Професионални серии за коса - 23

  • 43 982
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
не съм, все се каня да опитам, но не съм  Peace

не познавам друг продукт, който внася  хидролизиран еластин (може би има, но не ми е известно) - като еластисайзер;

ако реню Ц хидратира, то вероятно е по друг начин  newsm78 така, че - дори ефектът да е сходен, за мен има значение от какво е постигнат и по тази причина "не замествам" еластисайзер, но бих ползвала успоредно продукти за такъв тип ефект  Peace

# 16
  • Мнения: 25
Със сешоар и четка издухвам косата, като преди това слагам Volume inflator на лореал, той е с фиксация и след него не ползвам лак, ползвам и термопротектор. Понякога слагам пяна, термопротектор и лак за коса, кристали не ползвам, не са за моята коса, утежняват я

# 17
  • Мнения: 2 414
Мерси ,Алена.  bouquet
Дали някой е виждал едни ампулки за руа коса на Лреал,че никъде не ги намирам-нито в салоните,нито в сайтовете? ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 282
И двата вида Еластисайзър съм пробвала. Пробвала съм и Реню Ц.

# 19
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
ами сравни ги - нали това пита Мелиса  newsm78

# 20
  • Мнения: 3 675
Аз съм използвала Renew C и Elasticizer Extreme.
За мен това са два съвсем различни продукти. Например от Elasticizer Extreme косата ми се пренасища, а от ампулите не. Ампулите мога да си ги слагам всеки път, а с Elasticizer трябва да внимавам. И от двата продукти съм много доволна и с удоволствие си ги ползвам.  Grinning

И още нещо......ампулата Renew C ми се отразява наистина добре, а онези ампули на Kerastase не.....уж са за заздравяване и против накъсване на косата, а при мен имам чувството, че след тях положението се влошава.

Последна редакция: нд, 16 окт 2011, 17:35 от B & C

# 21
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
кои на Керастаз имаш предвид  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 3 675
кои на Керастаз имаш предвид  Rolling Eyes

Forcintense

# 23
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
реню Ц нали е преди шампоана? а тези на керастаз - след това?

в какъв план ги сравняваш?

П.П  newsm78 сега погледнах, че е с алфа хидроки  к-на  newsm78 общо взето - няма общо с форсинтенса  Peace освен, че и двата продукта са в ампули  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 980
момичета забелязвам ,че напоследък косата ми се накъсва (предполагам от пресата) може ли да ми препоръчате продукти (ползвала съм преди време форс вектор и не съм доволна) 
п.с как разбирате дали косъмът е фин или плътен  newsm78

a.l.e.n.a   bouquet мерси за страхотната тема

# 25
  • Мнения: 2
a.l.e.n.a, благодаря за хубавата тема  bouquet
lepidopteria , аз също не бях доволна от Форс Вектор и започнах маски със загряване преди миене и косата ми се повлия много добре Peace

# 26
  • Мнения: 1 282

момичета забелязвам ,че напоследък косата ми се накъсва (предполагам от пресата) може ли да ми препоръчате продукти (ползвала съм преди време форс вектор и не съм доволна) 
п.с как разбирате дали косъмът е фин или плътен  newsm78
За да не се накъсва е нужно подхранване, хидратиране. Еластисайзер е подходящ за тази цел, Реню Ц-то също, готова маска със затопляне.

За фин говорим, когато косъма е по- скоро тънък. За плътен се подразбира мисля.  Hug

# 27
  • Мнения: 3 675
реню Ц нали е преди шампоана? а тези на керастаз - след това?

в какъв план ги сравняваш?

П.П  newsm78 сега погледнах, че е с алфа хидроки  к-на  newsm78 общо взето - няма общо с форсинтенса  Peace освен, че и двата продукта са в ампули  Peace

Да, на Kerastase се използват след шампоана, но нали и за двете пише, че заздравявали косъма, регенерирали го и го реструктурирали.
Двете ампули са различни, но от тези на Kerastase при мен се получи влошаване на състоянието на косата, а от тези на Loreal подобряване.
Всичко е много индивидуално и ако при мен Loreal действат по-добре, то при друг може да е обратното.

# 28
  • Мнения: 45
В крайна сметка за къната май стигаме до заключението, че е индивидуално - зависи от къната, косата... Peace
Повдигнах въпроса, защото реших да пробвам fiberceutic и използвах вече две ампули, но честно казано не знам дали съм доволна, защото не знам какво точно да очаквам. При мен се усети малко повече блясък и жилавост на косъма. При вас какво е? Има ли обещания ефект на "запълване" на косъма?
А Renew C как ви се отразява? Чудя се дали да пробвам...

# 29
  • Мнения: 3
lepidopteria , аз също не бях доволна от Форс Вектор и започнах маски със загряване преди миене и косата ми се повлия много добре Peace
И аз съм със смесени чувства към шампоана Форс Вектор - първоначално много ми хареса, но след по-продължителна употреба косата започна да се оплита повече от обикновено за дълга коса..
lepidopteria , аз също съм за по-мазни маски  Peace

Последна редакция: нд, 16 окт 2011, 19:04 от elhi4ka

Общи условия

Активация на акаунт