Жената зодия риби 15

  • 39 722
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 1 263
Ето за 21 които е роден http://esotericablog.com/?page_id=5075
Ето и за 22  дата http://esotericablog.com/?page_id=5081

# 661
  • Мнения: 15 619
Напоследък проверявам за хороскопи - 2013г. Ето този ми допадна. http://mikael7.com/modules/news/article.php?storyid=2717
Може би точно защото се намирам в период на преориентиране в професионално направление и задвижване на нови идеи, ама ми подейства със знак плюс.
ХАйде, порадвайте му се и вие!  Grinning

# 662
# 663
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Напоследък проверявам за хороскопи - 2013г. Ето този ми допадна. http://mikael7.com/modules/news/article.php?storyid=2717
Може би точно защото се намирам в период на преориентиране в професионално направление и задвижване на нови идеи, ама ми подейства със знак плюс.
ХАйде, порадвайте му се и вие!  Grinning

  Hug

 Praynig дай боже дай боже  Praynig

моята чувствителна рибешка душа се измъчи последните 2 години и най вече последната 1 дано следващата да е по добра НАИСТИНА

# 664
  • Мнения: 741
Момичета, намерих един сайт, който дава възможност да се определи личната характеристика според датата на раждане. Неприятното е, че за ден може да се направи един хороскоп.
Аз съм изумена от точността.

http://astrohoroscope.info/horoskop.php

# 665
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 638
Благодарско за линка.  Hug

И да споделя една хитринка, ако се използват различни браузери, могат да се направят повече от един хороскоп на ден. Аз днес си спретнах 3.  Peace

# 666
  • Мнения: 15 619
Момичета, намерих един сайт, който дава възможност да се определи личната характеристика според датата на раждане. Неприятното е, че за ден може да се направи един хороскоп.
Аз съм изумена от точността.

http://astrohoroscope.info/horoskop.php
Тоя вече няколко пъти съм го правила и все едно и също ми показва. Вярно е, дори и за негативите.
Аз напоследък усещам неизразимо по-силен прилив на енергия. Все едно във вените ми тече редбул. Mr. Green Нещо прекрасно ми се задава насреща, знам си аз. Grinning
 Как я карате вие, нимфи?

# 667
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 638
Аз съм в приповдигнато настроение.  Joy
Вече ми е коледно, но без да мисля за подаръци... Имам си работа за вършене в офиса, но изобщо не искам да я върша в момента. Дано шефът не чете.  hahaha Струпала съм украсата в краката си и само изчаквам да ми дойде вдъхновението, и преобразя стаята.
Иначе, аз започвам с празнуването от утре. Виновници са двамата Мечовци от подписа ми. И мисля да приключа с празниците околоооо Гергьовден.  Joy

# 668
  • Мнения: 15 619
Аааааааааааа, добре че написа "в подписа", че да забележа. Да са ти живи и здрави близнаците! Grinning

# 669
  • Мнения: X
Честито Феникс,да са ти живи и здрави!Много късмет да имат!
Аз пък съм дупка-дълбока,тъмна и с гладки стени....и въпреки,че съм винаги така предпразнично,тоя път взе да ме притеснява застояването.............Днес ходих и на астролог....за да ми каже,че съм в дупка/не,че не знаех,де/-светлинката е на хоризонта...ама той е далече...Ще трябва да уча още доста...

# 670
  • Мнения: 326
Феникс, да са ти живи и здрави и много щастливи!
 
Аз погледнах хороскопа и наистина точни неща казват.
Иначе съм много заблеяна.Вчера си купих книжка с годишен хороскоп на някаква рускиня Джуна, и какво да видя после...взела съм за стрелец.Как може да объркам риби със стрелец? Да беше рак...ок, но защо за бога съм взела стрелец...
Та сестра ми ще намаже една книжка, днес като ходя до магазина ще видя дали риби я има още.

# 671
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 638
МИрсии!  Grinning

Хайде сега съберете се. И да започваме купонааа!  Tada

Скрит текст:

# 672
  • Мнения: 326
Ооо какяи коктейлчета...Как ми се пийва, но не може. 
Да ви се похваля, че онзи ден усетих бебето..мислех, че е рано, но момичетата от отчетната ни тема ми казаха, че вече е възможно. Та и да ми се пие, някак вече поосъзнавам, че съм две в едни и ми е гузно да прегрешавам  Laughing 
Та ще се почерпя от бонбонките  Laughing

# 673
  • Бургас
  • Мнения: 347
Ето и за моята дата:
http://esotericablog.com/?page_id=5089
Поне няма какво да се чудя какво ми е сбъркано вече... датата е  Shocked

Благодаря ви за хороскопите, прочетох си ги и съм много доволна от този за предстоящата година  Flutter

Весели празници!


Belle-Etoile,  Hug

Ph0enix, Честит ви празник на голяма патерица!   bouquet

# 674
  • Мнения: 15 619
Весели празници, русалки! От здраве да не се отървете, по пари да ходите, в любов да се къпете! Мечтайте и сбъдвайте мечтите си! Плувайте нагоре и надолу по течението! Много щастие и душевна хармония ви пожелавам аз. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт