С 1 и с 2 и с 3 деца все сме с весели сърца - австрийска 48ма тема

  • 57 201
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 112
manim,
много ти благодаря за пожеланията.И не само за тях.Дължа ти безкрайни благодарности за тази хубава  не само на глед ,но и на вкус торта. Когато Анна Мария я видя остана много приятно изненадана,а радостта ,която преживя не може да се опи6е с думи. Ти си просто,не само красива ,но и с  талант.Респект! Радвам се ,4е се запознахме и дори болна успя да я направи6. Пак ти благодаря!  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 339
И са к`воо ще си правим ли срещичка Mr. Green ?
 Маним страшни торти правиш наистина  smile3501
 И на мен ми се излиза по женски вечер, но едва ли много хора могат да се включат та и бебешка среща пак ще си е нещо. От сто години не сме се събирали, давайте да заявяваме желание пък като видим колко и кои сме ще решим и каква и къде да е срещата   bouquet

# 17
  • Мнения: 957
В Лайнер не сме били от векове.

# 18
  • На Дунава
  • Мнения: 268
Другата седмица съм отпуска и мога и със, и без дете. Ето ви списъчето начи:
1. Бибияна

# 19
  • Мнения: 55
Sarrah  Hug
Roroana, благодаря!
Аз съм за срещата. Мога с деца през деня и без деца вечерта Wink. А на 21ви майка ми идва и до 30ти съм на разположение без деца (намеквам за нощен клуб Wink)
Само кажете кога и къде ще се срещаме с деца и кога и къде без деца Simple Smile. Не знам къде е Лайнер, но ако е там срещата, само обявете и ще го намеря (с помощта на Уомби, примерно  Party ) Дано да съм оздравяла до тогава, че ставам все по-зле! Днес ще си мажа гърдите с мед, то се е видяло...
1. Бибияна
2. Manim

# 20
  • Vienna
  • Мнения: 261
Може да си спретнем направо едно коледно парти. Ем темата ще се оживи...

# 21
  • Мнения: 39
До Коледа има много време! Но едно - две тренировъчни събирания, ще ние се отразят отлично! През  седмицата с деца не мога, но събота или неделя с най-голямо удоволствие!
Хайде на  Coffee с едно парче


Аз докато се наканя то време за ракия стана  Wink

# 22
  • Мнения: 957
Leiner на Мариахилферщрасе (мебелния магазин) в ресторанта.
Ако някой има по-добро предложение - с удоволствие. Grinning

# 23
  • Vienna
  • Мнения: 261
Аз  исках, по стара форумска традиция да напомня за миналата коледа, коледното тържество и размириците около него... Ама вие сте много дипломатични...
Мене ме бройте наполовина. Ако мога ще се появя, ама с времето съм много зле...

# 24
  • Мнения: 957
И коледно тържество може да си направим, защо пък не!!!  Мен ме пишете отговорник по дизайна на поканите ( умирам си направо да каня разни хора  smile3534). Друго с  двата уомбата не се хващам да правя.

Oблак, гледай да се появиш да ти върна нещата, че кога друг път ще те видя. Трето за сега не плануваме  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 39
Облак тази година ми се иска аз да организирам коледното парти за вси4ки - приятели и неприятели, стари и нови попълнения. Но съвсем с детайли още не съм го замислила. Но е хубаво че подхващаш темата  Peace

# 26
  • Мнения: 55
Sunny..., мммм, много вкусно изглежда. Моля те, пусни ми рецептата на лични, защото ми се хапва точно такав сладкиш. Освен това имам един компот с вишни, от който останаха само вишните и си мислех с тях сладкиш да правя. Мерси предварително.
За мен също е по-добре събота или неделя, но тъй като не работя, ще се съобразя с по-заетите от мен. На мен Лайнл ми е идеален. За кога да го направим? Трябва ли да се правят резервации там?
А Коледното парти - ех това Коледно парти. Sunny, ако събереш всички, които миналата година са били на парти и тези, които не са били и ако всичко мине тихо и спокойно - обявявам те за миротворец на годината!!! Simple Smile Ако ме поканите, и аз ще дойда на него!

# 27
  • Мнения: 957
И аз я искам рецептата.
Съни, ще гледам много да не дрънкам, че да ме огрее и мен с покана  Mr. Green
Действай! Действай! То не остана много. Гледам по магазините вече са пуснали коледни календари  Grinning

# 28
  • Мнения: 277
aз съм за коледно парти, само да не е по коледа. мога да се включа, но да не трябва да говоря на немски Simple Smile

относно другото събиране, също съм за, но ако не е вечерно излизане. май съм си изпукала патроните за тая година

# 29
  • Мнения: 957
Вчера водих големия на зъболекар.  Ето тук http://www.zahnbeer.at/
Лекарката ми хареса. Спокойна, симпатична и предразполага. Обстановката непринудена, лелите в  ординацията много симпатични, а не доминантни заядливи кокошки. Има два дни в седмицата, когато работи само с деца. Не се чака много. Явно прави термините не през 5 минути, защото като отидохме детенцето преди нас тъкмо излезе, а ние като излязохме дойде следващия пациент и не се налага да се чака. Накрая има две чекмеджета от където детето да си избере нещо. Моето си взе една муха  Sick (пластмасова) при положение , че имаше коли, багери итн.

Общи условия

Активация на акаунт