Жената зодия риби 15

  • 39 723
  • 738
  •   1
Отговори
# 135
  • Бургас
  • Мнения: 7 244
Здравейте,рибки!Приемате ли още едно риба? По-скоро едно лапни-шаранче.Утре ще изчета колкото мога,вие отдавна сте заедно.Дано да нямате нищо против.Ако пък имате,няма ме,ще отплувам.
Самотно ми е.Малко ми е тъжно.Не мога да повярвам,че споделям това с непознати.Дано утре съм по-добре.Лека нощ на всички!

# 136
  • Мнения: 15 619
slavka70, добре дошла в аквариума! Grinning

# 137
  • Мнения: 1 809
slavka70,добре си цопнала при нас! Grinning
Пожелавам ти днес да е по-ведро на душата ти! Hug
На всички хубав петъчен ден! Hug

# 138
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 765
алооо Славееее я какви са тези приказки щяла да отплува......знаеш ли колко ми е лошо на мене  Mr. Green а ????

# 139
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Самотно ми е.Малко ми е тъжно.
Ха сега кажи и че не знаеш защо ти е такова смотано,та да се припозная....   Heart Eyes
Добре дошла,нова рибке   bouquet

# 140
  • Бургас
  • Мнения: 7 244
Здравейте отново и благодаря за топлото посрещане! Hug
Успях да прочета само последната тема,но се уверих,че е страшно уютно във вашя аквариум.
Честито бебе Максим на мама Уинди!
Аз да се представя,февруарска риба съм,бургаска цаца.Тикве, Hug!
Днес денят беше по-добър,да не се заричам,че не е свършил.Нямах търпение пак да се настаня до вас.Ходих до морето,там винаги се зареждам с настроение.не знам дали е от зодията,но не мога без вода.Обичам да плувам,да гледам водата,даже да знам само ,че е близо.
Иначе за пиене предпочитам бирата!
Чао за сега!Непременно пак ще се включа!

# 141
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Ходих до морето,там винаги се зареждам с настроение.не знам дали е от зодията,но не мога без вода.Обичам да плувам,да гледам водата,даже да знам само ,че е близо.
Много точно  Peace Май почти всички са споделяли нещо такова,така че приемаме,че е от зодията  bowuu

# 142
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Windy, честит бебок! Да ви е жив и здрав и много да ви радва!!  bouquet
Как са рибите днес?

# 143
  • Мнения: 447
Привет, момичета!  Hug

Благодаря ви от сърце за хубавите пожелания!
Ние вече сме си у дома цялото семейство и чувството е прекрасно. У дома си е най-хубаво!
А майчинството е най-страхотното нещо на света. Имам чувството, че цял живот това съм правила. Не мога да се нарадвам на малкото съкровище, искам да го държа в прегръдките си непрекъснато, да го целувам или просто да съзерцавам как спи...
Пожелавам на всеки да изпита това невероятно чувство!  Heart Eyes

Още веднъж ви благодаря за милите думи! bowuu

Ще се включвам винаги, когато имам време да проверявам как сте.  Peace

# 144
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Към вас, представители на зодия Риби, през месец ноември съдбата ще бъде твърде благосклонна, но не забравяйте, че трябва да сте в пълна мобилизация на силите си. Не бива да се разсейвате и да пропускате шанса, който ви се предоставя в различни сфери на живота. Не отлагайте във времето намеренията си, тъй като можете да провалите значително успешни начинания. Реагирайте бързо и безкомпромисно, когато някои се опита да провали плановете ви. Не допускайте да се възползват от вашите идеи хора, гонещи само кариера и то с цената на непочтеност, клюки и подмолни заговори.
Първата декада на месеца ще е благоприятна да инвестирате в нови начинания. Приемайте помощ от колеги и партньори, в чиято истинска подкрепа сте убедени на 100%. Няма да е добре да се осланяте на по-далечни роднини, въпреки че ще се опитат да се присламчат към вас. Втората декада ще е по-спокойна и ще се занимавате с ежедневните си задължения, но през последната десетдневка отново ще имате възможност да реализирате своите нови идеи, още повече че ще получите благословията на висшестоящи лица.
Хората на изкуството ще се радват на значително публично внимание. Това важи предимно за музикантите и кинодейците.
Във финансово отношение ще се чувствате доста комфортно, защото периодично ще постъпват значителни суми в бюджета ви, особено след 18-ти ноември. Не давайте пари назаем на роднини, за да не влезете след това в конфликти поради тяхната непочтеност, не ставайте поръчител за кредити на никого през този месец.
Ако сте планирали бизнес пътуване, направете го след 15-то число на месеца. Тогава е възможно да се радвате едновременно на успешна работа и на едно ново приятелство, което ще е важно за бъдещето ви.
Здравето ви ще е в отлично състояние, щесе чувствате бодри и неуморими. Бъдете нащрек на 30-ти, ако спортувате или се заемете с тежка физическа дейност, тъй като има опасност от травми в коленете и глезените.


Благоприятни дни през ноември – 8, 9, 14, 16, 23, 27, 29.
Неблагоприятни дни през ноември – 4, 11, 15, 18, 25, 28.

  bouquetРибки много позитивна нова седмица и мноооого успешен месец

Последна редакция: нд, 06 ное 2011, 19:44 от MAMA GALQ

# 145
  • Бургас
  • Мнения: 7 244
А някакви прогнози за числата от тотото? Плийс!

# 146
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
А някакви прогнози за числата от тотото? Плийс!

ааааааа и аз искам

# 147
  • София
  • Мнения: 5 074
Препиши си тези числа и готово  bowuu
Имам предвид благоприятните дни.

# 148
  • Бургас
  • Мнения: 7 244
Не може най-хубавата зодия да минава на втора страница!Ако трябва всеки ден ще следя тази работа.Хайде,марш пак на първа!
Лека нощ,мили рибки!Пак имах гаден ден,но както казваше баба ми "Да играе малкият дявол!".

# 149
  • София
  • Мнения: 1 263
Здравейте,рибки!Приемате ли още едно риба? По-скоро едно лапни-шаранче.Утре ще изчета колкото мога,вие отдавна сте заедно.Дано да нямате нищо против.Ако пък имате,няма ме,ще отплувам.
Самотно ми е.Малко ми е тъжно.Не мога да повярвам,че споделям това с непознати.Дано утре съм по-добре.Лека нощ на всички!

А добре дошла,тук приемаме всекавии рибкии и си споделяме без проблеми,а и с непознати е по лесно  Peace
MAMA GALQ а освен тото числа друго предлагаш ли  Wink
Windy добре си се прибрала мила,права си у дома е най хубавооо   bouquet много да те слуша бебчо и да е кротичък,че да си почиваш и ти.
мадам тиква да ти е лошо,лошо колко да ти е лошо а  Peace ще те развеселим де.

Аз какво да кажа болна от 5 дена сега се изправих на крака  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт