Ако спечелите от лотарията...

  • 5 701
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Лондон
  • Мнения: 449
хайде да мечтаем, щом сте казали Laughing :

ще си купя скромна къща с двор на Темза, ще си взема и градинар да ми помага Heart Eyes

ще дам няколко милиона на сестра ми, за да си започне неин бизнес там където е, да вземе паспорти за нея и за децата й и никога повече да не се притеснява за нищо;

ще направя 3 фонда, да се ползват само за обучение, на моето дете и на 2те ми племенници;

ще купя къща на родителите ми в БГ;

накрая взимам 1 година неплатен отпуск от работата и се качвам на един кораб...избрала съм си го и него, и маршрута Grinning

Май това с пътешествията е общото за всички ни Simple Smile

Достатъчно с мечтите, че трябва да се връщам на работа Sunglasses

# 16
  • Мнения: 2 199
Ако спечеля ще дам основната сума на синът ми да прави каквото иска с нея. А с друга част от печалбата ще зарадваM по някакъв начин приятелите ми. За мен ....не знам трябва да помисля имам ли нужда от нещо, по скоро ще е някое малко нещо колкото да ми остане нещо за спомен, може би скъп часовник.

# 17
  • Мнения: 1 086
Къщичка в България, много кучета, котки, зайчета...
Ще помогна на родителите ми и свекърите с каквото мога...
Ако сумата позволява ще сложа остатъка на депозит и ще живея от лихвите...
Ще си направим малък семеен бизнес с който да се занимаваме за да не затъпеем все пак Simple Smile

# 18
  • Мнения: 5 710
ще сменя къщата, ще направя фонд образование за племеннците ми, ще осигуря финансово няколко души и тръгвам по света.

# 19
  • Мнения: 2 980
Фонд образование за децата и племенника.
Фонд пътуване. Няма да е в следващите три години, щото с дребешори не е толкова забавно за мен. Обаче стане ли малкото на три, задължителни ежегодни пътувания из Америката, Европа и Близкия Изток (и евентуално Япония, други дестинации не ме вълнуват).
Благотворителност, каквато ни вълнува в момента. С удоволствие бих дарила пари за кризисни центрове за жени в България, това ми прави впечатление, че е последна дупка на кавала в местната благотворителност, на фона на потресающа нужда.

Шал Ермес... ми хубави са, ама е покупка, заради която трябва целия гардероб да си сменя. Мноо мразим да робувам на вещи.

Собственост - къщи, самолети и прочие - не бих си купила, много заробващо ми идва. Свобода да пътуваме всички, без да броим стотинки и да правим компромиси с дестинации и време - това ми е идеята за свръхлукс на мен.

А, като говорим за лукс - едно пътешествие за мен и любимия с Ориент Експрес от Истанбул до Виена. Отдавна ги гледам. Обещала съм си до сребърната ни сватба да съм спестила пари за такъв подарък, даже и да не спечеля лотария.

# 20
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Аз спечелих от една лотария, сега остава мъжът ми да спечели другата.
Бих се върнала в България и построила онази къща мечта за по 20 човека ( 20 мъже и 20 жени) толкова да може да побира без проблеми.
Другите неща- фондове образование, имоти са започнати, социално подпомагане - само трябва да ги завърша. И да имам време да се радвам на постигнатото.

Ще направя и един параклис, на едно скъпо за мен място.

# 21
  • Мнения: 75
Хм. Доста съм пътувала и мечтата ми не е пътшествие, а и сега успяваме някак да видим това онова. За чанта пет хиляди долара няма как да дам, пресилено ми идва и не оправдава стойността на суровините. Обаче бих осигурила старините на всички мои близки, които последните си години от живота прекарват в крайна бедност.

# 22
  • Vienna
  • Мнения: 261
Направо го копирам от другата тема:
Относно парите: Скоро си представяхме с една колежка какво ще направим ако спечелим милионите от лотарията: Аз реших, че ще отида по халат (е, може и неглиже), с тези чехли на токчета с перушинките от горе и с чаша шампанско на сутрешната пет минутка и ще кажа на шефа си, че съм купила болницата и той сега е мой служител. Та такива неща ми се правят, ама май и лотарията няма да ме оправи за това.
Шопинга естественно се подразбира...

# 23
  • Мнения: 5 183
Круиз ще си спретнем
Ще накупя подаръци, ще дам някой лев на близки и приятели
Ще си купим по-хубава къща, близо до океана, но не съвсем на брега, страх ме е от цунами.
А ... и една къща на Бг Черноморие Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 521
Аз заминавам за Камбоджа! Mr. Green

# 25
  • САЩ
  • Мнения: 170
Не са хили ами казвай какво има в Камбоджа че и ние като спечелим да наминем, да не изтървем.  Heart Eyes

Аз като Титина спечелих вече от една лотария и едва ли ще ме огрее от друга, но все пак ако се случи веднага се обаждам на шефа че напускам, стягам багажа на цялото семейство и потегляме на околосветско пътешествие. Няма дестинация която да не искам да видя така чеее пари и време да има само.

# 26
  • Мнения: 1 677
Аз на тото не играя, в лотарии не участвам, но ако имам прилична сума бих ги вложила в образованието на децата и в семеен бизнес.

# 27
  • Мнения: 3 521
Не са хили ами казвай какво има в Камбоджа че и ние като спечелим да наминем, да не изтървем.  Heart Eyes

Много история, интересни хора и относително некомерсиален туризъм. От там бих се замъкнала към Виетнам

# 28
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
по спомени само, но Камбоджа не беше ли в топ дестинациите за туризъм от 2-3 години?

# 29
  • Мнения: 3 521
Абе след като до сега май никой не си е описал пътуването до Камбоджа в бг-мамма значи става Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт