Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 19

  • 58 893
  • 752
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 3 799
Да "похваля" ябълковия пай от Антъни тн кулинарна работилница или по точно цех - нещо с дебелина един пръст ,от твърдо тесто и наслагани кисели и необелени ябълки,описаните към етикета орехи и стафиди не се откриват с просто око.На всичко отгоре доставката беше между 12 и 4 та висях да чакам 4 часа и накрая доставчика не пожела да дойде до входа ами паркира на 100 метра и от там ми размахваше пая  Mr. Green,общо взето се оказа весела сделка.

# 511
  • Мнения: 19 523
Леле, тук нещо фирмите, които предлагат сладкиши яко се излагат! То бива бива мошеничество, ама това....Нищо, добре че е форумът! Много сме, силни сме!

# 512
  • София
  • Мнения: 627
Аз гледам редовно да поръчвам доставка за събота (през седмицата малката е на ясла и нямаме нужда) , но в много от случаите се сещам чак към 18-20 ч. в петък (демек като се прибера от работа)  Crazy  ooooh! , а бях чела на сайта им, че заявки за следващия ден се приемат най-късно до 15 ч. на предходния, съответно много съботи пропусках, понеже в петък се сещах късно.
Ядосана на себе си, днес им отворих сайта, за да видя менюто им за утре и им звъннах да направя поръчка. Обясних им "малкия си проблем"  hahaha със забравянето и момичето ми каза че не е проблем дори до 19 ч. да им се обадя и да поръчам за следващия ден. понеже до 19 ч. винаги имало някого в офиса им и съответно приемали поръчки от клиенти (поръчките от пунктовете били до 15 ч. защото там са големи количества). Също ми обясни, че от 19 ч. до 20 ч. ако вече няма никой на телефона, то може да си направиш поръчка от сайта им. Но след 20 ч. и сайта не приема поръчки!
Т.е. излиза че приемат заявки за следващия ден до 20 ч. вечерта на предния, което страшно ме радва!

Мерси много за информацията Simple Smile

# 513
  • София
  • Мнения: 2 849
Да похваля този ресторант: http://vipoferta.bg/offer.php?offer_id=461 Хубава обстановка, вежливо обслужване, вкусна храна. 10/10.

# 514
  • Мнения: 1
O O o .. ето оферта от любимия ми ресторант за суши! http://ofi.bg/detail/3404.. . а за ресторанта на vipoferta тъкмо си мислех да купувам , утре да отидем и да пробваме.. пък тя изтекла  Rolling Eyes... сега мисля за тази вече да поръчаме сушито а за утре може би ще вземем нещо такова http://zapazeno.bg/offer/view/460 .. ще пиша после отзиви  Hug

# 515
  • Мнения: 43
Аз пак да си питам дали някой е бил на радио-честотен лифтинг и дали си заслужава парите (45 лв с ваучер)?

Всяко мнение ми е много ценно.  Praynig

# 516
  • Мнения: 6
Дами, помагайте, спешно ми трябва мнение за http://-spam129-offer-o298.html?afl_camp_id=12 или препоръка за друг ресторант, за който сега има оферта, за предпочитане на свободна консумация, но не е задължително. Трябва ми малко тип сега, веднага, защото е за повод за утре, малко в последния момент се наложи, за рожден ден на друг човек. Благодаря на всички отзовали се предварително   bouquet.

# 517
  • София
  • Мнения: 627
Аз пак да си питам дали някой е бил на радио-честотен лифтинг и дали си заслужава парите (45 лв с ваучер)?

Всяко мнение ми е много ценно.  Praynig
Аз днес бях на кавитация - 9 лв./зона. Питах жената, която ми прави кавитацията относно радиочестотния лифтинг и нейното мнение е следното:
1. Има противопоказания при тази процедура
2. Прави се един път/седмично, което не може да доведе до добри резултати
3. Изисква се и спазване на определена диета

4. Това е мое мнение - 45 лв. с ваучер за една зона ми се вижда убийствено висока цена  #Crazy

# 518
  • Мнения: 43
Аз пак да си питам дали някой е бил на радио-честотен лифтинг и дали си заслужава парите (45 лв с ваучер)?

Всяко мнение ми е много ценно.  Praynig
Аз днес бях на кавитация - 9 лв./зона. Питах жената, която ми прави кавитацията относно радиочестотния лифтинг и нейното мнение е следното:
1. Има противопоказания при тази процедура
2. Прави се един път/седмично, което не може да доведе до добри резултати
3. Изисква се и спазване на определена диета

4. Това е мое мнение - 45 лв. с ваучер за една зона ми се вижда убийствено висока цена  #Crazy 

Благодаря за включването, само съм ... доста изненадана. Какви са протовопоказанията?  Confused И за диета ме озадачи.  newsm78 Става дума за изглаждане на бръчките на лице, очи и деколте. Апаратът е Apollo. Може би зависи от апарата?

# 519
  • София
  • Мнения: 1 942
Много коментари съм изчела за суши комплектите, които се предлагат, но въпреки че така  и не успях да се прехласна по тази екзотична храна, не преставам с опитите. Кажете ми, моля, коя от двете оферти: тази, или тази, ще ме накара да спра да си казвам: "нищо особено"?

# 520
  • Мнения: 532
Sash, според мен, пък и според огромното количество изписани в тази тема коментари, и с двата няма да сбъркаш Peace

# 521
  • Мнения: 42
Много коментари съм изчела за суши комплектите, които се предлагат, но въпреки че така  и не успях да се прехласна по тази екзотична храна, не преставам с опитите. Кажете ми, моля, коя от двете оферти: тази, или тази, ще ме накара да спра да си казвам: "нищо особено"?

Кабуки са добри!

# 522
  • София
  • Мнения: 588
Искам да изкажа недоволството си от сладкарница Dolcetto (над Боянското ханче). Съжалявам, че не писах веднага, но сега открих темата.
Та, офертата беше за голяма еклерова торта за 23лв. вместо за 46лв. + 2 безплатни напитки, преди няколко месеца....

Ние ходихме в тази сладкарница с ваучери за парче торта, фреш и топла напитка. Взехме различни торти. Бяха сравнително малки парчетата, но страшно ни харесаха на вкус. Peace

# 523
  • Мнения: 5
Поръчвам си ваучери за заведения,козметични процедури и забавления за Плевен!Защо така няма оферти за нашия град  newsm12

# 524
  • София
  • Мнения: 6 184
Sash, и двете са хубави, но за мен най- доброто суши, което съм яла си остава в Пасифик.  Peace За съжаление, отдавна не са пускали ваучери, но пък можеш да си изтеглиш отстъпка от сайта им.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт