Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 221- След финала

  • 39 512
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9
Добро утро  Hug

Хубав и усмихнат ден ви желая

# 691
  • София
  • Мнения: 832
Добро утро  Hug
За съжаление не виждам и за другата година Незабравима да е включена в програмната схема  Sick

# 692
  • Мнения: 9
Благодаря за тази онформация,Рекси   bouquet

Да се надяваме,че тази статия ще си е в известна степен "прогнозна" заради Незабравима  Thinking Но досега все трябваше да изтече някаква информация за това дали е купен,дали е започнал дублаж и т.н. Много са сериозни от Нова тв...няма що  Crossing Arms
Но пък съм донякъде доволна за Фатмата,сериалът изглежда интересен,често съм надниквала в темата  Blush И като го спрат бтв-то ще си изгледам новите епизоди  в нета  Laughing За новелките съм също доволна,но стига съм спамила  hahaha

# 693
  • Мнения: 9
Но сега забелязвам стр.5 във въпросното списание  newsm78 където изброяват турските новели,които ще бъдат излъчени по Диема фемили....дали там няма нещо  Thinking

# 694
  • Мнения: 79
Здравейте, Незабравими! Позравления за снощните стихове на Дани и ако ми позволите едно "гениално" мое умозаключение. Без да съм гледал Мемоли, почвам да си мисля, че Йозлем е прекалено добра и голяма за подобен сериал. И още нещо по повод липсата на Незабравима сред сериалите на Нова догодина - тия хабер си нямат от добри и лоши сериали.

Виждам също, че въобще не засягате темата за изборите, които едва ли ще останат Незабравими, но ето нещо по този повод от мен в качеството ми на "държавен глава" с пожелания да не се предаваме никога, ама никога...

Следизборно

А във изборния ден
пак обраха ме до шушка
Гняв напира вътре в мен
Иде ми да грабна пушка

Група граждани с права
ми „разчистили” гаража
иде ми да изрева
и крадците да размажа

На Законът бди над тях,
над пладнешките апаши
иде ми да вляза в грях,
да пречукам кой тараши

Иде ми, но съм дотук
А без мене как ще съмне
Да разчистим тоз боклук
преди народа да се гръмне

# 695
  • Мнения: 570
Добър ден! Hug Hug Hug
Първо да поздравя Председателя, Дани  bouquet и Боб   bouquetза неуморните музи!
Рекси  bouquetза ентусиазма , с който поства снимки и инфо.Дано е само прогнозна статията , ама и аз вече не вярвам нова да закупи останалите серии.Жалко ,защото имам  сред моите познати хора на по-преклонна възраст, които не ползват интернет , а се надяваха да видят продължението, за което аз само съм им разказвала.
На всички желая един прекрасен есенен следобед! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 696
# 697
  • Русе
  • Мнения: 2 307


Ехоооооо, компания, къде сте? newsm78

# 698
  • Русе
  • Мнения: 2 307
Добро утро  Hug
За съжаление не виждам и за другата година Незабравима да е включена в програмната схема  Sick

Рекси, благодаря ти за инфото! lovekiss Голям си "Холмс", признавам те! smile3530 smile3521
Какво ми направи на мен впечатление :
- не е подробна и конкретна информацията;
- обвързват Бтв с ДФемили, което е странно, при положение, че втората е дъщерна на Нова;
- набляга се повече на новелите по Бтв;
- споменава се, че ще има повече сериали, отколкото през 2011, а тези едва покриват 10.

Всичко това ми дава мъничка надеждица, че е възможно да си видим продължението на Незабравима. newsm17
Лелееееее, нещо наподобих стила на Каламици, извинете ме! smile3555 Неволно е.

# 699
  • Мнения: 9
Вени,това за повечето сериали се отнася за теленовелите  Peace Много фенове са разочаровани от факта,че турските сериали са излъчвани за сметка на латино сериалите.Вкусове и предпочитания всякакви  Hug

Но това си е прогнозна статия...накрая нищо чудно изброените сериали да не видят бг-екран  Thinking

# 700
  • Мнения: 0
Здравейте, Незабравими! Hug
Отдавна не съм влизала в темата но и това, което успях да прочетя и видя, много ме зарадва! Peace
Страхотни стихове,снимки,клипове,хубаво си е в нашата тема!
Благодаря, че ви има и подържате темата Незабравима! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 701
  • Русе
  • Мнения: 2 307

Следизборно

А във изборния ден
пак обраха ме до шушка
Гняв напира вътре в мен
Иде ми да грабна пушка

Група граждани с права
ми „разчистили” гаража
иде ми да изрева
и крадците да размажа

На Законът бди над тях,
над пладнешките апаши
иде ми да вляза в грях,
да пречукам кой тараши

Иде ми, но съм дотук
А без мене как ще съмне
Да разчистим тоз боклук
преди народа да се гръмне

Ай,завалията! ooooh! ooooh! ooooh! Само кажи, и ще изровя Калашника от градината! #Sniper #Sniper #Sniper

# 702
  • Русе
  • Мнения: 2 307
ИР65, welcome welcome welcome!

# 703
  • Русе
  • Мнения: 2 307
Вени,това за повечето сериали се отнася за теленовелите  Peace Много фенове са разочаровани от факта,че турските сериали са излъчвани за сметка на латино сериалите.Вкусове и предпочитания всякакви  Hug

Но това си е прогнозна статия...накрая нищо чудно изброените сериали да не видят бг-екран  Thinking
А, за изброените съм на 100% сигурна, че ще бъдат излъчени! Щом са споменати, значи са закупени. А нашата Незабравима сигурно са я минали в графата "...и други"! smile3515

# 704
  • Мнения: 315
Вени,това за повечето сериали се отнася за теленовелите  Peace Много фенове са разочаровани от факта,че турските сериали са излъчвани за сметка на латино сериалите.Вкусове и предпочитания всякакви  Hug

Но това си е прогнозна статия...накрая нищо чудно изброените сериали да не видят бг-екран  Thinking
А, за изброените съм на 100% сигурна, че ще бъдат излъчени! Щом са споменати, значи са закупени. А нашата Незабравима сигурно са я минали в графата "...и други"! smile3515
Здравейте момиета!
И аз като теб Вени ,се надявам да е в графата " и други",или пък да фигурира на "стр.5",която не е публикувана! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт