Професионални серии за коса - 23

  • 44 011
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 282
Маската за боядисана коса на Лакме никак не ми хареса. И на мен ми е интересно мнение за шампоана от същата серия.  Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 3 433
Аглая и Анч благодаря ви! Аз си мисля,че се втърдява,защото си взех преди време си взех термичния цимент на Керастаз,който беше много прехвален,а на мен ми се видя ужасен. Така ми втвърди косата,че и гребен не можех да вкарам,и я изсуши много,хем преди това маска бях слагала.
В такъв случай си подновявам питането за маслена маска Praynig
Алена специално към теб имам още едно питане-можеш ли да ми копираш или обясниш действието на Джовани,че не можах да го намеря. Praynig И колко доставката от iherb?

# 62
  • София
  • Мнения: 38
Утре ще дойде поръчката, ще споделя мнение после  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 3 433
Благодаря на всички ви! newsm78
А от Форс Вектора бях супер недоволна Close Даже от яд май шампоана направо го изхвърлих,изобщо не се пенеше,но и не миеше,а в същото време едва го отмивах от косата си. Абе ужас.

Аз имам още една чуденка-обърнах едва наскоро вниамние,че на повечето маски,които имам пише,че се нанасят на леко влажна,подсушена с кърпа коса. А аз директно след шампоанав банята си слагам маската на чисто мокра,капеща коса.

# 64
  • Мнения: 178
Дълбоковъзстановяваща маска за суха и изтощена коса. Възстановява и подхранва. Съдържа натурални пшенични аминокиселини, които действат във вътрешността на косъма. Съдържа абисиново масло, богато на 3 и 6 омега мастни киселини. Хидратира в дълбочина без да утежнява. Косата възвръща максималните нива на хидратация, възстановена е гъвкавостта. Съдържа клетъчен цимент за запълване на фибрите на косъма. Без парабени, PEG и минерално олио. Начин на употреба: Нанесете върху подсушена с хавлиена кърпа коса. Оставете да подейства няколко минути и изплакнете с вода.
Това е цитат от сайта на рибата за маската Диип кеар на Лакме  Момичета, според мен това е една балансирана маска, която съдържа и протеини и масла ! (подчертала съм ги )
Моята коса е суха, небоядисвана и тази серия ми се отразява страхотно, а чисти протеинови продукти на  небоядисвана коса почти не се усещат !

# 65
  • София
  • Мнения: 5 543
Аз имам още една чуденка-обърнах едва наскоро вниамние,че на повечето маски,които имам пише,че се нанасят на леко влажна,подсушена с кърпа коса. А аз директно след шампоанав банята си слагам маската на чисто мокра,капеща коса.
Много ме затрудняват с това условие с влажната коса и кърпата,ами във салон добре,ама на мен ми е хипер неудобно,мия си косата на чешмата!!!След което подсушавам слагам маската и я оставям да действа.

# 66
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
...пп Алена понеже пишеш, че ползваш фаберсютика след боядисване, да те питам...ти цялата коса ли боядисваш, или само накрая разнасяш за уеднаквяване на цвета? А защо мислиш, че е добра идея да се ползва след боядисване(понеже сега ми се налага да боядисвам доста често дължините, та ми е интересно)?  

третирам само корените, по дължините - преди време разнасах за 5 мин с мат, но поне от половин година не съм  newsm78

фиберсютик - запълва порьозните места, ако третирането е довело до такива и не дава възможност за накъсване  Peace

# 67
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Шапка? Аз не знаех, че идва с шапка. Ти откъде си поръча?  Rolling Eyes Само мостра или голяма кутия?
3 мостри,от рибката.В описанието пишеше нещо за шапка. Rolling Eyes

шапката е като за баня (проста найлонова - нищо особено) - и идва с кутийка от по-голяма разфасовка  Peace (примерно 150 мл)

не съм я ползвала, ефектът винаги е бил силен - без да нагрявам и без шапка  Peace

мисля, че шапката е по-скоро - дане се цапаш  Peace

# 68
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Моят еластисайзър го поръчах от ФЮ и дойде също без шапка,но аз си слагам найлонова,като за преди баня.
Анч защо Deep Care да е протеинова.аз останах с впечатление,че е по-скоро маслена Thinking Не ми е твърд косъма след това.

маската съдържа масла  Peace все пак е за суха коса и възстановяваща  Peace как ще я усетиш - зависи и от типа косъм и от моментното му състояние, ако я ползваш след 6м - вероятно ще я усетиш по друг начин  Peace

# 69
  • Мнения: 2 414
Алена,по колко време седиш с еластайзера?

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 1 351
Аглая и Анч благодаря ви! Аз си мисля,че се втърдява,защото си взех преди време си взех термичния цимент на Керастаз,който беше много прехвален,а на мен ми се видя ужасен. Така ми втвърди косата,че и гребен не можех да вкарам,и я изсуши много,хем преди това маска бях слагала.
В такъв случай си подновявам питането за маслена маска Praynig
Алена специално към теб имам още едно питане-можеш ли да ми копираш или обясниш действието на Джовани,че не можах да го намеря. Praynig И колко доставката от iherb?
Маслени маски от които аз съм доволна, вече писах са К. Терапи на Лакме и Интенс Рипер на Лореал.
pipi554, ние ревюто сме го чели Wink, коментирахме това, че тази маска би могла да втвърди и пресуши  коса с по-плътен косъм(независимо, че е предназначена за суха коса, и независимо от това, че е балансирана) Peace. Ето аз съм пример за това(макар, че точно тази маска не съм ползвала)..косата ми е суха, третирана, в добро общо състояние, но взема ли продукт с протеини, много внимавам, че лесно си докарвам предозиране. След 3-4 поредни ползвания на Форс Вектор с нагряване, усетих, че започва да става суха косата и започнах веднага Интенс Рипеар.

# 71
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
...
Алена специално към теб имам още едно питане-можеш ли да ми копираш или обясниш действието на Джовани,че не можах да го намеря. Praynig И колко доставката от iherb?

на кой продукт на джовани  newsm78 те са много  newsm78 да опиша как действа ли  newsm78

# 72
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Алена,по колко време седиш с еластайзера?

15-20 мин  Peace без нагряване, без шапка....

# 73
  • Мнения: 1 282
mamden, a K. Терапито на мен така ми заплете и изсуши косъма. Не е истина просто.  Rolling Eyes

# 74
  • София
  • Мнения: 5 543
След 3-4 поредни ползвания на Форс Вектор с нагряване, усетих, че започва да става суха косата и започнах веднага Интенс Рипеар.
Ти как я награвяше?

Общи условия

Активация на акаунт