Майска мама на бебето говори, а то се смее и гъргори! Тема 9

  • 31 169
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 331
Моят го гепнах в една кръчма...няма да казвам, кой беше пиян и кой трезнев...и кой непомнеше другия на първата среща Mr. Green Само ще го погледна afwitch
Joy Joy Joy
Лечке-клечке, и ММ е НЕпушач, алкохол не близва, спортен манияк, а по кръчми, барове и дискотеки няма  сила на земята, която да го накара да отиде.
Противоположностите се привличат, дет се вика  Whistling

# 61
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Ох, Златка, много неприятно. Давай му наитина повече вода. Ако кърмиш - давай му и повече да суче. Щом има апетит, това е добре. А Т свали ли я? Какво ти дадоха от аптеката? Наистина в болницата за едно влизаш, с друго излизаш, ама пък ако се наложи, недей много да го мислиш. Поне, че утре е понеделник и ще можеш да закариш Калоян при докторката ви!
Оздравявайте бързо  Hug
ПП: Хоупова, наистина се привличат противоположностите. И ние сме така. Нищо общо нямаме по принцип. И на мен ми дай дискотеки, кръчми и барове! Дай ми хора, хора, хора и пак хора. ММ - НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕе, уединение му е майката. А сега познайте на кого му е хубаво на село и кой издивява и къса сенджира! Ама нали си ми е иначе добричък и го обичам...  Heart Eyes Ще се прежаля
ПП2:Хера, Хера, само аз си знам колко обикалях и търсих, и бягах, ама нейсе  ooooh! През 2 пресечки от вкъщи живея  Crazy Някой ако ми беше казал, че ще си взема мъж от тука, много щях да се смея  hahaha

# 62
  • Мнения: 1
Сума,ти да не беше заспала зимен сън бе(малко си била подранила Wink)?Гледам си нахлула в темата така изневиделица,както и изчезна smile3506 ТенкЮ за статията Peace
Ами зимен точно не, но летно-есенен. Гледах да използвам последните слънчеви дни и не се прибирах изобщо. После пък се почна с детски градини (на каката), ставане рано, приготвяне, лудница, а и Ники в комбинация с Мартина просто ми изпиват силиците като не сме навън, както сега в студа. Каката е на дълъг уикенд при баба си в момента, та за това явно съм се включила изневиделица. Ама пак ще потъна скоро, обещавам.  Laughing

ОМ-то ви не моИ мА трогна изобщо,да не кажа хич smile3533 Така че разпределяйте спокойно Mr. Green
Между другото така като го гледам просто на снимка и мен не ме кефи чак толкова, ролята му в сериала е много по-впечатляваща (и секси), отколокото просто външността му. Както Хоуп е писала държанието, обноските, излъчването са рещаващи

Ние с Венцулини не сме много ОК,предстои ни важен преглед,за който са ми изтръпнали и зъбите този път,така че може да стиснете по едни палчета тези дни
На какъв преглед ще ходите? Защо се притесняваш или още не е за споделяне? Стискаме палци все пак!

Освен това, Луси и Хера, скорошното ви ходене някъде хич не ми се нрави и хич не е за споделяне точно тук при изтерзаните и изтрещели майки. На спА и лежА (ударението е на А) ли ще ходите, както му викам аз? И на цигари, и алкохол, и клюкарня? Ако е така не сте честни и не го споменавайте повече!  Naughty

Златка, дано не се наложи да влизате в болница и овладеете положението. Някакви стягащи бебешки чайчета виж, щото не знам дали дренки, лимон и т.н са подходящи за толкова малко дете.

Вики, питай педиатъра за някакъв специален крем за суха кожа. Спомням си, че за каката, като й беше много суха кожата по едно време (точно на тази възраст) май Ексипиал ни беше препоръчал (много овлажняваш крем с урея, липиди и т.н)

За отоплението - за сега и ние не пускаме нищо нощем, защото хич не обичам да спим на климатик, направо се задушавам (та Даная, да, може да се кашля от сух въздух), но си става студенко - в детската стая около 19 градуса, а в спалнята, където спят каката и таткото още по-студено (може би около 17). Тях не ги мисля много, щото са моржове и двамата, но на мен лично ми е студено и се завивам до брадичката. Ники спи с боди-потник и отгоре цяло такова с дълги ръкави и крачоли и е завит с една олекотена завивка. И на него са му студенки ушите, но като цяло ми се ще да го свикна на малко по-студено, отколкото на малко по-топло.
В този ред на мисли преди няколко дни питам каката, която отново беше по къс ръкав на 15 градуса, "Абе защо бе, мамо, никога не ти е студено?" и тя ми вика "Ами защото съм вълшебна!" Те ти ся обяснение.

А Ники милия е прегракнал. Може би след хремата нещо и на гърлото му е станало. Едвам църка милия, даже като мрънка е така с леки прекъсвания (малко цинично, ама според ММ единственият положителен ефект).

# 63
  • Мнения: 22
Тази вечер увих пашкула с едно по-дебело одеяло, пък да видим ще има ли студени бузки и нослета посред нощ. Веднага ще заиграе климатичето.
Аз мисля за зимата да вземем маслен радиатор за неговата спалня, че не ми се иска от сега да спи на климатик... Обмислям го още.

Да си продължа от преди малко аз...

Честита месечинка на Магито Heart Eyes


Златка, има едни прахчета против диария за бебета, но не помня името. Те в аптеката трябва да знаят де  Thinking
И при нас противоположностите се привлякоха БРУТАЛНО. Обаче и ние си се взехме по кръчмите..... и аз няма да казвам кой какво и кого не помнеше Joy

Сега да изпляскам някоя и друга снимка, че обещах отдавна Simple Smile

Тука малко като анимационен герой съм го снимала (с голяма глава).



 и У фейса показах стола Simple Smile



Друго забравих какво имаше по-назад обсъждано....... така, че съм до тук Simple Smile

# 64
  • Мнения: 22

А Ники милия е прегракнал. Може би след хремата нещо и на гърлото му е станало. Едвам църка милия, даже като мрънка е така с леки прекъсвания (малко цинично, ама според ММ единственият положителен ефект).

 newsm65

# 65
  • София
  • Мнения: 294

Златка, има едни прахчета против диария за бебета, но не помня името. Те в аптеката трябва да знаят де  Thinking


Ентерол се казват прахчетата  Peace
Златке дано се оправи бързо детето  Praynig

# 66
  • Мнения: 111
Четох,смях се....  hahaha Joy и сега ако мога да коментирам всичко...
Златка дано малкия се оправя.
Мушенце,голям сладур,тоз младеж.
И ММ е морж,а аз завита през глава ако мога ще спя..ама ето защо ММ е вълшебен.
И на мен ми дай дискотеки и кръчми,ненаживяла ....  newsm44 newsm44 newsm68
се,а ММ му се почива....иначе по дискотеките се забихме,иначе в сайт за запознанства се намерихме..    typeuu
Ох котката се е разгонила и само се чекнат с мъжкия,по цял ден и посред нощ.... Embarassed

# 67
  • Сливен
  • Мнения: 4
ДВ и от мен... Simple Smile

Докато не съм забравила ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА МАЛКАТА СЛАДУРАНКА МАГИ Simple Smile

mushence  малкия е страхотен... Голям сладур Simple Smile

zlatttka дано малкия се оправи бързо...  Praynig

НЕЛКА  и аз като теб се надявах да намеря някой далече от родния град, но в крайна сметка пак се завърнах Simple Smile Съдба... НО не мога да се оплача от ММ, много е добричък и всеотдаен, много ми угажда, даже не съм предполагала, че някога ще срещна такъв човек Simple Smile Непушач е и той като мен, алкохол употребява само ако има повод и то в малки количества, но е маняк на тема фитнес, занимава се с него от около 14-15 години, но откакто се роди Елито тренировките останаха на заден план... Абе бих казала оправда ми очакванията Wink

Относно температурата - при нас през деня е около 22-23 градуса без парно, а вечер е около 20-21, но понеже вече захладня и температурите паднаха много навън утре ММ ще отиде да подаде молба да ни пуснат топлото вече... Тогава температурите са малко по високи... Една приятелка ме посъветва да се старая да свикна Елито на 20-22 градуса, че тази била най-подходящата температура... Thinking Дали е така незнам Simple Smile

Относно АМ - ние от около 15 дни сме на Аптамил... Преди това бяхме на НАН Сенситив за кратко след като ни изписаха, но се запече и преминахме на Фризолак (това хапваше и в болницата веднага след раждането)... Във връзка с това бих искала да ви попитам какво е нормалното ако на бебчето, когато се храни с Аптамил... Докато бяхме на Фризолак Елито акаше всеки ден по веднъж, а понякога и 2 или 3 пъти, а акото беше гъсто и кашкаво... Сега с Аптамила ми се струва на моменти малко по редичко и незнам дали е нормално... Пак си ака всеки ден поне веднъж... Бяха ми казали, че с Аптамила ще се запече, но не е така поне за сега...

Относно мазилото след баня - ние все още мажем Елито с млякото на Бюбхен, но то е на привършване и мисля да преминем към олиото на Бюбхен... Какво ще кажете, дали е време за олио?


Ами това за сега от мен... Лека нощ и сладки сънища ви пожелавам Simple Smile

# 68
  • Мнения: 1 130
А пък ММ го намерих у нас. Събудих се една сутрин и той беше вкъщи. Беше на баща ми колега и той го довел вкъщи да му помогне нещо и така до днес. Отидоха ми младините с него/тогава бях на 16г, а той на 22г./
Хремата на Павел май отминава - капя само сребърна вода.
Спим на по-хладно, защото на детето му е добре, нищо че понякога са му замръзнали бузките.
Вече сме на Старазогорска земя, по пътя се държа много добре - спа през цялото време.
Още щях да пиша, но забравих и отивам да спя!
Лека нощ! smile3524

# 69
  • Мнения: 1 152
А, добър вечер, че след малко ще си викаме "ДобрУтро!"  Laughing

Вики, Рая е със суха кожа и аз мажа с хидратиращ лосион за лице и тяло на Биодерма и съм супер доволна. Иначе док последния път ми даде тестерчета на новата серия на А-дерма, в която има пак кокон за лице и тяло, но не съм мазала още.

Момичета, сега като застудя ще сменяте ли лосион/мляко с олио за мазане  newsm78

Пък ние с моя мъж сме съученици. Беше ми кавалер на бала, после станахме кумове на една съученичка, но още не се бяхме гаджосали. Като ми го хвалеха к'ъв е Убав и начетен, виках "О-о-о, я, моля, той изобщо не е мой тип. Crossing Arms"  hahaha
В Студентски град стаите ни бяха една над друга и като го наводних два пъти, той взе, че си ме прибра, щото му омръзна да му тече вода по стените  ooooh!
Сега като спрат водата, редовно минава да проверява след мен да не съм забравила някой кран отворен   Joy Joy Joy

# 70
  • Мнения: 331
Люсил, какви прегледи?????? Какво му е на Венцулини ? Дано да е поредната ти параноя!?

# 71
  • Варна
  • Мнения: 302
Обаче си е факт, че щом някой мъж е чужд не ми е интересен. А пък да си падна по някакъв Холивудски мачо (лигльо или к'ъфто и да е друг), пък бил той и красив, е напълно изключено - аз съм човек реалист и такива невъзможни не са ми интересни , ама грам. Да не говорим, че аз по КРАСИВИ МЪЖЕ  по принцип не си падам. Трябва да има чар, излъчване, присъствие - все неща, които се виждат в общуването, а не по телевизията.
С две думи, как намерих ММ да ми отговаря на всичките претенции не знам  hahaha
 

Е това все едно аз съм го писала. Само че, въпреки че не си падам по принцип по красиви мъже, се омъжих за убавец /поне за мен е най-хубавия Heart Eyes/.

Ние с моя мъж сме гаджета от 10-ти клас с някои прекъсвания Laughing. Запозна ни един мой съученик до 7-ми клас, който след 7-ми клас беше негов съученик Laughing. ММ твърди, че сме се запознали в 5-ти клас още на някаква детска дискотека, дори помни как съм била облечена, аз обаче не си спомням Crazy. Като завършихме въртяхме любов от разстояние - аз учех в Благоевград, той във Варна, а нямахме мобилни, той нямаше нет и възможност да излиза от военноморското и си пишехме хартиени писма Heart Eyes. Още си ги пазя Grinning. Обаче нашата работа малко стана като власите дето се давят на края на Дунава - устискахме 3 години любов от разстояние /връзката ни оцеля и след двете ми лета в САЩ/ и накрая на 4-тата година, дето тъкмо щях да завършвам и да си търся работа във Варна и най-накрая да сме заедно, се скарахме за някаква глупост и скъсахме по ICQ ooooh!. Но 4 месеца след това пак се събрахме Laughing. Никога не съм вярвала, че на 17 години ще срещна мъжа, за когото да се омъжа, ама ей на, така стана.

Златка, тичай утре на лекар, тези вируси не са шега работа и не мисля, че тук има място за самолечение и съвети от форуми.

Относно температурата при спане - пускам маслен радиатор в спалнята малко преди да изкъпя малкия и по някое време го изключвам, защото става много топло, а без него е 19-20 градуса в спалнята в момента в тази зима. Малкият спи със спален чувал, понякога отгоре мятам още едно одеало /нещо напълно безмислено, защото той така се върти докато спи, че само след няколко минути го е изритал/.

След баня все още се мажем с лосион за тяло, но като свърши опаковката /малко остана/, ще минаваме на бебешко олио - на Валентин кожата не е суха, по-скоро заради затоплящия ефект ще премина към олио.

Ох, тук във Варна е голям вятър, нещо зловещо направо. Пфуу, да му се невиди, мразя вятър /да не ме чуе работодателят ми, че се занимава с вятърна енергия Laughing/.

Последна редакция: пн, 17 окт 2011, 01:55 от Maria_I

# 72
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Ние с ММ винаги сме се познавали. Брат му и моята приятелка са мъж и жена. Та те ни сватосаха. Той казал на брат си, че ме харесва, аз - на приятелката ми. И му отидохме на гости. После ме закара до нас с колата (че нали далече живея, през 1 пресечки  Laughing ) И в колата ко целунах аз. Ако чаках на него, още щеше да ме кани на кафета  Laughing
Луси, стискаме палци! Дано не е нищо сериозно. Чакаме новини
Луси и Хера, а вие, мискини с минскините ви, къде пак ще ходите. Как нИ вЪ Ибеше срам така да дразните  Crossing Arms
За мазането след баня - до сега съм я мазала с млякото на Бюбхен, но мисля като свърши да взема олиото. Ще го редувам със зехтин. Като се роди беше с много суха кожа, лющеше се постоянно и със зехтия я мазахме. Оправи се Simple Smile
Снищо пуснах климатика на 19 градуса. Пипнах и ръцете и бяха лед студени. Взех я при мен, топлих ги, топлих ги, но ефект нямаше никакъв. Увеличих на 21 и се стопли детето. Обаче пък на 19 градуса спеше като че ли по-спокойно и сега съм в дилема. Не съм вярвала, че 2 градуса ще се отрразят  така newsm78 Ще караме на 21 докато й мине хремата и после ще намалям.

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Люсил, какви прегледи?????? Какво му е на Венцулини ? Дано да е поредната ти параноя!?

Венцулини милия....майка му е за прегледи Mr. Green Heart Eyes Когато иде на преглед ще пише тя....стиснати палчета и от мен за Лусито...че тя е тая дето изтрещява...Венци му е през пишката дет се вика Mr. Green Heart Eyes
Сумаааа....отиваме в чужда държава с Лусито и ММ-те Mr. Green Без деца...без мрънканици...на хойкане и на разврат Mr. Green
Мушенце Макси е голям сладур Hug
Боримече спи вече 14 часа....а го чакам да стане и да го оправя, че ще ходя на работа...утре ми е одита а съм до никъде. А довечера трябва да ида на маникюр и кола маска...може да съм осрана и до никъде....но красива Mr. Green
Ние със сержа....имаме и допирни точки и това са...цигарите Mr. Green нищо друго. Най-много споря с него бе..и със Слави разбира се...С Борис още не но това е по простата причина, че той още не говори. Живот и здраве ще споря с трима по-късно Twisted Evil
Заплаших сержа, че ако Боримече каже и той на него МАМА и съм ги напуснала Crossing Arms Twisted Evil

# 74
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Ох, да се оплача! Пак добре, че малкия Дявол! ММ докато отивал на работа и задната гума паднала в движение. Добре, че е гадно времето и е карал бавно. И е нямало други коли наоколо, че един Бог знае какво щеше да стане, защото се е въртял на пътя. И най-важното е, че на него нищо му няма, само с уплахата се е разминал.

Общи условия

Активация на акаунт