Отговори
# 15
  • Мнения: 499
Sunny, мерси за страхотна темичка както винаги  bouquet

Anibibian, страхотни новини! Виж как бързо се наредиха нещата Hug

За буденето и аз гледам много да не я будя, че ако не е достатъчно гладна не иска да яде или връща!

Радостина87, ще споделиш какво АМ пиете, че и ние сме на такава храна и имаме проблем с корема?

Ние утре сме на лекар в Токуда, че още нямаме личен лекар и си записахме час за консултация с неонатолог. Да ви се оплача мислех да я запиша при моята лична лекарка, която си е педиатър, но явно защото е недоносена и ми отказа.

# 16
  • Мнения: 4
Смуси- като ни изписваха от болницата питах какво мляко да давам и ми казаха, че ги хранят с Хип 1 Био, но в аптеката на ММ са му дали Хип 1 Комбиотик от него ми се запече. Сега съм взела Хип 1 Био и съм доволна засега.
Anibibian- Много се радвам за вас! Дано от тук нататък само хубави неща да ви очакват!

# 17
  • София
  • Мнения: 376
Хоп и аз да се запиша в новата тема, честити нови бебчета Hug, след вчерашните контракции все още сме 2 в 1 в очакване, явно  на бебка и е студено и ще чака да се оправи времето за да излезе Peace

# 18
  • Мнения: 3 638
Atrakcia Благодаря за съветите   bouquet
Цедя на 3-4 часа, без нощно време. Винаги изцеждам по 20 мл. като цедя и двете гърди по 10-15 минути всяка. За съжаление нямаше как да й нося кърма, защото останах в болницата с нея, а тук нямам условия да си стерелизирам помпата, но утре ни изписват и почваме борбата, дано се справим с кърменето. Днес я видях един път (пускат ни в точно определен час при бебетата в интензивното) и не ми се видя сънлива, беше гладна, изяде си всичко от шишето, поседя малко будна и после заспа. В къщи мисля да пробвам да кърмя, а между кърменията и да цедя по малко кърма, за да й давам, ако остава гладна.
За обрива - на кожата на гърдите е, нямам проблем със зърната и ареолите. Червени, сърбящи петънца, а понякога изглежда като цяла зачервена област на кожата, която ме сърби. Подозирам, че тъй като изпускам кърма и подплънките са винаги мокри, просто кожата ми е по-чувствителна и затова се възпалява. За сега с нищо не се мажа, обтривам с мокри кърпички за кърмачки и гледам по-често да сменям подплънките.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Само се записвам, че съм с Иво на ръце. После ще ви чета.

# 20
  • Мнения: 9
Честито на новообебилите се Hug Hug Hug! Да сте живи и здрави, да се гледате и слушкате  bouquet

Съни и аз да благодаря, че пак се погрижи да си имаме темичка! Hug

# 21
  • Мнения: 6
Добро утро  Hug
Цоп и аз в новата темичка, надявам се скоро да съм се обебила и аз  baby_neutral но...не се знае, нямам никакви индикации за раждане, а по последен ехограф термина ми излезе днес на 17.10  Rolling Eyes стоя и си чакам  Tired   Навън е толкова студено и дъждовно и на бебчо май му е добре на топличко  Laughing
Пожелавам ви хубав ден, и на всички, които започнат да раждат днес, много леко раждане  Praynig

# 22
  • Мнения: 262
Привет и от мен в новата Тема! Съни, благодаря ти!  Hug
На мен днес ми е терминът, след малко съм на доки. Стискайте палци. А преди малко имах петно на бельото с размер на 2 монети от 1 лв. и сега не знам / това от течението ли е, защото имам такова или е част от околоплодните води. Като отида при доки ще разбера.
Успех на всички  Hug

# 23
  • Мнения: 2
Ето ме и мен в новата тема smile3503
Ох навън е ужасно,а трябва да излизам да правя пълноможно да ми вземат акта за раждане на Фифо от Плевен,че не ни се бие пътя.А без него нищо не мога да свърша....
И снощи бебо беше ревлив,тази сутрин пак,какво ли съм яла,че не му понесе newsm78
Съни незнам как ти стига времето за всичко,браво на тебе,явно си много организирана smile3501 newsm51.А Али е прекрасна,пу пу пу,момиченцето си е друго reverance

# 24
  • Мнения: 873
Добро утро!
Съни, голям мерак имаш за пускането на темите и сигурно за това намираш време всеки път  bouquet хайде дано следващата да е в "Родени"-ако дочакаш да изпишем 50 странички. трябва да сме там вече Praynig

Лакрима, честито ти голямо бебе  bouquet  аз моето не знам колко ще се роди, но нали ще му стават дрешките,ако е прехвърлило 4 кила и 50 см newsm78

Анбибиан, видя ли колко бързо се наредиха нещата Hug

Аз съм си все така-чакам утре да дойде. ту ме хваща шубето,ту се успокоявам,че това е най-добрият вариант. а така като е студено и стоя вкъщи да гледам на свекърите безразличните физиономии, направо се сдухвам още повече Tired добре,че Милото ще се прибере от Търново по-рано днес Heart Eyes тук е кучешки студ,но за щастие наблизо има МОЛ с безплатен кът за игра, та поне Лили се разнообразява Grinning

Флучия, стискам палци да родиш днес бързо и леко Praynig

# 25
  • Мнения: 128

Хайде и аз да се разпиша в новата тема!

Честито на всички нови мами и успех на всички, на които им предстои да родят!

Анбибиан, радвам се за вас. Скоро ще се гушкате у дома, което е прекрасно!  Heart Eyes

Флучия, успех днес и после да напишеш как е минал прегледа или направо да се похвалиш с бебче.  Hug

Хубав ден от мен!

# 26
  • Мнения: 19

Запис и от мен
Анибани  Hug страхотна новина
Флучия успех леко и бързо раждане ти пожелавам  Hug
Съни темата е страхотна не знам как намираш време

# 27
  • Мнения: 556
Честито на всички нови мами!

Само ви чета, тези двамата не ме остават и за минутка. Голяма лудница е. От два дена като са казали, че ще реват, ту единия, ту другия. Просто можеш да полудееш.  Sad
Някои се притесняват, че бебетата им по малко ядат и заспиват, а пък при нас обратната работа. Ядат по 120 мл и то на 2,5 часа. Направо се чудя дали това е нормално newsm78 Аз си мислех, че като ядат по повече и трябва да правят по-голяма пауза, а те не, даже и през нощта така си хапват. Утре ще ги водя на първата консултация, че да видим какъв е резултата.
Мислите ли, че може млякото да не ги засища? Дали да не го сменя с друго? Аз им давам от ДМ Babylove 1 Bio, че е доста по-евтино, но ако в него е проблема ще го сменя веднага.
Така ми се иска вечер да прескочим храненето в 3 Laughing А за домашни задължения да не говорим, нищо не мога да свърша. Много ми е кофти, че и на каката не мога да обърна много внимание и даже си изпускам нервите и все му викам на детето, а то не е виновно и после ми е мъчно  и и се извинявам, а то милото ми вика - нищо мамо, аз не ти се сърдя.

Това е от нас набързо, то и за повече време нямам.
Леко раждане на чакащите! Hug

А как се справят другите близнашки мами?

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Привет от нас, сладурки  Hug
Аз се възползвам,че бебо спи, да седна да драсна някой ред  Grinning
Честито на всички пресни мамчета   bouquet
Съни, как успяваш и нови теми да ни правиш не знам... Ти си опасна фурия  Hug
На всички, на които им предстои раждане днес, стискам палци  Praynig
Деси, имам усещане, че днес е твоя ден  Rolling Eyes Не знам що така, да видим дали ще позная  Crazy
Анбибиан, браво за хубавата новина  Hug
Иначе ние сме добре, папкаме, спинкаме, акаме, за сега всичко е неред, дано и за напред така да продължим  Praynig Praynig  Praynig
За раждането исках да ви разкажа, ама сега ще стане много дълго, пък и трябва с бебчо да се храним след малко  Heart Eyes После ще се включа пак  Hug

# 29
  • Мнения: 77
Честити бебчета на всички мами. Да растат живи и здрави и много да ви радват. Аз утре влизам в болницата, че Сряда ми е секциото  Hug. Темичката както винаги е страхотна.

Общи условия

Активация на акаунт