълен състав и най-вече здравички.
Честито на всички, които са имали поводи, видях булки и рожденици, да сте живи и здрави и много щастливи и обичани.

Аз си взех малко отпуск, после продължих с болничен и май ще си го удължа. Някой знае ли с колко комисията удължава болничния от гинеколога, който ми даде 2 седмици?

Иначе за сега съм ОК, с малки изключения, от време на време ме прорязва ниско долу коремчето, но се надявам да не е нищо притеснително. Използвах времето да си почина, попътувахме малко при роднините, ходих на лекции, че се записках да уча една магистратура. Сега имам един куп литература да чета за изпити през януари.

Като изчета назад може да се включа по-подробно. И благородно завиждам на софийските мами, които си организирате срещички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт