Помогнете!

  • 1 912
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
Със зехтин  Peace Или някакъв мазен крем.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 122
лично на мен добре ми деистваше и крема против стрии на дева. Нямам си нито една  Peace
Съвет - не си мажи само корема а цялото тяло, навсякъде където успееш да стигнеш от колената нагоре Wink дано да избегнеш гадните стрии, но за съжеление не е въпрос само на мазила, а и до кожа

# 17
Аз се мажа с бебешкото олио на Jonsan и сам много доволна.Мен пък ме сърби корема много.И ей моми4ета я стига с това да се спи със сутиен-това е ужасно вредно!Аз съм със киста на гърдата и лекарите(защото ходих при много лекари от страх да не е рак)ми казаха да избягвам да нося сутиен даже през деня,а за нощта-НИКОГА!Защото така най-лесно се хващало рак на гардата от притискането на гърдата от сутиена ставало нещо си...нау4ни термини някакви ми каза!

# 18
  • Мнения: 514
Мен също ме сърбят ужасно smile3514,но като бях на консултация и попитах с какво да ги мажа,те ми забраниха категорично  Naughty да ги мажа с каквото и да било  Shocked  Shocked  Shocked.Дадоха ми следното обяснение,че ако мажа сега,гърдите ми ще станат по чувствителни и като започна да кърмя ще се разранят  #Crazy
Не съм ти много от полза,но......

# 19
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 
лично на мен добре ми деистваше и крема против стрии на дева.
Съвет - не си мажи само корема а цялото тяло, навсякъде където успееш да стигнеш от колената нагоре Wink дано да избегнеш гадните стрии, но за съжеление не е въпрос само на мазила, а и до кожа
Цитат
newsm10
За съжаление на мен ми се появиха още в 3ти месец[smilie=smile3511.gif]

# 20
  • Мнения: 815
Мен също ме сърбят ужасно smile3514,но като бях на консултация и попитах с какво да ги мажа,те ми забраниха категорично  Naughty да ги мажа с каквото и да било  Shocked  Shocked  Shocked.Дадоха ми следното обяснение,че ако мажа сега,гърдите ми ще станат по чувствителни и като започна да кърмя ще се разранят  #Crazy
Не съм ти много от полза,но......

много ми е интересно къде дават тия съвети- в коя болница? ако не се можеш с нищо-вероятността да ти се напукат зърната е доста по-голяма, а колкото до останалата част от гърдата- тя не се засяга от кърменето-ако не ги мажеш ще се напукат- сърбежът е признак, че кожата не е достатъчно еластична

.И ей моми4ета я стига с това да се спи със сутиен-това е ужасно вредно!Аз съм със киста на гърдата и лекарите(защото ходих при много лекари от страх да не е рак)ми казаха да избягвам да нося сутиен даже през деня,а за нощта-НИКОГА!Защото така най-лесно се хващало рак на гардата от притискането на гърдата от сутиена ставало нещо си...нау4ни термини някакви ми каза!

ами безшевния сутиен-ако знаеш какво е нищо не притиска-който го е страх от рак да ходи с увиснали цици

п.п. моля никой да не ми се обижда- може да звучи грубо,но е така

Последна редакция: пн, 26 дек 2005, 14:06 от Цветина

# 21
  • Мнения: 4 156
Доката кърмех спях с някакъв потник, който точно под гърдите имаше ластик. Не знам как се казва - много от възрастните жени имат такъв. Замества сутиена и се чувствах добре с него.

# 22
  • Мнения: 815
Доката кърмех спях с някакъв потник, който точно под гърдите имаше ластик. Не знам как се казва - много от възрастните жени имат такъв. Замества сутиена и се чувствах добре с него.

точно това е безшевен сутиен

# 23
  • Мнения: 6 472
Гърдите си мажех с най- обикновен крем за тяло (този на Дав в кутия), а зърната си ги мажех с Пантогел.
Сутиен не нося нощно време, защото освен че ме притиска пречи и на събирането на мляко. Не мисля, че гърдите ми са увиснали повече от това. Всъщност те увиснаха достатъчно от първата бременост, независимо, че тогава почти не кърмих и ходех само със сутиен Cry Май си е до структура newsm78

# 24
  • Мнения: 1 559
Цитат

за през нощта ти препоръчвам безшевен сутиен
Цитат

Спазвам инструкциите newsm10.Ние с моichкия по принцип си спинкаме голички как майка ни е родила smile3503.Но от както започнах да се мажа с хиляда мазила за стрийте,и ми е едно мазно и дисконфортно smile3511,и слагам тишартка+ безшевен сутиен вече

# 25
[ами безшевния сутиен-ако знаеш какво е нищо не притиска-който го е страх от рак да ходи с увиснали цици

п.п. моля никой да не ми се обижда- може да звучи грубо,но е така
Цитат
Ами да ти кажа относно сутиените,те немогат да стегнат гърдите.Никога не нося сутиен и съм на 31г.и мога да се похваля със перфектни стегнати гърди като на 20г. моми4е.Вси4ко си е ген или го имаш или го нямаш.Сутиена няма да те спаси от увисване.

# 26
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз също като Биби ти препоръчвам зехтин. Peace Действа доста добре на кожата.
 А щом сутиена те дразни,тези безшевните наистина са добро решение.

# 27
  • Мнения: 878
probvai s krema protiv strii na Mustela ,az sum strashno dovolna .Te imat i serija za sled tova za stjagane na kojata na gurdite i toi e mnogo hubav.Vuobshte cjalata im kozmetika e mnogo hubava   bouquet

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Дефламол или Гармастан.

Подкрепям.Зехтина също е добро средство Peace

# 29
  • Мнения: 815
Ами да ти кажа относно сутиените,те немогат да стегнат гърдите.Никога не нося сутиен и съм на 31г.и мога да се похваля със перфектни стегнати гърди като на 20г. моми4е.Вси4ко си е ген или го имаш или го нямаш.Сутиена няма да те спаси от увисване.

Аз за мое съжаление нося сутиен от 6 клас, защото още тогава имах големи гърди Simple Smile Идеята да се носи сутиен по време на бременността и кърменето е, че при тези състояния гърдите са по-големи от обичайното им състояние и от тежестта могат да увиснат- на който му е неудобен сутиена- може да го махне, когато гърдите се върнат към нормалните си форми

Общи условия

Активация на акаунт