Във Варна е някакъв порой??? 70 литра на квадратен метър... И утре ще вали.

  • 8 350
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 788
Ох, как ми липсва лошото варненско/бургаско време!  Hug
А ако знаете сега морето колко е красиво, величествено, страшно...
Дръжте се, мацки! Ще се укроти все някога.  Hug

# 16
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Стига бе Shocked Аз от прозореца виждам една непроницаема стена от дъжд, кьорава снежинка не ми се мярка, сигурно вятърът ги издухва Crazy
От общината казали, че обстановката е "стабилна" Joy Тъй че споко, народе Mr. Green

# 17
  • Мнения: 674
Стига бе Shocked Аз от прозореца виждам една непроницаема стена от дъжд, кьорава снежинка не ми се мярка, сигурно вятърът ги издухва Crazy
От общината казали, че обстановката е "стабилна" Joy Тъй че споко, народе Mr. Green
Стабилна е... Joy
Може бандитите от Хидрострой да поръсят с луга и препарат анти-лед за да вземат някое милионче... Joy
Ще я стабилизират поне финансовата си политика Инжстрой и Хидрострой... Mr. Green

# 18
  • Мнения: 4 916
Ми така де - стабилна буря. Представям си какво е около гарата, по Девня да  речем....

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Мъжът ми сега се върна от към ЗПЗ, каза че по Девня, но стария участък има много закъсали коли, даже и нашата по едно време тръгнала да плава  Laughing, а в новата отремонтирана част водата се стича.

# 20
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 501
В кои райони е прехвърчал сняг,защото при нас(Колхозен пазар)имаше светкавици и гръмотевици?

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 768
В момента във Възраждане вали сняг и дъжд.
Преди малко се върнах от към центъра, реки и води навсякъде.

# 22
  • Мнения: 674
Мъжо сега се върна - панталонът му е мокър до колената.
Имало огромни реки навсякъде.
Доста закъсали коли също. Даже и джипките имали проблеми.

# 23
  • Мнения: 674
http://www.blitz.bg/news/article/120469
В АГ - то също е бедственно. Sad

# 24
  • Мнения: X
От общината казали, че обстановката е "стабилна" Joy Тъй че споко, народе Mr. Green
Стабилна е... Joy
Може бандитите от Хидрострой да поръсят с луга и препарат анти-лед за да вземат някое милионче... Joy
Ще я стабилизират поне финансовата си политика Инжстрой и Хидрострой... Mr. Green
  Peace

# 25
  • Мнения: 9
Във Варна лодки нямате ли си бе хора.
Къде сте тръгнали в този порой с коли?

Съчуствам ви, наистина доста гадно положение...

# 26
  • Мнения: 4 916
Варна като Венеция...

# 27
  • Мнения: 3 971
DZ, вие сте смелчаци  Simple Smile На колко години е малкият?

извинявам се за спама  Simple Smile
На 5г.

# 28
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 501
Да не пропуснете http://www.moreto.net/novini.php?n=150059

# 29
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Нямаше да ми е депресарско, ако си стоях у дома. Едвам стигнах до работата - там дограмата се предала. На връщане тренирах плуване и гмуркане. После мокра до кости чаках 30 мин. превоза от градината да доведе детето до нас. У дома, северната детска пропуснала, килима прогизнал, стената мокра, под леглото море....
Иначе не ми е депресарско - чашка червено вино, мезенце и романтичен филм... завита с топло одеало.

П.П Градините ще работят ли утре?

Общи условия

Активация на акаунт