Отговори
# 735
  • Мнения: 53
Хилоооуууу,нямам търпение за утрешната срещичка...пу пу всичко дано е наред.Искам да видя порасналите сладурковци. Hug

Ох момичета болна тема ми е чужбината и бъдещето на детето ми...но няма да пиша..ще се разстроя само. Sad

Ааааа все ще се намери кой да пусне нова тема споко Тинче,все има някой биг брадър да хвърля по едно оче...малко ли сме мафиотското фемили. Crazy

# 736
  • Сливен
  • Мнения: 203
Миа, Hug  bouquet - толкова време отделяш за "техническата" старана да се чувстваме тук уютно.
Приятно изкарване утре и да се повеселите и вие /и на мен ми се иска да се пъхна из лабиринтите и пързалките/ Mr. Green
galani, а аз гледах лентичката ти и си мислех че децата ни са с еднаква разлика Laughing

Последна редакция: пт, 13 яну 2012, 17:08 от ТИHHА

# 737
  • Мнения: 57
Срещата остава утре в 10 нали? Острова на съкровищата на пазара красно село? Да не отида на друго място  Laughing
Айде до утре  Hug

# 738
  • Мнения: 418
Утре само игри ли ще има или и закуски за дечицата .. Не разбрах newsm78
Стели на нас ни е по удобно с 604 че стига до Гешов и от там за 3 спирки сме на Красно село, а 20, и 22 са ни далече от къщи и трябва да се качим на 3 транспорта до там  Peace
Ние също нямаме търпение да ви видим  Peace Heart Eyes
Чао до утре   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 739
  • Мнения: 0
заповядайте в новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=634227.new#new

има за корекции ако някой има време да ги оправи, че ме дърпат тук, врещат ...

Общи условия

Активация на акаунт