Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 221- След финала

  • 39 516
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 315
Дани и Бай Ганьо ги поздравявам за чудесните стихчета!
 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525

# 706
  • Мнения: 315
Здравейте момичета!
Аз тъкмо започнах да "свиквам" с този сериал ,то пък рейтинга главоломно му се е сринал!
Язък ще е за нашата красавица , ако го спрат!
Ама пък ще и е за урок , преди да се ангажира да премисли хиляда варианта и тогава да се хвърля в огъня!!
Меги,никъде няма 100% -ва гаранция за успех  Peace Човек може да си мисли 1000 варианта за развитие,но живота е толкова непредвидим и динамичен,че да се случи  1001-я. Като са започвали Незабравима нито Серхан,нито Йозлем са знаели какъв успех ще постигнат  Crossing Arms Но това не пречи на човек да опитва,може да сбърка,но поне няма да съжалява че е пробвал. Така е и при Йозлем,има свалени сериали от екран,но това не я спира да участва в следващи проекти,което аз приветствам.Очаквам с нетърпение да видя избора на Серхан,защото дългото обмисляне също не е гаранция за успех на проекта  Whistling Но при него вече го има и ключовия фактор години,няма много време да прави фатални грешки,докато Йозлем е млада -бъдещето е пред нея-може да пада,да става,да прави опити,къде успешни,къде не чак толкова.
Пожелавам им успех в професионален и личен план и на двамата,но нека не подценяваме никой от тях,защото са достатъчно талантливи  Heart Eyes
Рекси , само едно ще кажа:При тази динамична киноиндустрия, не е желателно  да "падаш", защото конкуренцията може да те "прегази" ... и то така ,че да не можеш да станеш!

Има една поговорка"Сто пъти мери , един път режи",не е гаранция ,че пак няма да сгрешиш ,но вероятността да го направиш е по - малка!!! Peace Peace Peace Peace

# 707
  • Мнения: 315
Благодаря за тази онформация,Рекси   bouquet

Да се надяваме,че тази статия ще си е в известна степен "прогнозна" заради Незабравима  Thinking Но досега все трябваше да изтече някаква информация за това дали е купен,дали е започнал дублаж и т.н. Много са сериозни от Нова тв...няма що  Crossing Arms
Но пък съм донякъде доволна за Фатмата,сериалът изглежда интересен,често съм надниквала в темата  Blush И като го спрат бтв-то ще си изгледам новите епизоди  в нета  Laughing За новелките съм също доволна,но стига съм спамила  hahaha


Диди ,светни ме коя е тази Фатма,аз не мога да се сетя?!Може би е от сериал които не гледам!!
Всъщност аз гледам 3:"Любов и наказание";"Млечния път" и частично "Листопад"!

# 708
  • София
  • Мнения: 832
Рекси, благодаря ти за инфото! lovekiss Голям си "Холмс", признавам те! smile3530 smile3521
Какво ми направи на мен впечатление :
- не е подробна и конкретна информацията;
- обвързват Бтв с ДФемили, което е странно, при положение, че втората е дъщерна на Нова;
- набляга се повече на новелите по Бтв;
- споменава се, че ще има повече сериали, отколкото през 2011, а тези едва покриват 10.

Всичко това ми дава мъничка надеждица, че е възможно да си видим продължението на Незабравима. newsm17
Лелееееее, нещо наподобих стила на Каламици, извинете ме! smile3555 Неволно е.
Вени,не обвързват Диема и Бтв,просто ги споменавт като телевизии, по които се излъчват сериали.Ето че за Нова пише,че няма да има теленовели,излъчвани в ефира й.Все пак това е прогноза,може да има изменения,дори е почти сигурно че ще има познавайки родните ни Бтв и Нова,за които зрителското мнение няма никакво значение. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 709
  • София
  • Мнения: 832
Благодаря за тази онформация,Рекси   bouquet

Да се надяваме,че тази статия ще си е в известна степен "прогнозна" заради Незабравима  Thinking Но досега все трябваше да изтече някаква информация за това дали е купен,дали е започнал дублаж и т.н. Много са сериозни от Нова тв...няма що  Crossing Arms
Но пък съм донякъде доволна за Фатмата,сериалът изглежда интересен,често съм надниквала в темата  Blush И като го спрат бтв-то ще си изгледам новите епизоди  в нета  Laughing За новелките съм също доволна,но стига съм спамила  hahaha
Диди ,светни ме коя е тази Фатма,аз не мога да се сетя?!Може би е от сериал които не гледам!!
Всъщност аз гледам 3:"Любов и наказание";"Млечния път" и частично "Листопад"!
Каква е вината на Фатмагюл

# 710
  • Мнения: 315
Добро утро  Hug
За съжаление не виждам и за другата година Незабравима да е включена в програмната схема  Sick

Рекси, благодаря ти за инфото! lovekiss Голям си "Холмс", признавам те! smile3530 smile3521
Какво ми направи на мен впечатление :
- не е подробна и конкретна информацията;
- обвързват Бтв с ДФемили, което е странно, при положение, че втората е дъщерна на Нова;
- набляга се повече на новелите по Бтв;
- споменава се, че ще има повече сериали, отколкото през 2011, а тези едва покриват 10.

Всичко това ми дава мъничка надеждица, че е възможно да си видим продължението на Незабравима. newsm17
Лелееееее, нещо наподобих стила на Каламици, извинете ме! [smilie=smile3555.gif] Неволно е.
Извинена си! newsm48 newsm48 newsm48
 Аз като започна да слагам повече "Удивителни знаци" и винаги се сещам ,че това беше нейна запазена марка !!!! hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Лелеееее...... коя ли тема и бере белята?! hahaha hahaha hahaha hahaha Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 711
  • Мнения: 315
Благодаря за тази онформация,Рекси   bouquet

Да се надяваме,че тази статия ще си е в известна степен "прогнозна" заради Незабравима  Thinking Но досега все трябваше да изтече някаква информация за това дали е купен,дали е започнал дублаж и т.н. Много са сериозни от Нова тв...няма що  Crossing Arms
Но пък съм донякъде доволна за Фатмата,сериалът изглежда интересен,често съм надниквала в темата  Blush И като го спрат бтв-то ще си изгледам новите епизоди  в нета  Laughing За новелките съм също доволна,но стига съм спамила  hahaha
Диди ,светни ме коя е тази Фатма,аз не мога да се сетя?!Може би е от сериал които не гледам!!
Всъщност аз гледам 3:"Любов и наказание";"Млечния път" и частично "Листопад"!
Каква е вината на Фатмагюл
newsm10
Прочетох пак извадката и видях ,че уж щял да започва по БТВ. За този филм съм чула че е рейтингов!
Всъщност не може да се отрече на БТВ ,че прави по добър подбор от "Нова".Ако "Незабравима" беше излъчена по БТВ , щеше да има много повече гледаемост ,и вече /предполагам/ да сме я изгледали!За мен БТВ е по - класна телевизия!

# 712
  • Мнения: 315
Да кажа нещо и за корейските сериали!

Те също са добри , но в повечето случаи завършвали или лошо или многозначително./неопределено/.Това го прочетох в темата "Корейски сериали", която преди време посетих няколко пъти , по повод на "Ирис".Интересувах се дали ще има продължение!
Там пишеше , че ако започнеш да гледаш корейски сериал, трябва психически да се настроиш,че няма да има щастлив финал!

# 713
  • София
  • Мнения: 832
Прочетох пак извадката и видях ,че уж щял да започва по БТВ. За този филм съм чула че е рейтингов!
Всъщност не може да се отрече на БТВ ,че прави по добър подбор от "Нова".Ако "Незабравима" беше излъчена по БТВ , щеше да има много повече гледаемост ,и вече /предполагам/ да сме я изгледали!За мен БТВ е по - класна телевизия!
Нова и Бтв са един дол дренки правят си каквото им скимне без да се интересуват от зрителското мнение.Аз например повече гледам Нова,но това е въпрос на личен избор. Не е вярно че Бтв има повече гледаемост  Peace Дори Нова предлагат повече избор от филми,сериали,предавания и т.н,може би заради наличието и на няколкото Диеми. Всички сериали губят от очарованието си първо като ги разпарчатосат,да не говорим че режат както им скимне моменти ,второ при неточности в дублажа и т.н

# 714
  • София
  • Мнения: 832
Да кажа нещо и за корейските сериали!

Те също са добри , но в повечето случаи завършвали или лошо или многозначително./неопределено/.Това го прочетох в темата "Корейски сериали", която преди време посетих няколко пъти , по повод на "Ирис".Интересувах се дали ще има продължение!
Там пишеше , че ако започнеш да гледаш корейски сериал, трябва психически да се настроиш,че няма да има щастлив финал!
Гледай сериали на Ай Япъм и е същия ефекта  hahaha hahaha hahaha не случайно я наричат Погребална агенция  Joy Joy Joy Joy Joy ,ако не умре някой от главните герои значи са се сбъркали  #Crazy #Crazy #Crazy

# 715
  • Русе
  • Мнения: 2 322
В "Каква е вината на Фатмагюл" не играеше ли Буура Гюлсой/Толга/? Що ми се върти нещо такова, като не съм гледала дори фрагмент?! Thinking
За това, коя ТВ е по-класна, сигурно ще има различни мнения. Всеки намира по нещичко ту в едната, ту в другата, а и по други канали.
На Нова просто ме е яд, че не си е довършила работата с "Незабравима"! newsm61
Последният "бисер" на ДФемили, например, е, че не съобщават името на главната героиня е "Любов и наказание" - Нургюл Йешилчай, а направо започват с Мурат?!!! Дреболия, но дразни! И показва свръх-НЕпрофесионализъм. smile3516

# 716
  • Русе
  • Мнения: 2 322
Да кажа нещо и за корейските сериали!

Те също са добри , но в повечето случаи завършвали или лошо или многозначително./неопределено/.Това го прочетох в темата "Корейски сериали", която преди време посетих няколко пъти , по повод на "Ирис".Интересувах се дали ще има продължение!
Там пишеше , че ако започнеш да гледаш корейски сериал, трябва психически да се настроиш,че няма да има щастлив финал!
Гледай сериали на Ай Япъм и е същия ефекта  hahaha hahaha hahaha не случайно я наричат Погребална агенция  Joy Joy Joy Joy Joy ,ако не умре някой от главните герои значи са се сбъркали  #Crazy #Crazy #Crazy
newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 717
  • София
  • Мнения: 832
В "Каква е вината на Фатмагюл" не играеше ли Буура Гюлсой/Толга/? Що ми се върти нещо такова, като не съм гледала дори фрагмент?! Thinking
За това, коя ТВ е по-класна, сигурно ще има различни мнения. Всеки намира по нещичко ту в едната, ту в другата, а и по други канали.
На Нова просто ме е яд, че не си е довършила работата с "Незабравима"! newsm61
Последният "бисер" на ДФемили, например, е, че не съобщават името на главната героиня е "Любов и наказание" - Нургюл Йешилчай, а направо започват с Мурат?!!! Дреболия, но дразни! И показва свръх-НЕпрофесионализъм. smile3516
Играеше,но в миналия сезон,сега вече не,участва в Кузей-Гюней  Peace

# 718
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, момичета! Hug
Прочетох статията и хич не се учудих, че "Незабравима" я няма в програмната схема- ако се сещате споделих, че питах една дама от Нова дали е предвидена за излъчване и тя ми отговори отрицателно съвсем недвусмислено. Стана ми твърде неприятно, но какво да се прави- хич никой не ме пита какво искам! Crossing Arms Добре че са прекрасните ни момичета, които преведоха сериите- живи и здрави да сте заради добрината и отзивчивостта!    bouquet  bouquet  bouquet........
Колкото до програмните схеми на телевизиите и сериалите и филмите, които се излъчват- ами за всеки влак си има пътници, демек за всеки сериал и почитатели! Peace Нека дават различни и всякакви, само почнат ли- да довършват, да не изрязват сцени, да не парчетосват прекалено, така че да се разваля преживяването, щото лично аз смятам, че един сериал си е преживяване thumbsup- следиш го с месеци, живееш с чувствата и емоциите на героите, съпреживяваш, чакаш, надяваш се, ядосваш се, вълнуваш се, впрягаш се и всичко, каквото ти дойде на ум и в един миг хоп Shocked- край по никое време без време! smile3555 Точно както стана с нашата "Незабравима", и не само- нещо като клан недоклан, почнати и недовършени... Whistling Ееее... newsm66 Това си е най- малкото неуважение към зрителите! Crossing Arms Ако ще е така, по- добре хич да не почват да излъчват! Или пък това прекалено напарчетосване на сериите. ooooh! И "Незабравима" доста пострада от това- липсваха доста сцени от оригиналните епизоди, цял един турски епизод- 90 мин екранно време, нарушаваше се ритъма, разваляше се магията и въобще изобщо! Crossing Arms Сега най- пресен и драстичен пример в това отношение е с "Любов и наказание"- така е напарчетосан, че аха почнал и вече свършва Rolling Eyes- нищо не се усеща както трябва, направо осакатена емоция... Crossing Arms
Оп, сори! 1 км! #Crazy  Close

# 719

Общи условия

Активация на акаунт