Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 72

  • 52 167
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
# 18
# 19
  • Мнения: 630
Хилоуууу Линки-калинки Hug Hug Hug

Радвам, се че първата сцена от новия сезон на ''Зизу и Линки прадъкшън " ви е харесал.
След малко сядам да напиша сцена 2-ра. Очертава се голям екшън с приготовленията на Киткината сватбЯ. Joy Joy Joy Joy

Сонче, радвам се, че си разбрала намека ми за мойто коте. Joy
Мисля, че не е редно да го съживявам...макар много да ми се иска. Ще се изкриви цялата сюжетна линия. Но, може да съживя някой друг... Heart Eyes

Кей, БЛАГОДАРЯ за темата.  bouquet  bouquet  bouquet


ЗИЗУ,   Peace Joy rotfImbo rotfImao смях се с глас. Хубавото е , че днес съм си в къщи и за момента сама.......

# 20
# 21
  • Мнения: 630
Ели,  Hug хубави фотки...... smile3525 newsm51

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 90
Зизке джанъм, шепна ти на ушенце да не чуят аркадашките каква я джуркам.Нали си баш сценарист що да не е редно.А моля ти се newsm17, съживи го де,що да хабим момчето да седи във фризеро кат замразен рибок.
  Аз не съм се отказала и още търся острова newsm78.Ама то в Тихия океан острови бол.Дет забиеш пръст в картата,отдилу стотина острова.Добре че съм Козирожки инат  Crossing Armsта не съм се отказала още.Пък кат намерим острова може и Ешрефчо да изровим.Много не харесвам мустакати Thinking,ама той ми падна на сърце.Още ме е яд smile3516 на сценаристите дет го утрепаха,можеше да го пратят на дълга екскурзия.При нас.
  Ели,безценна си.С такава красота ни радваш.Нургюл от красива по красива.
Весел петъчен ден на всички.
   КЕИИ,разкошно дворче както винаги.

# 23
  • Мнения: 12 818
Днес е Петковден!

На всички, които имат повод да празнуват ЧЕСТИТО ! Със здраве да си носят името

http://www.magicfm.bg/n/view/8688

# 24
# 25
  • Мнения: 12 818
Какво предстои на Ясемин, срещата с нейно величество Ханъм ага. Как издържа незнам, аз ако бях отдавна да съм хукнала, гърба щяха да ми видят


# 26
  • Мнения: 12 818
Саваш е винаги до нея в най -тежките моменти

       

# 27
# 28
# 29

Общи условия

Активация на акаунт