AVON обсъждане на продукти за клиенти- 6

  • 50 049
  • 739
  •   1
Отговори
# 285
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
И аз влизам с една питанка  Blush . Чудя се кой лосион за тяло да си поръчам  newsm78 (става въпрос за К1,но обичам от рано да съм готова с поръчката) Дали този с бадем или в синята опаковка http://olimpiada.snimka.bg/hobby/avon-01-2012.634188.25602804.big  ,има и някакъв нов http://olimpiada.snimka.bg/hobby/avon-01-2012.634188.25602812.big за него едва ли ще има мнения ,но все пак.
Кожата ми е суха искам добра хидратация,но не искам лосиона да е от тези супер мазните и тежки.

# 286
  • Мнения: 265
И аз влизам с една питанка  Blush . Чудя се кой лосион за тяло да си поръчам  newsm78 (става въпрос за К1,но обичам от рано да съм готова с поръчката) Дали този с бадем или в синята опаковка http://olimpiada.snimka.bg/hobby/avon-01-2012.634188.25602804.big  ,има и някакъв нов http://olimpiada.snimka.bg/hobby/avon-01-2012.634188.25602812.big за него едва ли ще има мнения ,но все пак.
Кожата ми е суха искам добра хидратация,но не искам лосиона да е от тези супер мазните и тежки.
Heart Eyes  Мисля ,че те мернах в една друга тема и затова ще ги препоръчам втория.Наистина е нов и не може да има мнения за него преди да се тества , но от опит знам ,че е много по-удобно и лесно лосиона (крема) за тяло да е в кутийка Mr. Green.((Мъжът ми стигна пръв до този извод , у дома всички обичаме да се мацотрим след душ) Laughing.А като резултат и двата  лосиона ще ти свършат еднаква работа ,важното е да ги ползваш Hug.

# 287
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Благодаря ти.  bouquet
След душ задължително ползвам лосион за тяло иначе страшно много ми опъва кожата. Но някой ми идват лекички,като лсоиона с памук(пак от същата серия,но сега го няма),който ползвах преди.

# 288
  • Мнения: 3
Сребърната емулсия за каква възраст е все пак? Вижте клипа

">#![/video] Там я препоръчват за над 40 години, не за над 35

Последна редакция: чт, 22 дек 2011, 15:13 от radost_joy

# 289
  • Мнения: 265
radost_joy , в англ.(и като цяло в западните) брошури ,червената серия е за 40+. Но хората са преценили ,че ние тук се сбръчкваме по-рано(така си го обяснявам Thinking) и при нас тази серия е 35+.Най-добре е (според мен) да се ползват различни серии (не и от по-горна, обаче Naughty), за да не привиква кожата. Peace Така че ,сребърната емулсия - за 35+ ,ако може с два ++ Laughing ,но за 35 -годишна мацка ,например да се редува с някаква друга, а от 40-год. може и редовно. Hug

# 290
  • Мнения: 594
Благодаря ви момичета!   bouquet

Значи крема за очи отпада, сега ползвам на Нивеа Аква Сенсейшън и ще си остана само с него.


  не знам на каква възраст си,но аз съм на 40/!/  и много добре ми действа кремът на Аню  за горната и долна част на окото/ в различни преградки/ - значително овлажнява контура  и тази влага се задържа дълго време...доволна съм  Simple Smile

# 291
  • София
  • Мнения: 1 731
в англ.(и като цяло в западните) брошури ,червената серия е за 40+. Но хората са преценили ,че ние тук се сбръчкваме по-рано(така си го обяснявам Thinking) и при нас тази серия е 35+.Най-добре е (според мен) да се ползват различни серии (не и от по-горна, обаче Naughty), за да не привиква кожата.

Леле, верно ли е това? Ужас! Аз от 1 седмица упорито се мъча с околоочния на червената серия на аню и зверски ми сълзят очите, ама аз упорита..... Много силен ми се стори кремът, това е точната дума, и сега ми става ясно защо (на 36 години съм).
Иначе дневният и нощният много добре ми понасят, попиват бързо и не образуват филм върху кожата.

# 292
  • София
  • Мнения: 747
Аз пък се подух ужасно, пет дни след употребата на околоочния крем-червения.На 35 съм,дали пък наистина не ми е рано за него?Ще взема да пробвам синия newsm78

# 293
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
елказелка ,най-вероятно си направила алергична реакция. Аз съм на 32 и ползвах една опаковка от същия крем,но не ми хидратираше добре. 

# 294
  • Мнения: 3
Аз направих алергична реакция от околоочния крем на синята серия  Anew Rejuvenate (на 35 години съм - не посмях да си взема червената серия). След лечение на алергията с капки за очи минах на Solutions Youth minerals - много съм доволна особено от околоочния крем.

# 295
  • Мнения: 539
Здравейте,искам да попитам за успокояващият фон дьо тен,как е,като покритие и като цяло? Simple Smile

Добре е,има покритие.Цвят Айвъри е по с червеникав оттенък,а Нюд е по-жълтеникав. Аз ползвам първия . Не нанасяй мазен крем преди ФДТ,защото няма да попие и ще зацапа евентуално яка/дреха.
Благодаря  bouquetаз съм със светла кожа и се чудя между цвят Ivory,Nude или Creme,неискам само,че да е жълтеникав,искам да попитам много ли е червеникав цвят Ivory ? Simple Smile
аз си взех Ivory,но като си го нанеса,червеникав оттенък не виждам,напротив,даже лицето ми стана още по-светло и бяло като че ли,а аз имам много сетла кожа,не жълтее в никакъв случай.

Да се оплача от гланцовете от сегашния каталог,които са Купи един и избери втори подарък.Не съм доволна,сякаш празни ми се виждат,6-7 пъти потапям четката да извадя малко гланц да си сложа на двете устни.Иначе като гланцчета са хубави,оплаквам се само от минимилистичното количество което успява да излезе на четката.

Споделяте за крема за очи,червения Аню,и аз си го взех,на 33 съм почти,не ми прави алергична реакция,но според отзивите ви ще разредя слагането му.

# 296
  • Мнения: 18 051
Да се оплача от гланцовете от сегашния каталог,които са Купи един и избери втори подарък.Не съм доволна,сякаш празни ми се виждат,6-7 пъти потапям четката да извадя малко гланц да си сложа на двете устни.Иначе като гланцчета са хубави,оплаквам се само от минимилистичното количество което успява да излезе на четката.

Преди месеци върнах един такъв- направо са си стари, то си личи, сгъстени, та чак сплъстени, отвратителна консистенция. Тогава бяха пак на промоция 2 бр за ....лв, единият беше супер, другия- скръб  Sad


А какво ще кажете за мъничките червила от новия каталог? Аз пак съм в търсене на моето розово. Имат ли блясък или са пастелни?

# 297
  • Мнения: 2
Аз да се похваля от аню Aqua Youth - много ми харесва крема за лице- с моята супер суха кожа,действа ми много добре-наистина овлажнава и мирише страхотно,много съм доволна вече 2 седмици сигурно го ползвам почти всеки ден под фдт-на.  Heart Eyes А колкото за околоочния от същата серия- не е нищо особено, на моменти даже като си го нанеса и ми пари леко,но това е само като съм била с тежък грим и бая търкам да го изтиря и след това нанеса. като цяло от него не съм доволна. Този за лице го препоръчвам на всички със суха кожа,като моята.  Simple Smile

# 298
  • Мнения: 34
Весела Коледа!!!
Мнения на новия парфюм Incandessence Lumiere  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 299
  • Мнения: 1 640
За по-зрели дами е ,според мен.Трябва да се остави да се развие ароматът,първоначално не е много пленяващ.

Общи условия

Активация на акаунт