Как и по какъв начин ви предложиха да живеете заедно.

  • 16 199
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 19
Интересна темичка сега  да се присъединя и аз,с мъжо се запознахме в един сайт за запознанства,почнахме да излизаме,излизахме 2-3 пъти и накрая предложи да спя у тях,а аз му казах,че трябва да пита баща ми естествено пита го и ме пусна спах няколко пъти у тях и накрая решихме с мъжо да си принеса дрехите ,не след дълго родителите му дойдоха у нас да ме искат Blush  работих 3месеца и забременях( ,а не бяхме планували стана неочаквано) за сватба мога да ви кажа,че нито ми е предлагал нито нищо като забременях мойте и неговите родители почнаха да подгатват нещата за сватбата та така набързо се оженихме newsm03

# 62
  • На десетия....
  • Мнения: 371
Интересна тема Simple Smile, историята с днешна дата ми е смешна, но тогава хич не ми беше.  Познавах ме се виртуално, аз си търсех нова квартира, срещнахме се няколко пъти, определено се харесвахме и той предложи да се пренеса при него, но аз отказах. Намерих си квартира с едно момиче, което не познавах и се оказа, че съм излъгана беше си прибирала парите за наема и за сметките и не плащала нищо, а аз всичко и давах на нея защото тя живееше там от преди мен, с моето момче вече бяхме 2 месеца заедно, аз често оставах при него и той при мен един ден се прибрах в моята квартира и багажа ми събран на куп на средата на стаята гонеха ни от квартирата. Обадих му се с идеята да ми помогне с багажа и  бях готова да се върна вкъщи и да пътувам 40км за да ходя на работа, но той ми пренесе багажа в неговата квартира и каза,че всичко е решено  Grinning и така живеем заедно  вече 3 години

# 63
  • Мнения: 4 954
По стечение на обстоятелствата временно бях останала без квартира, та от ден 1-ви почти бях при него с куфарите. Той искаше да ми помогне да имам спокойно място за живеене без да се притеснявам. Докато търсех го попитах да търся малка квартира за един човек или по-голяма за двама. Той отговори - каквото предпочиташ и така наех за двама. Прекрасно решение. Той се пренесе веднага при мен. Сега сменяме квартирата отново, но този път окончателно, та за по-малко от година сме живели на три места.

# 64
  • Мнения: 73
Изобщо не сме го обсъждали  Laughing Върнах се от Гърция и бях поръчала на сестра ми да търси квартира за нас двете - тя още ученичка, а аз ще започвам работа. А той остана една вечер, остана втора вечер, на третата си донесе и багажа. Една година живяхме тримата в малката квартира, после я сменихме с по-голяма, сега сме в още по-голяма и пак сме трима - аз, той и малката Simple Smile

# 65
  • София
  • Мнения: 2 507
Ние с моя мил също случайно и без да искаме заживяхме заедно Simple Smile
Само няколко седмици откакто се залюбихме и един ден на него просто му писна сутрин да ме кара до вкъщи да се преобличам Simple Smile Буквално ми взе дрехите и лека полека си попренесох всичко... Simple Smile

# 66
  • Мнения: 46 582
По никакъв.
Живеем заедно от първия ден, в който се запознахме, дори не сме го обсъждали.

# 67
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Аз бях инициаторката, предложих му да живеем заедно за да не пътува такова разстояние за единия секс  Grinning

# 68
  • Мнения: 5
Еми уж ме взе само за една вечер на гости да се запозная с техните то ние си се познавахме де ама нали по официално и маи там си си и останах  Laughing Laughing Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 8 964
Живеем заедно от първия месец за запознанството ни  Grinning
Но и двамата преди това живеехме самостоятелно и без родители. Никога не бих се преместила в дом, където живее семейството на половинката ми и чак се чудя на смелостта на накои момичета  newsm78

# 70
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Живяла съм заедно с двама мъже и половина  Laughing . С един от тях се запознах вкъщи, голяма къща с много стаи, делена от много съквартиранти, той ми беше съсед по стая, та от преди началото на връзката ни живеехме заедно, или нещо такова  Laughing .

Втория случай - запознахме се покрай общи познати, но живеехме в различни градове, виждахме се събота и неделя само, когато бяхме свободни да пътуваме. След един месец той ми каза, че му е малко времето с мен и иска да се премести в моя град. Разговора тръгна натам, че като ще живеем в един град, може да живеем заеддно. Това стана факт шест седмици след като се бяхме запознали. Голяма грешка се оказа между другото.  Laughing

Трети случай - запознахме се чрез интернет, видяхме се, харесахме се, той ми обясняваше, че не иска ангажиращи връзки, но непрекъснато бяхме заедно, спеех у тях 3-4 дни в седмицата, накрая си занесох там котката, за да не стои сама вкъщи. Наложи се да сменям квартирата и с него се разбрахме да живея временно у тях, докато си намеря нова. Това стана три месеца след като се бяхме запознали наживо. Така и не си потърсих квартира.  Grinning

# 71
  • Мнения: 6 214
Не са ми предлагали, просто вече бях "доста бременна", спрях да ходя на работа и спрях да търча ежедневно до нашите. Случи се съвсем естествено и непринудено. Иначе спях у тях много преди това, и бременността беше планирана, но не ми се седеше у тях сама, докато той е на работа.

# 72
  • Мнения: 843
Ние сме от различни градове и пътувахме всеки ден,за да се видим.Единият път ми казва-така и така съм с колата,събирай си багажа и да те вземам.Аз съм посъбрах малко багаж и тръгнах.След 3 месеца се сгодихме,сега чакаме първото ни дете.Мога да кажа,че не съжалявам за този импулсивен развой на нещата.

# 73
  • Мнения: 8 964
Аз друго питане имам - как се съгласявате да се преместите при половинката си, ако той живее с родители? Това не ви ли притеснява?

# 74
  • Мнения: 5
Аз друго питане имам - как се съгласявате да се преместите при половинката си, ако той живее с родители? Това не ви ли притеснява?

защо да ме притеснява, всеки си има отделна спалня, тоалетна, баня и кухня. нищо че сме в един двор, даже и отделен вход си имаме  Simple Smile Peace

Общи условия

Активация на акаунт