До раждалите мами

  • 1 041
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
И аз бях с 2см разкритие и...преносих седмица.Бъди спокойна.

# 16
  • Мнения: 514
Ох момичета много ви благодаря за успокоителните думи,определено днес съм по спокойна.Може би притесненията ми идва от там,че съм сама вкъщи,таткото е командировка и то в Дания(струва ми се на края на света Crazy)ще си дойде през почивните дни.Вчера цял ден си мислех,Боже какво  ако се случи докато него го няма',но днес съм по спокойна,какво толкова и да се случи самолетчето и за час е тук.Разбира се успокоението си дължа на вас,за което съм ви много благодарна smile3525 smile3525 smile3525 с форума никога не съм сама

# 17
  • Мнения: 702
Няма нищо страшно даже и да родиш вече си в девети месец. Мария се роди 27 дни по рано бях в 37 седмица. Може пък Дядо Коледа да е решил да ти направи най-хубавия падарък- една сладко бебче Wink
 

# 18
  • Мнения: 514
Няма нищо страшно даже и да родиш вече си в девети месец. Мария се роди 27 дни по рано бях в 37 седмица. Може пък Дядо Коледа да е решил да ти направи най-хубавия падарък- една сладко бебче Wink
 
Може би,аз съм родена също 2 седмици преди термина и рожденият ми ден е на 31.12 така,че може да имаме двоен празник

# 19
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Няма нищо страшно за бебчето вече ако ес роди, но колкото по-близо е до термина, торкова по зряло е  ипо-леко ще се справи с новата обстановка. за да си по-спокойна - здраво мързелуване в леглото!

Общи условия

Активация на акаунт