Yalancı Bahar / Лъжовна пролет ~Вече е много късно...~ *12*

  • 39 012
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 886
riminiii   Hugна рождения ти ден миналата година как се радвахме Joy Joy Joy , не е истина ooooh!Няма да казвам за какво ,че ме е срам  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 5 334
riminiii   Hugна рождения ти ден миналата година как се радвахме Joy Joy Joy , не е истина ooooh!Няма да казвам за какво ,че ме е срам  Mr. Green
Я, я, нещо пропускам май... Shocked

П.П. Ужас, вече 40тина убити... Praynig

# 17
# 18
  • Мнения: 1 095
Здравейте момичета!
Голяма трагедия..., много съжалявам...




Тинче, благодаря мила за поредната тема

Дано го има сериалът, но този кахър бледнее пред това, което се случва в Турция...

# 19
  • Мнения: 0




                                                                    Римини

Последна редакция: чт, 20 окт 2011, 15:03 от kukumber

# 20
  • Мнения: 197
Рими, честит рожден ден!

Честит празник на всички с деня на нашият застъпник Св. Иван Рилски!

Жалко за войничетата и дано да се умирят нещата скоро. Толкова трудно се дава човешки живот, а толкова лесно се взема. Мъчно ми е и за двете страни защото истината е някъде по средата и никой не изцяло прав или крив.

Сега ще проверя дали има нещо готово от моите части за да го преведа. Това, което беше готово до вчера е готово и на български, ама как да пращам на Тинчето половинчати работи  ooooh!

# 21
  • София
  • Мнения: 30 142
Гави, от еп. 7 моята част 3-та е на 0% все още.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 886
Не е мърдал превода от вчера вечер.
Кали  Hug ги помоли арабките за шести епизод и Миа се отзова , да се надяваме да има и други. 
Седми епизод ентусиазирано го почнаха , дано и така го довършат.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 40


Поздравления за новата тема! От новите теми май вие сте първенци- БРАВО!

 Тинче Hug Hug

 Да пиша, че почнах да търся информация за събитията в Турция и я намерих при вас. Явно вие не се ограничавате само с информациите за сериала и неговата съдба, а и за събитията, които , уви, не винаги са добри. В такива случаи не само съм разтревожена, но и ужасена от смъртта на хора.
  В тази връзка и убийствата на Селим са ужасни и, ако все пак ги приемам по- спокойно, това е симпатията ми към Джансел. Заради тях  очаквам трагичен край и може би, за да се запази все пак симпатия и към образа,  ще завърши със самоубийство- не знам дали ще стане така, просто си го мисля.

   Приятна вечер на всички и най- вече на Римини!

# 24
  • София
  • Мнения: 7 886
Ренибо и аз залагам на самоубийството,ще го предпочете пред затвора.А и за да е убит друг трябва да стане убиец.Е това мисля, че няма да се допусне newsm78

# 25
# 26
  • Мнения: 0
С надеждата ,че все пак ще имаме златна есен ,без да притеснявам момичетата ,които превеждат,
са ми интересни мотивите на Азиз и Зейнеп за техните действия.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 886
За кой действия адаш. newsm78
Ако за изобщо всички действия  мотива на Азиз има едно име и то е Зайнеп.
А на Зайнеп мотивите в миналото и са самосъхранение , то но не би било  егоистично ако действията не засягаха друг човек.А в настоящето единствения мотив е семейството и ,не цялото разбира се , а синът и .

# 28
  • София
  • Мнения: 30 142
Не е мърдал превода от вчера вечер.
Кали  Hug ги помоли арабките за шести епизод и Миа се отзова , да се надяваме да има и други. 
Седми епизод ентусиазирано го почнаха , дано и така го довършат.

а, дано  Praynig

# 29
  • Мнения: 0
И как се самосъхранява Зейнеп ,като прави грешка след грешка .
А Азиз си е заложил главата в торбата , да кажем заради Зейнеп.Но аз имам чувството,че в дадени моменти
той показва и други страни от характера си ,които нямат нищо общо с имиджа му на убиец.Коя същност ще надделее адаш и кога ,в кой момент/защото мисля ,че ще има такъв/ ,това искам да разбера.

Общи условия

Активация на акаунт