Професионални серии за коса - 23

  • 43 990
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 282
Deep Care май е по- скоро протеинова маска.  Thinking

Реню Ц и Еластисайзер за мен също са различни продукти. Ефектът от Реню Ц май ми допада повече. По- жилав ми става косъмът след Реню, а след Еластисайзер по- скоро мек.

mamaden, и аз искам такова оформяне на косата като на аватара ми.  Tired Много ми харесва. Веднъж постигнах подобен ефект след посещение при фризьор. Направи ми къдрици с преса за изправяне, навън заваля дъжд и докато се прибера вкъщи те се отпуснаха подобно на аватара. Някъде бях намерила клипче за оформяне на вълни с четка и сешоар. Ще го намеря и ще го постна. Мисля, че ще ти хареса.  Hug

no name*
, след боядисване Алена спомена, че ползва Ботокса. Мисля, че освен аз и още някой беше пробвал след боядисване да го ползва. Аз лично съм доволна. За първи път косата ми след боядисване не е суха и твърда. Алена ползва серум и запечатка, аз ползвам само серум с друга маска, каквато имам. И двете сме доволни.  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 2 414
Еластисайзер-а ми дойде без шапка. SadДа си увия ли поне в кърпа косата? newsm78

# 47
  • Мнения: 1 282
Шапка? Аз не знаех, че идва с шапка. Ти откъде си поръча?  Rolling Eyes Само мостра или голяма кутия?

# 48
  • Мнения: 2 414
Шапка? Аз не знаех, че идва с шапка. Ти откъде си поръча?  Rolling Eyes Само мостра или голяма кутия?
3 мостри,от рибката.В описанието пишеше нещо за шапка. Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 1 282
И аз взех моите от Рибката. Няма шапка с мострите.  Peace

 

# 50
  • Мнения: 2 414
И аз взех моите от Рибката. Няма шапка с мострите.  Peace

 
Ти без шапка ли ги слага?

# 51
  • Мнения: 3 419
Моят еластисайзър го поръчах от ФЮ и дойде също без шапка,но аз си слагам найлонова,като за преди баня.
Анч защо Deep Care да е протеинова.аз останах с впечатление,че е по-скоро маслена Thinking Не ми е твърд косъма след това.

# 52
  • Мнения: 1 282
И аз взех моите от Рибката. Няма шапка с мострите.  Peace
Ти без шапка ли ги слага?
Увивах косата с кърпа.  Peace

Deep Care e протеинова. А защо не ти е твърда косата след протеинова маска не ми се коментира.  Hug

# 53
  • Мнения: 3 419
Анч защо не ти се коментира? Нещо не те разбрах. Добре,няма лошо,ако е протеинова,а още по-добре,че и ми се отразява добре,просто консистенцията и наподобява много маслена.

# 54
  • Мнения: 2 843
Аз си взех еластисайзър от Feelunique и в него имаше шапка - опаковката бе от 500 мл.

# 55
  • София
  • Мнения: 5 499
Вие винаги ли си слагате шапки с маските?Аз си намазвам косата,сресвам я с гребен и си седя така и си чакам да си действа.
Иначе шапки би трябвало да си намерите в аптеките.
 И се чудя за максимален ефект Форс Вектора дали да не си го нагрея със сешоара Thinking

# 56
  • Мнения: 2 843
Анч иска да каже, че има коси, подобни на нейната, а и моята, при които не се случва втвърдяване при ползване на протеинови продукти. Обикновено това е при по-тънки коси, но не винаги - моята например е с нормален косъм и пак не се втвърдява, даже се омекотява.

Малко по-твърда сякаш става единствено от Kérastase Resistance Bain de Force  (не знам доколко обаче тук става дума за протеини). От Redken - Extreme Deep Fuel обаче косата ми ставаше свръхмека.


# 57
  • Мнения: 1 282
Аз заради това писах, че с мострите няма шапка. За разфасовка от 500 мл е нормално да има.  Hug

sladurka, не всички протеинови маски втвърдяват косата.

Аглая Епанчина, благодаря за поста.  Hug
Redken-a омекотяваше косата ми повече и от Еластисайзер.  Mr. Green

# 58
  • София
  • Мнения: 38
 Охх....  толкова много мнения четох за  серята на Лореал Форс Вектор ....
 накрая поръчах следните неща ....

Шампоан срещу накъсване на косата Loreal Форс Вектор  
Маска срещу накъсване на косата Loreal Форс Вектор
Шампоан за боядисана коса Lakme Color Stay
Еластисайзър екстрийм

Може би Redken Extreme трябваше да пробвам....
Дано остана доволна.... в момента имам нужда точно от подобна грижа. Rolling Eyes

Поздрави.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Според мен Диип Кеар на Лакме си е протеинова маска(за това и никога не съм я пробвала), за мен маслени са К. Терапи на Лакме и Интенс Рипеар на Лореал(както и много други разбира се).
Защо не ти се получава втърдяване, аз също не желая да коментирам. Имам си тълкование на нещата за коси подобни на моята, за други...не знам какво им харесва и какво не. Спомням си ясно обаче, че една мацка от форума(Никита ако не се лъжа), се оплакваше, че точно Диип Кеар и е направил косата по суховата...., но тя е с косъм подобен на моя Wink.
*Bubble* , аз съм ползвала Форс Вектор с нагряване, добър е резултата, но при мен си е добър и без нагряване от тази серия.
Dessi_8313, сподели впечатления от шампоана за боядисвана коса на Лакме. Аз го ползвах преди известно време....но съм особено мнение Rolling Eyes, та..ще ми е интересно ако някой друг го коментира.

Общи условия

Активация на акаунт