Коледни подаръци

  • 52 625
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 84
На кака кукли-дрехи не я впечатляват,нали дядоКоледа има работилница за играчки Winkа малкия на 2 е не знам-не се заиграва много newsm78

# 16
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
моя синковец е решил ,че на дядо Коледа ще пише за най-скъпите играчки,за да не си харчим парите ние да му ги купуваме Crazy

И мойта щерка така разправя, но вече е наясно, че ние му помагаме на дядо Коледа, та не бива да прекалява. По тази причина й отказах да получи исканото пи ес пи. И сега сме в чуденка, защото не се сеща за нищо друго, не знае просто какво иска.
Та приемам идеи всякакви за 7 годишна госпожица  Laughing

# 17
  • Мнения: 4 965
От 2-3 г. насам ги караме да пишат писмо на Дядо Коледа. И тази година вече са се замислили по въпроса. Единствено ги предупредихме, че вече са големи и не е хубаво да си оръчват поредните Барбита. Едната има влечение към моделиране, рисуване и т.н. - тя иска грънчарско колело. Вероятно то ще е за двете + друг голям общ подарък, който пък ще избере другата. И отделно куп по-дребни неща, за които ще черпя идеи от тази тема. Подозирам, че ще искат от чантите, които сами трябва да оцветят. И дрешки /на модна вълна са/.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 094
Желанията им се сменят и сутрин, и следобед  Grinning
Преди 2 години изненадах сина си с уейвборд и се оказа много сполучлив подарък.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 827
моя синковец е решил ,че на дядо Коледа ще пише за най-скъпите играчки,за да не си харчим парите ние да му ги купуваме Crazy

Сладур Joy.

Още не съм се замисляла какви подаръци, ще носи тази година дядо Коледа, но при нас първо трябва да мине РД на сина ми (роден е декември), защото много често получава желаните подаръци и за Коледа трябва да си намисля други Laughing.

# 20
  • Мнения: 194
Аз ще се боря за фермата на Фишър Прайс в Ибей.

# 21
  • Мнения: X
Каква е тази ферма на Фишър прайс?

# 22
  • Мнения: 194
Конструктор с животни, коли и тн., които издават звуци. Има и Ноев ковчег, зоологическа градина, цирк, писта с коли и тн. От серията Little People са.

# 23
  • Мнения: X
Хм,стана ми любопитно.Трябва да ги потърся,може нещо да допадне и на моето детенце.

# 24
# 25
  • Мнения: X
Благодаря!Харесах му една голяма писта.Отдавна търсих нещо подобно,но все намирам по-малки.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 123
ще следя и аз,че вече се замислих,а нямам идеи.
Моето дете е фен на Колите и иска "краля"  ,но не можем да намерим и това си е,а детето щяло да го пише в писмото за дядо Коледа. ConfusedАко сте виждали да продават някъде,моля - пишете ми! Praynig
Иначе ние обикновено купуваме играчка,книжка и занимателна игра.

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/10992 виж тук, в джъмбо също има доста голям избор на колите, все си мисля, че и кралят ще го има.
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/13787

джъмбовците сме ги обиколили всичките в София (3 на брой) и в Бургас даже лятото търсихме.

Елена,продават се и едни килимчета с маккуин,които сам си ги шиеш,може би и това ще му хареса на детенце,ако имаш време да се занимаваш де,но стават страхотни!

# 27
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Миналата година някои от вас се насочиха към mp4-ки за подаръци?
Удачен ли е вариантът за 7 - годишно дете?

# 28
  • София
  • Мнения: 63
джъмбовците сме ги обиколили всичките в София (3 на брой) и в Бургас даже лятото търсихме.
Нашият "Крал" е от Джъмбо /на бул.България/, може да не е имало в момента само.

Обади се на списание Колите, изпращат и стари броеве с колички, пластмасови са, но ако е да допълните колекцията-стават  Peace

# 29
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Дъщеря ми си е поръчала от Дядо Коледа тротинетка и той това ще донесе разбира се  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт