Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 19

  • 58 914
  • 752
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 627
Аз пак да си питам дали някой е бил на радио-честотен лифтинг и дали си заслужава парите (45 лв с ваучер)?

Всяко мнение ми е много ценно.  Praynig
Аз днес бях на кавитация - 9 лв./зона. Питах жената, която ми прави кавитацията относно радиочестотния лифтинг и нейното мнение е следното:
1. Има противопоказания при тази процедура
2. Прави се един път/седмично, което не може да доведе до добри резултати
3. Изисква се и спазване на определена диета

4. Това е мое мнение - 45 лв. с ваучер за една зона ми се вижда убийствено висока цена  #Crazy 

Благодаря за включването, само съм ... доста изненадана. Какви са протовопоказанията?  Confused И за диета ме озадачи.  newsm78 Става дума за изглаждане на бръчките на лице, очи и деколте. Апаратът е Apollo. Може би зависи от апарата?

Извинявай, моя е грешката. Мислех,че е процедура за отслабване с радиочестотна процедура  Mr. Green Противопоказанията били: диабет, спирала, кръвно, проблеми със сърцето.

# 526
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Аз пак да си питам дали някой е бил на радио-честотен лифтинг и дали си заслужава парите (45 лв с ваучер)?

Всяко мнение ми е много ценно.  Praynig

не бях впечатлена никак, в кое студио гледаш  newsm78

# 527
  • София
  • Мнения: 627
Отзив за пиците от Луиджи. Ей така изглеждах като отворих кутиите:  #Crazy Познайте какво имаше в едната кутия ??? Половин пица Обадих се в пицарията и ми заявиха, че били цели пиците и този който ги е взел е хапнал половината пица по пътя. А всъщност ходи да ги вземе мъжа ми- нали се сещате, че няма да тръгне да яде пицата по пътя и после в къщи да се прави на учуден, че я няма половината пица. Бяхме ги заявили за 16 часа, а той закъснял и отишъл към 16:30. Пицаря ми заяви, че личко той е сложил двете пици в кутиите. Явно в следващия половин час някой е минал покрай кутиите и си е хапнал, а после изкараха мъжа ми виновен, че е изял половината пица по пътя към нас. Нямам думи просто...

# 528
# 529
  • Мнения: 1 711
Отзив за пиците от Луиджи. Ей така изглеждах като отворих кутиите:  #Crazy Познайте какво имаше в едната кутия ??? Половин пица Обадих се в пицарията и ми заявиха, че били цели пиците и този който ги е взел е хапнал половината пица по пътя. А всъщност ходи да ги вземе мъжа ми- нали се сещате, че няма да тръгне да яде пицата по пътя и после в къщи да се прави на учуден, че я няма половината пица. Бяхме ги заявили за 16 часа, а той закъснял и отишъл към 16:30. Пицаря ми заяви, че личко той е сложил двете пици в кутиите. Явно в следващия половин час някой е минал покрай кутиите и си е хапнал, а после изкараха мъжа ми виновен, че е изял половината пица по пътя към нас. Нямам думи просто...

Звучи като виц! Joy Joy

# 530
  • Мнения: 1
Лошо е така ... това е супер некоректно от тяхна страна.. винаги съм се чудела как може да се противодейства на такива практики... това просто не трябва да съществува на тази планета... измекярска работа... както и да е ... ядосах се малко .....


както е и да е ... .момичета.... ofi.bg са пуснали игра във ФБ страницата си... може да се спечли ваучер за вечеря или за масаж... 2 са наградите.. Simple Smile

# 531
  • София
  • Мнения: 627
Отзив за пиците от Луиджи. Ей така изглеждах като отворих кутиите:  #Crazy Познайте какво имаше в едната кутия ??? Половин пица Обадих се в пицарията и ми заявиха, че били цели пиците и този който ги е взел е хапнал половината пица по пътя. А всъщност ходи да ги вземе мъжа ми- нали се сещате, че няма да тръгне да яде пицата по пътя и после в къщи да се прави на учуден, че я няма половината пица. Бяхме ги заявили за 16 часа, а той закъснял и отишъл към 16:30. Пицаря ми заяви, че личко той е сложил двете пици в кутиите. Явно в следващия половин час някой е минал покрай кутиите и си е хапнал, а после изкараха мъжа ми виновен, че е изял половината пица по пътя към нас. Нямам думи просто...

Звучи като виц! Joy Joy

Мъжа с който говорих от пицарията отначало помисли, че му се обаждам за да се шегувам с него  Laughing После по тона ми позна, че не е шега  Mr. Green

# 532
  • София
  • Мнения: 154
Да отчета последните си използвани ваучери:
Китайския ресторант Гуейбинлоу от Колектива - имахме един ваучер, направихме сметка за около 20лв. и си доплатихме останалото - цените като че ли са леко завишени в сравнение с други китайски ресторанти, но грамажите бяха по-големи от обявените в менюто, самата храна беше много вкусна. Обстановката е типична за китайски ресторант - нищо особено, но иначе беше чисто и обслужването беше бързо и на ниво. Бих отишла и без ваучер, стига да не беше толко далеч от квартала, в който живея. Обща оценка 9/10
Дюнери "Хабибос" от далавера - Самите дюнери бяха различни от други, които съм яла. Имаха някаква странна подправка, която на мен лично ми допадна, но на приятеля ми по-скоро не. Като размер по-скоро отговаряха на средни, макар че вече категоризацията в дюнерджийниците е именно такава: "малък, голям, XL" Simple Smile Нямаше салата Табуле, та взехме Хумус. Порцията трябваше да е 200г, ние с два ваучера взехме двойна, в една кутия - общ грамаж 240г. (вместо 400). Самия хумус още стои в хладилника и не се престрашаваме да го изядем, аз го пробвах но ми е много странен вкуса  Laughing Оценка 5/10
Суши от Sushi express - много сме доволни, много вкусно, като отидохме за уговорения час, сушито беше току що приготвено и опаковано. Мисля, че Кабуки ми отива на трето място в суши-листата (на първо Саса, на второ вече е Суши експрес)

# 533
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
е това изби рибата направо ..... да ви бяха пратили празна кутия - да си я напълните сами  Shocked

аз вчера взех от мама мия - супер бяха - врели и горещи ....страхотно вкусни

от 10-15 поръчки - само 1 е била карък - студени и безвкусни подметки  Heart Eyes

# 534
  • Мнения: 202
Има ли някой ,който вече си е правил перманентно извиване на мигли и колко е трайността?Има ли наистина видим ефект?
Интересуват ме мнения за  процедурата и салона,ето я и самата оферта: http://vo.grupo.bg/sofia-oferta-permanentno-izvivane-boqdisvane- … stypka-studio-613

# 535
  • Мнения: 1
Има ли някой ,който вече си е правил перманентно извиване на мигли и колко е трайността?Има ли наистина видим ефект?
Интересуват ме мнения за  процедурата и салона,ето я и самата оферта: http://vo.grupo.bg/sofia-oferta-permanentno-izvivane-boqdisvane- … stypka-studio-613

Моя позната от Варна си прави нещо такова преди няколко месеца. Знам, че беше останала доволна от процедурата и наистина е имало траен ефект. Дали обаче и в този салон ще е същото и дали при теб ще е същия ефект, едва ли някой може да гарантира Simple Smile

# 536
  • Мнения: 0
Отзив за пиците от Луиджи. Ей така изглеждах като отворих кутиите:  #Crazy Познайте какво имаше в едната кутия ??? Половин пица Обадих се в пицарията и ми заявиха, че били цели пиците и този който ги е взел е хапнал половината пица по пътя. А всъщност ходи да ги вземе мъжа ми- нали се сещате, че няма да тръгне да яде пицата по пътя и после в къщи да се прави на учуден, че я няма половината пица. Бяхме ги заявили за 16 часа, а той закъснял и отишъл към 16:30. Пицаря ми заяви, че личко той е сложил двете пици в кутиите. Явно в следващия половин час някой е минал покрай кутиите и си е хапнал, а после изкараха мъжа ми виновен, че е изял половината пица по пътя към нас. Нямам думи просто...
Звучи като виц! Joy Joy

Разсмяхте ме доста  Joy Joy Joy Не мога да повярвам, че това е реално  hahaha


И да попитам някой ходил ли е на Ломи Ломи масаж, от вчера се чудя на тази оферта --> http://eha.bg/d2wb много ми хареса видеото на този масаж, цената е повече от добра, но ми е адски неудобнооооо  Crossing Arms Дайте ми е едно положително мнение и излитам към Изипей...

# 537
  • Мнения: 2 220
Скоро ходих на това: Почистване на лице, от Кабинет по светлинна терапия и козметика Sofsun, на стойност 30лв., сделката беше от "Грабо". По време на самата процедура жената ме зарибяваше за
билков пилинг. Заедно с препоръчаната козметика ще излезе над 200 лв.. Мисълта ми е - някой правил си е билков пилинг в същия кабинет?
Те отново са пуснали ваучери, но за:
http://grabo.bg/sofia/poslabi-s-dermosonik-na-korem-bedra-i-seda … e-za-16lv-0nnd9t3

По принцип съм мнителна към всички чудодейни мазила и процедури, които ми предлагат и доста се дразня, когато през цялото време ми препортъчват невероятни кремове или натрапват  безкрайния си списък от услуги. Тая жена, обаче, ми изглежда компетентна, та все пак се замислих за един билков пилинг. Отзиви някакви?

# 538
  • София
  • Мнения: 30
Здравейте,
Интересува ме оферта за плитки във фризьорски салон. Някой да е мярнал някъде нещо такова?

# 539
  • Мнения: 532
Здравейте,
Интересува ме оферта за плитки във фризьорски салон. Някой да е мярнал някъде нещо такова?
Аз намирам 4 - използвай търсачката на http://vsichkioferti.bg/sofia Peace

Общи условия

Активация на акаунт