Пролет, лято, есен, зима - ПЛОВДИВчанки в бг-мамма винаги ще има - 29

  • 45 702
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 451
Хелоу Hug

Някой знае ли къде се продават Кроксове,но детски Naughty Трябват ми такива за малкия,т.е. от порядъка на 20-21 номер Peace

# 676
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Lussy, ако имаш Лидл на близо, провери там какво е останало.

# 677
  • Мнения: 451
Lussy, ако имаш Лидл на близо, провери там какво е останало.

много ти благодаря  Hug хмм,за там не се бях сетила изобщо Whistling

# 678
  • Мнения: 268
За кроксовете: Виждала съм и в Карфур, но май отдавна беше. Алтернативна идея - аз съм взела на моя син едни чехлички от магазинче за 1 левче - като кроксове са , но не съвсем такива - можеш да хвърлиш и в такива магазини едно око.

# 679
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Всъщност разни кроксо-подобни съм виждала и в магазините на Пешеходния мост. Wink

# 680
  • Мнения: 1 210
Някой ако знае откъде мога да се снабдя с цитрусови корички (лимонени, портокалови) моля да ме светне  Thinking

# 681
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Някой ако знае откъде мога да се снабдя с цитрусови корички (лимонени, портокалови) моля да ме светне  Thinking
Аз пак с моя Пешеходен, ама какво да се прави, като най-редовно минавам от там. Има магазин с голямо разнообразие на насипни бонбони, локуми, халви, ядки, сушени плодове и т.н. Има голяма вероятност да предлагат и това, което търсиш.


Сега пък аз да попитам: някой има ли информация, кога започва намалението в Carrefour?

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Ако става въпрос за намалението на мебели - от 26.06 до 22.07.2012 Peace

# 683
  • Мнения: 1 210
Някой ако знае откъде мога да се снабдя с цитрусови корички (лимонени, портокалови) моля да ме светне  Thinking
Аз пак с моя Пешеходен, ама какво да се прави, като най-редовно минавам от там. Има магазин с голямо разнообразие на насипни бонбони, локуми, халви, ядки, сушени плодове и т.н. Има голяма вероятност да предлагат и това, което търсиш.



Благодаря ти, елхичка   bouquet и понеже спомена, че често имаш път натам, да помоля ако е удобно да провериш дали наистина предлагат... цена няма да имаш  Wink ще съм ти адски благодарна   bouquet

# 684
  • Pb
  • Мнения: 1 183
huliganka, не ми е никакъв проблем. При следващото минаване ще направя проучване  Wink

Благодаря, sweet_maniche!
Всъщност се интересувам за "другото" им намаление, което традиционно е края на юни, началото на юли - на дрехи, обувки, бельо. Никъде не намирам инфо от кога започва. Ако имам настроение, днес ще проверя (доволна съм много от бельото им - детско, дамско и мъжко и искам пак да заредя фемилито). 

# 685
  • Мнения: 2 820
Аз пък даже не знаех, че традиционно правят такова намаление.

# 686
  • Мнения: 451
За кроксовете: Виждала съм и в Карфур, но май отдавна беше. Алтернативна идея - аз съм взела на моя син едни чехлички от магазинче за 1 левче - като кроксове са , но не съвсем такива - можеш да хвърлиш и в такива магазини едно око.

хммм,и аз хвърлям по едно око в еднолевките,но не съм виждала толкова мънички Whistling
ще проверя и в Карфур,може пък да е останал някой чифт Wink

елхичка,снощи се отбих в Лидл,но са останали много малко като бройки,а като размери почти нищо няма Confused ами то малко нахално,но и аз да те замоля ако минаваш по Пешеходния,да хвърлиш едно око има ли кроксове и дали все пак има 20-21 номер Blush

за намаленията в Карфур не знам нищо,но ако разберете може да ме светнете и мен Sunglasses не съм купувала дрехи досега оттам,но ще взема да се замисля Thinking

# 687
  • Мнения: 8 242
За кроксовете: Виждала съм и в Карфур, но май отдавна беше. Алтернативна идея - аз съм взела на моя син едни чехлички от магазинче за 1 левче - като кроксове са , но не съвсем такива - можеш да хвърлиш и в такива магазини едно око.

хммм,и аз хвърлям по едно око в еднолевките,но не съм виждала толкова мънички Whistling
ще проверя и в Карфур,може пък да е останал някой чифт Wink

елхичка,снощи се отбих в Лидл,но са останали много малко като бройки,а като размери почти нищо няма Confused ами то малко нахално,но и аз да те замоля ако минаваш по Пешеходния,да хвърлиш едно око има ли кроксове и дали все пак има 20-21 номер Blush

за намаленията в Карфур не знам нищо,но ако разберете може да ме светнете и мен Sunglasses не съм купувала дрехи досега оттам,но ще взема да се замисля Thinking
На пешеходня мост има със сигурност и много малки Wink

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 580
За кроксовете: Виждала съм и в Карфур, но май отдавна беше. Алтернативна идея - аз съм взела на моя син едни чехлички от магазинче за 1 левче - като кроксове са , но не съвсем такива - можеш да хвърлиш и в такива магазини едно око.

хммм,и аз хвърлям по едно око в еднолевките,но не съм виждала толкова мънички Whistling
ще проверя и в Карфур,може пък да е останал някой чифт Wink

елхичка,снощи се отбих в Лидл,но са останали много малко като бройки,а като размери почти нищо няма Confused ами то малко нахално,но и аз да те замоля ако минаваш по Пешеходния,да хвърлиш едно око има ли кроксове и дали все пак има 20-21 номер Blush


Днес ме информираха, че много номера имало в Euroland, който е на главната, преди копчетата. Включително малки номера, по 4 цвята. Peace

# 689
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Аз пък даже не знаех, че традиционно правят такова намаление.
Правят, правят! Отдавна съм на старт-линията. Чакам изтрела. 

Други поръчки за пешеходния?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт