КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ - тема 10

  • 32 977
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 866
И моите предпочитания са за мома  Heart Eyes/Велка ме е уцелила/,ама и двама младежа да ми се паднат,не ги връщам....Само да дойдат и да са ми здравички  Praynig.

# 46
  • София
  • Мнения: 16 208
Lailah, не се заблуждавай за здравината на моя г...з, аз оревах околията как съм се подредила с хемороидите...

# 47
  • София
  • Мнения: 2 367
Записвам се и аз в тази хубава темичка.
Стискам силно палци на всички, които са на стартовата линия и си пожелавам хубавата серия да продължи и само положителни емоции да споделяме.
Много бременен прашец от мен и беба ( кикбоксьорката) babydust7 babydust7 babydust7

Последна редакция: пн, 17 окт 2011, 15:43 от Krisita

# 48
  • Мнения: 822
Аз грешно написах, нямам претенции, само предпочитания.
Иначе нищо не връщам  Mr. Green
Само си мисля че за моите деца е по-добре да са от мъжки пол, че изобщо не съм женски тип, рокли, прически, гримове, незнам си какви други женски работи са ми нетипични  Rolling Eyes

А уточнението е коректно, а иначе нека да те сполети на всичко ще се научиш и панделки саморъчно юе правиш, и готвиш, и ще переш и ще пееш продължително и т.н., не се поричай..... само да го имаш  Hug
страхотна Hug
между другото момиче се гледа по- лесно - има повече играчки, повече дрехи, повече радости, повече глезотии, а нашите деца ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се глязят и то много. Моето сравнение е в реално време, правейки сравнение с племенника на мъжа ми ние сме мнооого по облекчени.

# 49
  • Мнения: 1 661
Ох, нямам никакви предпочитания за пола на детето, само се моля бог да дари всички ни с дечица Praynig

# 50
  • Мнения: 904
Това е безспорен факт, ddnchv, влязохме с мъжа ми да изберем подарък за една двегодишна госпожица и той констатира следното, десет стелажа или както там се казват, с дрешки за момичета и само 3 за момчета, пък и по интересни и весели направени.

# 51
  • София
  • Мнения: 23 178
А панделки как мразяяяяя  Mr. Green
като бях малка ми правеха едни огромни от една дълга лента, перяха ги с нещо да стават твърди, после ги гладеха с ютия и ги нагъваха някак си и ставаха едни огромни.
Че и по две наведнъж, имах чувството че не ми се вижда главата от тях, и при всяко помръдване шумяха зловещо. В комбинация с рокля и чорапогащник са направо ужас. И всеки те пощипва по бузите и разправя, какво сладко момиченце, ужас.
Не причинявайте това на децата си, моля  Mr. Green

# 52
  • София
  • Мнения: 16 208
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 53
  • София
  • Мнения: 6 302
хехе, Бамба, успя да ме разсмееш с тия панделки.... и на мен са ми връзвали така по две  Grinning От Съюза ни ги носеха, там бяха най-хубавите.... Нооооо..... що така имам подозрение (или по-точно казано прозрение), че точно момиче ще имаш  Blush

Аз за пол претенции нямам никакви, искам едно живо и здраво бебе. Това е.

# 54
  • Мнения: 822
А панделки как мразяяяяя  Mr. Green
като бях малка ми правеха едни огромни от една дълга лента, перяха ги с нещо да стават твърди, после ги гладеха с ютия и ги нагъваха някак си и ставаха едни огромни.
Че и по две наведнъж, имах чувството че не ми се вижда главата от тях, и при всяко помръдване шумяха зловещо. В комбинация с рокля и чорапогащник са направо ужас. И всеки те пощипва по бузите и разправя, какво сладко момиченце, ужас.
Не причинявайте това на децата си, моля  Mr. Green


не се поричай, ще припкаш като младо яре  Laughing..... , да те прокълна  Laughing да го имаш, всичко ще направиш и не се запенвай , защото ще си Майка......

# 55
  • Мнения: 904
Бамби, върна ме в детските спомени Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy,мама понеже не можеше да ги колосва тия фльонги ни изнамери по една заешка опашчица за плитките,първия ден бяхме тотален хит със сестра ми  Mr. Green, кой знае колко зайчета паднаха жертва на тази модна тенденция след това но доста нашумяха, ау а ставането сутрин поне с половин час преди тръгване беше кошмар обаче мама така ни връзваше косите че едно косъмче не стърчеше от нас, ох спомени детство мое Joy Joy Joy.

# 56
  • Мнения: 4 737
Бамби и аз се върнах в детсвото и аз имах точно такива пандели, огромни #Crazy като на Мини маус  Sickи бяха едни твърди, като колосани направо  Mr. Green  hahaha  Joy ddnchv давай, всички ни "прокълни" наред, та да дойде и при нас  Praynig най-после и при теб после да се върне  Hug  за второ, за трето, за колкото имаш мерак Mr. Green  Peace

# 57
  • Мнения: 4 737
Пак аз  Embarassed днеска отърване няма от мен  Sick Току-що се чух с една док от нашата клиника, няма да и споменавам името  Mr. Green а само, че вс ни е ОК и можем да започвамееееее .... Сега остана само и при мен, да са ок нещата с това ТСХ  Praynig Божеее Praynig чуй ме, моля те!  Praynig Praynig Praynig Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 3 860
Айде Десдемона утре едно хубаво ТСХ  Party
Като си говорим за кордели .... аз пък исках прическа като на момче и бях все късо подстригана, а и имам тайни подозрения, че на майка ми така и беше по-удобно  Mr. Green
Шаркиии дупетата ли се мерим сега  Joy моето 4 пъти го рязаха  Crazy

# 59
  • Мнения: 1 661
Леле, Бамба ти изби рибата с тези панделки, много се смях JoyИ аз имам доста снимки от детството точно както си го описала с панделки, рокля и чорапогащник. Joy

Общи условия

Активация на акаунт