Отговори
# 705
# 706
# 707
  • Мнения: 2 282
Дами, няма добри новини от Западния фронт  Laughing, побликувани в темата за К/Г. Нещо губя интерес към личността на Къванч. За мен е интригуващ само в тандем с Берен Саат.  И тя за момента ми остава единствената фаворитка.

# 708
  • Мнения: 3 371
Пожелавам ви лека нощ и татлъ сънища ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

Аз отивам да се гушна до момчето ! Wink


# 709
  • Мнения: 11 986


Ехоооооооооо smile3507

# 710
  • Мнения: 2 282
Добро утро и приятен ден!

# 711
  • Мнения: 2 282

Този да не ми се мярка пред очите. Laughing

# 712
  • Мнения: 11 986

Последна редакция: вт, 01 ное 2011, 12:29 от Slawena

# 713
  • Мнения: 1 413
Здравейте,момичета и вече момчета!Голяма радост е да видя мъж в женската ни лудост по Киво и Берен!На господин Цветелин да кажа,че за мен той изобщо не е непознат!Толкова любими клипове за ЗП е направил,че в един момент си мислех,че е някоя от нас!За инициативата за фото сесия съм "ЗА"с две ръце!Но трябва да се подготвим сериозно с предложението, и за това ни трябва малко време да го изпипаме и после - газ до дупка!Докато стане!Да не се отказваме,ако в началото е трудно за реализиране!Това,което искам да Ви кажа, се отнася за нашето присъствие на тази фото сесея!Където и да се прави,било в БГ или не, да ни поканят да присъстваме на живо!!!Пък ако може и да направим нещо да ги съберем заедно...размечтах се,извинете!Това най-много ще ни хареса!Вчера и днес до обяд бях на една вила/нямаше нет/на Костенецки водопад, по задължение и си мислех-какво ли става в темата? през цялото време!Къде ли се мотае Киво сега,какво са намерили ново момичетата за него и Берен!Сега ми е хубаво,много хубаво,че съм отново у дома в темата за тях!Осъзнавам,че ставаме като семейство и то силно и единно!Липсвахте ми!
Сега един поздрав от и за cvetelinjonas!Жалко,че е във Vbox и някои не можете да го гледате!





# 714
  • Мнения: 11 986
Всичко това ,което се изписва за обща фотосесия на Киво и Берен,общи интервюта,защо ми се струва ,че е само фенска фантазия?Къванч не дойде в БГ,та сега ли ще стане нещо...

# 715
# 716
# 717
  • Мнения: 1 413
Славенче,той и Берен може изобщо да не идват в БГ!Целият БГ екип ще отиде в Истанбул,барабер с него и ние! newsm44Така беше преди 2 години,когато точно след Р му Д правиха снимките със Сонгюл!Вече за организацията по ангажимента, списанието трябва да се обърне към агенцията им!Ние ще помагаме с каквото можем! Peace

# 718
  • Мнения: 11 986
Славенче,той и Берен може изобщо да не идват в БГ!Целият БГ екип ще отиде в Истанбул,барабер с него и ние!



Аз съм готова,щом е за ходене

# 719
  • Мнения: 26
Добро утрооо от мен!  Hug

За тръгване и аз идвам,гласувам с две ръце за фотосесията и съм твърдо решена вече след клипчетата на Дафне да правя вуду-магия на Киво за Берен!  Heart Eyes

Ох,много ги обичам тия двамата и не знам кога ще спра да ги харесвам.Вече съм почнала много лично да приемам всичко,което им се случва!  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт