Кои са ТЕ всъщност?

  • 8 569
  • 105
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 150
Е, аз не виждам, ти конкретно с какво допринесе за темата, освен да пееш един рефрен, че и решение започна да търсиш.
Изясни за себе си, за какво е темата изобщо.

# 76
  • Мнения: 2 510
"В корана Арабите са написали за Българите - Завистливо, Крадливо и Ебливо племе .... "

"О, неразумни и юроде, поради что се срамиш да се наречеш българин"- Паисий Хилендарски

# 77
  • Мнения: 4 300
"В корана Арабите са написали за Българите - Завистливо, Крадливо и Ебливо племе .... "


За момент се стреснах, че си го измислила сама, но след това го пейстнах в Гугъл, излезе ми фейсбук профил "Национален Протест срещу безобразията в България " и всичко рязко си дойде на мястото.


Сега отивам да го пейстна в Смешките .

# 78
  • Мнения: 4 916
И аз го пуснах в Гугъл, след което реших, че дори няма нужда от опровержение.

# 79
  • Мнения: 150
Това трябва да се номинира за бисер на годината.  Laughing

# 80
  • Мнения: 2 510
За момент се стреснах, че си го измислила сама, но след това го пейстнах в Гугъл, излезе ми фейсбук профил "Национален Протест срещу безобразията в България " и всичко рязко си дойде на мястото.
[/quote]

Не си мислете, че това е измислено сега.
За първи път го чух /без завистливо/преди около 25 години.

# 81
  • Мнения: 2 510
ЗАКОНИТЕ НА ХАН КРУМ

„Ако някой обвини другиго, да не бъде слушан, преди да бъде вързан и разпитан. И ако се окаже, че той клевети и лъже, да бъде убит. Не се позволява да се дава храна на онзи, който краде. Или ако някой би се осмелил да направи това, имотите да му бъдат отнети. Заповядал също да се строшават краката на крадците и всички лозя да се изкоренят. На всеки, който проси, да не се дава малко, но да бъде достатъчно задоволен, за да не изпадне пак в нужда; или пък, който не постъпи така, ще му бъдат отнети имотите".

# 82
  • София
  • Мнения: 17 393
Решение на кой проблем, мамамира, да намерим?
Как да се накажат крадлите ли?
Ми то си пише в закона как, ние топлата вода ли да открием какво се прави с крадците в 21 век?

# 83
  • Мнения: 2 032
"В корана Арабите са написали за Българите - Завистливо, Крадливо и Ебливо племе .... "

Разбира се, проблемът с писането във форум е, че без да иска човек, се въвлича да общува с хора, които са изключително невежи, безумно невъзпитани и на всичкото отгоре- с много свободно време да пишат глупости до безкрай.

Така че чертата трябва редовно да се тегли и да не слиза под допустимия праг. Това е много под нивото, което заслужава отговор.

# 84
  • Мнения: 0
..и аз да бях холандец/финландец, и аз нямаше да искам българия в дома си...  newsm78 Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 5 710
според мен доста подценявате 'чужденците', като ги вкарвате в някаква обща маса на идиоти, които не могат да направят разлика м/у един почтен човек и един криминален тип.
могат, спокойно.

# 86
  • Мнения: 54
"В корана Арабите са написали за Българите - Завистливо, Крадливо и Ебливо племе .... "


Така че чертата трябва редовно да се тегли и да не слиза под допустимия праг. Това е много под нивото, което заслужава отговор.


Да.

# 87
  • Мнения: 2 510
Кои са ТЕ всъщност?
Кои сме Ние всъщност?
http://bg-bg.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2382215728973 … d=190311954354955
Вероятно много нежни души са наранени.

# 88
  • Мнения: 1 175
Ама разбира се, най-достоверното доказателство е фейсбук  hahaha  Joy Каквото пише там, е чистата истина  ooooh!

# 89
  • Мнения: 2 510
Кой е казал, че е истина.
Просто пиша, как ние гледаме на нас и какво ли очакваме другите да гледат различно.
Ако стартираш директно ще видиш и колко песнички има за Аспарух и една славянка. Може и македонския форум.

Общи условия

Активация на акаунт