Жената зодия риби 15

  • 37 558
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 447
Привет, Златоперки!  Hug

Бебето още си кротува и не иска да излиза в това време (което е разбираемо, предвид задръстванията и бедстващите закъсали автомобили по варненските улици - я успеем да стигнем навреме в болницата, я не!). Освен това утре идва нашият татко и явно детенцето си го чака (или може би е взело насериозно приказките ми, че искам малко Скорпионче, а не Везни, че Скорпитата са по от нашите).  smile3555

luna, да ти е живичко и здравичко мъничето! Пожелавам ви много хубави емоции и много моменти, в които да се чувстваш горда, щастлива, единствена и неповторима, защото си мама на това малко чудо!   bouquet

Estellia, дано интервюто ти мине добре! Ако вярваш в себе си, наполовина си успяла! В тази връзка, познавам доста жени Риби и всички до една са умници и способни, дето се вика - над средното ниво. Не знам дали е от зодията или е чиста случайност, но са чудесни до една. Биха били награда за всеки свестен работодател. Така че, горе главата, момиче! Ще се справиш! thumbsup

# 61
  • София
  • Мнения: 1 185
Айде да се цопна че ви отървах  Hug
Честито на именяците дето пропуснах и на Лунето за детенце,пожелавам всичко най добро да имат в живота.
Забавих се яко с хороскопите дето сте ги пуснали да ги изчета,ама много верни неща пише там поне за мен де  Wink

# 62
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
..... искам малко Скорпионче, а не Везни, че Скорпитата са по от нашите).  smile3555
Абе,аз друго дете съм нямала..само Скорпито ми е...обаче да ти кажа,май си права...щото,колкото и да ме изкарва извън кожа тоя устат пубертет,толкова пък и се разбираме с половин дума.Много обичаме да си "говорим за нещата от живота"и нямам трудности относно това как да му налея акъл и да го насоча леееекинко в правата посока   Rolling Eyes
Нали са писали умните глави,че връзката Риби-Скорпион е перфектна..няма да лъжат,я.
Така че-Windy ,дръж се..още малко остана до скорпионските бебета.  Peace

# 63
  • Мнения: 447
Ами, аз се държа, но вчера на консултацията докторът каза, че плацентата ми е напълно зряла и дори е започнала да старее, а околоплодните води са намалели. Бебчето е добре засега, но трябва да следя движенията му с повишено внимание. Доки е на мнение, че му е време да излиза вече.

# 64
  • София
  • Мнения: 5 074
А аз съм на мнение, че не бива да чакаш повече.
Колко дни преносваш ?

# 65
  • Мнения: 447
А аз съм на мнение, че не бива да чакаш повече.
Колко дни преносваш ?

Не преносвам, терминът ми е на 26-ти.

# 66
  • София
  • Мнения: 5 074
Това е добре.Чакай си тогава скорпиончето  Peace

# 67
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
още едно бебе ще има в темата ама юни месец...... Heart Eyes няма да говоря повече.... безумна емоция ме тресе ............ Mr. Green Mr. Green
Windy как си мила  Hug

# 68
  • Мнения: 447
Ми, Тикве, май ми падна тапата днес следобед...
Иначе съм добре, чакам си съпруга утре. Имаме тенекиена сватба - пишеше, че трябва да си подаряваме лъскави кухненски предмети.  Crazy

А на теб - честито! По-хубаво от това няма!  Hug

# 69
  • Мнения: 21
 Hug
Ех, да сте ми живи и здрави и много щастливи   bouquet
И аз да не се заричам, ама имам план-програма като се наканя, да родя 2 едно след друго и ще има и мен да ме търпите  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 15 619
Тикве, лягай и да не си мръднала скоро!  Heart Eyes
Windy, не че е задължително, но на мен като ми падна тапата вечерта в осем, до сутринта родих.  Hug Наблюдавай се все пак за контракции.  Hug Хайде по мед и масло да мине раждането. Чакаме хубави новини.

# 71
  • София
  • Мнения: 5 074
Мислех да не се обаждам, щото ще кажете, тая дъртата кво се ежи !
Веднага в болницата, никакъв мъж!

# 72
  • Мнения: 15 619
Мислех да не се обаждам, щото ще кажете, тая дъртата кво се ежи !
Веднага в болницата, никакъв мъж!
И аз съм на това мнение....   Peace

# 73
  • Мнения: 447
Спокойно, хора! Още съм на линия. Имам мнооого слаби контракции от дъжд на вятър, разбирайте - я има по една на час, я не... Няма за къде да бързам.  Stop

# 74
  • Мнения: 15 619
Хайде, днес да излиза бебето! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт