КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ - тема 10

  • 33 005
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 544
момичета, Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

аз така си мечтаех за момиче, да и слагам разни шнолички и ластичета в косата, ама само си мечтаех,за сега ще минем и без тях.

# 61
  • София
  • Мнения: 6 302
Да ви разкажа за чорапогащника  Mr. Green Значи март 1977 г., земетресението в Стражица (родом съм от оня край), имам невероятно ясен спомен. Не от самото земетресение, ами как майка ми ми обува един такъв памучен чорапогащник с треперещи ръце, след като ме е събудила. Аз, 6 годишна, изобщо идея си нямам какво се случва и защо трябва всички да излизаме навън посреднощ. И баща ми казва: айде сега, остави го тоя чорапогащник, тръгвайте навън. А майка ми отвръща: ами босо ли да тръгне детето?..... Ама сякаш ми е пред очите тая сцена, треперещите ръце на майка ми и белия чорапогащник....

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Ама как ме разсмяхте и какви спомени ме връхлетяха LaughingМоята майка пък точно тези пандели не ги обичаше и все ме вързваше с ластички с картинки и фибички, тъй като родителите ми много пътуваха по онова време и притежавах невероятно изобилие от аксесоари за коса. Да, ама не, нали другите деца бяха с пандели и аз бях безкрайно потресена и нещастна,че съм по-различна Mr. GreenТа за някакъв училищен празник се принудих да излъжа майка ми,че другарката е казала,че задължително ни иска всички с пандели Mr. GreenГорката ми майка явно усети лъжата,но и очевидно разбра колко ми се искат и на мен пандели,та се накупиха,колосаха и т.н. и аз бях курдисана с фльонгите и по-щастлива от всякога Mr. Green

# 63
  • Мнения: 173
Здравейте  Hug Запис и от мен.
Sharky   bouquet чудесна тема!
Дано докато стигнем до 50-та страница всички се похвалят с  EFP
КЪСМЕТ момичета Praynig Praynig Praynig

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Бамба,по повод мислите ти относно обличането на момичета се сетих за друга смешна история- мен като бебе често са ме мислили за момче, но и майка ми не долюбвала много обличането на рокли на малко бебе,но веднъж решила да ме накипри с рокля и по време на разходката в парка се спрял някакъв старец да ми се порадва и възкликнал "Аууу, какво хубаво момченце........"Можете да си представите какво и е било на майка ми след всичките положени усилия да заприличам на момиче Mr. Green

# 65
  • Мнения: X
Еее като гледам до 50-та страница бързо ще се стигне . ЕЕЕЕ та разсмяхте ме и мен с вашите истории.  Аз иначе никакви претенции за пола на детето..щъркела да ми го донесе първо  пък после ще му мисля как да го обличам и контя.

Последна редакция: вт, 18 окт 2011, 08:06 от Анонимен

# 66
  • Мнения: 799
Kriki, успешен старт ти пожелавам и още по-успешен пухкав финал  Praynig
Дездемона стискам палци за прекрасно ТСХ утре  Praynig Praynig да можеш най-после да започеш успешния последен опит  Wink

# 67
  • Мнения: X
Пинко, мерси и ЧЕСТИТА БРЕМЕННОСТ, да гушнеш след 9 месеца така чаканата рожбичка. Лека бременност желая baby_neutral

# 68
  • София
  • Мнения: 23 208
Каква статистика ви спретнах без да искам  Mr. Green
Явно не само аз съм мразела панделки, рокля и чорапогащник.

# 69
  • София
  • Мнения: 6 232
Уаууу,докато сколасам да се запиша и ще минем в 11 тема  Shocked
ШаркиHugкажи ,как с това оформление,да му се тръгва на човек от тук  Thinking ...ами,ще си седя  Mr. Green...поне този месец.
За теб голяяяма  Hug и ти пожелавам да стискаш здраво,колкото си планирала  Heart Eyes
ddnchv,ама аз чак сега светвам,че ти пак си се подредила за начало  Rolling Eyes....хайде,да решавате по-бързо семейните проблеми и да пуснеш още една лентичка  Hug
kriki ,добре дошла  Hug Гледай да не вземе да ти хареса прекалено тук и да се заседиш  Naughty...пък,ако решиш,че не можеш без нас-връщай се от отчетни да ни наглеждаш  Wink
Lailah,стига трупа присъствие тема,след тема-да го оправят тоя г..з и давай нещо по същество  Peace
Дездемона, стискам палзи след утре вече да си на старт  Hug
Чета,сродяваме се  Mr. Green....ами,аз,не,че съм с претенции,ама мисля да уважа и мъжките, и женските майки,тогава  Wink

# 70
  • Мнения: 1 661
....ами,аз,не,че съм с претенции,ама мисля да уважа и мъжките, и женските майки,тогава  Wink
newsm10

# 71
  • Мнения: 4 737
Аааах мацкиии  Hug ама той тоя белия чорапогащник в 80-те си беше класика в жанра  Mr. GreenНняма манифестация, тържество на у-щето или някакъв празник и ние момичетата, да не сме спретнати в него  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 505
stork-girl  stork-boy newsm18 smile3539 или в превод: пожелавам на всички щедри щъркели, добро настроение и се присламчвам отново към групата.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 801
здравейте от дъждовна и ветровита Варна и аз се записвам в темичката много ми харесва много ведро настроение струи

# 74
  • Мнения: 4 737
здравейте от дъждовна и ветровита Варна и аз се записвам в темичката много ми харесва много ведро настроение струи

Добре дошла  Hug  Peace  и аз съм от Варна Simple Smile)))

Общи условия

Активация на акаунт