Отговори
# 720
  • Мнения: 1 413
Добро утрооо от мен!  Hug

За тръгване и аз идвам,гласувам с две ръце за фотосесията и съм твърдо решена вече след клипчетата на Дафне да правя вуду-магия на Киво за Берен!  Heart Eyes

Ох,много ги обичам тия двамата и не знам кога ще спра да ги харесвам.Вече съм почнала много лично да приемам всичко,което им се случва!  Whistling

И аз бях така преди 2-3 седмици,та чак на рев ме избиваше,ама какво да се прави?Ти,мила,не чакай повече-направо започвай с вуду магиите!Арабките също, като повечето от нас, изобщо не харесват Азра и са готови на по-крайни мерки  #2gunfire

# 721
# 722
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Мхм и аз мисля , че е от периода на Забраненият плод. Исках да попитам всички дами , можем ли да направим нещо по въпроса за фотосесия с Киво и Берен , аз бях изпратил линк за молбата на моя приятелка , но не знам дали го видяхте , за това питам отново , м?

Идеята е много добра, но е трудно осъществима и в тази връзка няма нужда от нерви и тропане с крак. Тъй като ELLE Б-я, имат вече една подобна сесия, не знам това дали би било интерес за тях. Но те имат "отъпкания път", контактите, финансите и "името". Имам предвид репутацията на списанието в световен мащаб. В този ред на мисли, Къванч не би се снимал за кое да е списание и с кой да е фотограф. Освен за ELLE, той е снимал за Marie Claire и Vogue, но не си спомням те имат ли българско издание (тук ще напомня че Вог Гърция и Вог Мексико ще препечатат фотосесията на Кузей Гюней). "Жената днес" е вариант, но не си спомням, някога да са канили чужди звезди. Те имат (или имаха, не следя списанието) рубрика "все още ерген" в която представяха някоя известна личност, отговаряща на статуса  Wink, но не знам дали ще имат финансовия и организационен ресурс. Така че от световните остават Harper's bazaar и Max (въпреки, че не е с много модна насоченост  Wink) и от българските евентуално Eva...

# 723
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Арабките също, като повечето от нас, изобщо не харесват Азра и са готови на по-крайни мерки  #2gunfire

М-да-а и затова в арабския фен сайт са наложили едва ли не табу по тази тема и трият всяка информация свързана с личния живот на Къванч  Wink

# 724
  • Мнения: 11 986
Арабките също, като повечето от нас, изобщо не харесват Азра и са готови на по-крайни мерки  #2gunfire

М-да-а и затова в арабския фен сайт са наложили едва ли не табу по тази тема и трият всяка информация свързана с личния живот на Къванч  Wink

Арабките си четат само собствените фантазии  newsm78 и нищо пикантно Mr. Green

# 725
  • Мнения: 1 413

Арабките си четат само собствените фантазии  newsm78 и нищо пикантно Mr. Green

И при нас много фантазии,много нещо,ама поне можем да си ги пишем и да мечтаем на хартия! Joy

В сравнение с този(от dizi) ,колажите на Ромина са хиляди пъти по-добри!


# 726
  • Мнения: 11 986

И при нас много фантазии,много нещо,ама поне можем да си ги пишем и да мечтаем на хартия! Joy

В сравнение с този(от dizi) ,колажите на Ромина са хиляди пъти по-добри!




Tака е ,особенно за колажите на Ромина
Flutter

# 727
  • Мнения: 2 282
Аз лично съм много разочарована. Обаче ако ме питаш защо, не мога да обясня. Просто ще прозвучи много глупаво. К. по принцип не  го харесвах. Покрай Берен/Бихтер/, ЗП и настроенията в темата промених отношението си.
И като знам колко размисли, страсти, емоции и колко мастило изписах, сега ми е малко празно. Просто го виждам единствено и само до Берен. Иначе ми стои по друг начин. Някак си двамата взаимно се допълват, отиват си. Никога не бих обърнала внимание на Азра в качеството й на манекенка, да не говорим да напиша и ред за нея. Не може да се сравнява една актриса с една манекенка. Би било обида.
Но германската преса ме приземи. В този смисъл по-добре е да се концентрираме върху ролите и да ги оставим да правят какво знаят. Но няма да пропусна повод да жегна оная авантаджийка. Laughing

# 728
  • Мнения: 1 413
Понеже сме на последна страница,реших да Ви сложа новия брой на  ELLE с Мис Азра на корицата!Ако някой иска нека преведе какво е казала на интервюто за списанието! Peace



http://www.elle.com.tr/azra_akinla_cekim_arkasi_VideoDetay/416.aspx

Последна редакция: вт, 01 ное 2011, 16:41 от shaane

# 729
  • Мнения: 11 986
Но мис САкън никаква се не види newsm08

# 730
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Между другото, доколкото прегледах с google интервюто, доста дзен ми се видя настроена ...

# 731
  • Мнения: 3

Ако направим едно сравнение   между Джемре,Берен и Азра…,ако са неизвестни:

Като физика

Тялото на джемре е грозно ,на Берен -  хубаво ,на Азра  - божествено

Като лице,излъчване  :

Джемре е нериятно,Берен е симпатична ,чаровна и хубава,Азра е красива ,класна и с
поправим дефект на зъбите.

Като поведение:

Джемре не знам,,Берен е скандална,лудетина и скача интимно  по вратовете на колеги мъже/виждала съм я да прегръща както Киво  поне двама - „съпруга” -Аднан и Джансел’- /това не се толерира от повечето мъже,особено турци/,Азра е дистанцирана и аристократична ,което  се приема за  добро поведение.

 #2gunfireМоже би мъжете /Киво/не желаят за съпруги добри актриси ,а красиви  и уравновесени  жени

# 732
  • Мнения: 11 986
Чара на Азра е именно в усмивката -уникална по -своята анатомия

# 733
  • Мнения: 2 282
Възможна ли е тая комбинация за А.А. - дистанцирана, аристократична и куха лейка.
Хората нямат добро мнение за умствения багаж на миските, не вярвам Азра да прави изключение. Фактът, че няма никакво образование е доказателство. Не е въпрос на пари - има ги, а въпрос на труд, усилие, четене. Къде по-лесно е да се киприш и да развяваш полите пред махараджите.
И често пъти зад тази привидна дистанцираност и аристократичност се крие позьорство и най-вече нямане какво да кажеш и затова се надуваш и си придаваш важности. Ами погледни интервютата -  няма мисъл, има 300 думи в речника.

# 734
  • Мнения: 11 986
Дафне нима образованието прави човек newsm78

Общи условия

Активация на акаунт