Коледни инициативи на ДБМ 2011г.

  • 41 620
  • 587
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 798
Ето ме.
Казвам си веднага, за бижутата:
-всякакви мъниста;
-всякакви шнурчета, лентички, ширитчета;
-кукучки за обици и закопчалки заколиета и гривни;

За бутилките/вази:
- спрейове - златен,с ребърен, бронзов;
- ширити и панделки в горните цветове;

Ако случайно някой има рамки за картини или връзка да ги вземем изгодно - също.
 Hug

# 16
  • Мнения: 1 267
Ох, за тази тема си мисля цяла година, вярвате ли ми. Толкова обичам да дойде декември и да проведем базара, че нямам думи.

Харесва ми! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 195
Ох до сега четох темата от миналата година.... много хубаво ми стана. Този базар е може би най - милото ни нещо, на нас в ДБМ от работата ни извън домовете - фондонабиране, дарители и тн. Всичко губи смисъл пред този базар по начина, по който го правим - с вас, толкова години, всяка година все по - красив и успешен.
Благодаря.
Започвам да действам за материали, вие творете:)
п.с - имам един чувал със ципове, капси, конци....и дебели обаче бели и червени шнурове. Ако някой смята, че му трябват да свиручка:)

# 18
  • Мнения: 45
А във Варна няма ли коледен базар? newsm78

# 19
  • Мнения: 2 024
Ми то и от тях/циповете/ стават чудеса!  Heart Eyes  Успех Джуджанки!
http://www.laupre.com/blog/02zip-up-earbuds

http://www.google.bg/search?q=www.liveinternet+%D1%83%D0%BA%D1%8 … =1680&bih=920

# 20
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
О, Гудзилке, радвам се, че се появи  Hug Hug
mumita, страхотна идея с циповете... ако остане време шЪ сЪ пробвам и с те такова чудо  Joy
Хайде... липсват ми още от обичайните заподозряни .... май нарочно се спотайват, за да ни зашеметят наведнъж с красота  Wink

# 21
  • Мнения: 836

mumita,   bouquet
лелеееее, много яко!
умрем за рециклирани нещица!

# 22
  • Мнения: 4 195
Е това с елхичката от ципове е маниашкооооо, само червени нямам, но другите цветове ги имам, а мога и да боядисам в червено. Дали да направя, дали би се купувало. А капсите, дайте идея, могат да се пребоядисат със спрей и са точно като мъниста. м, дали някой не иска да потвори малко, м Laughing

# 23
  • Мнения: 836

още рециклиране  Mr. Green
това е от вестници  и списания

# 24
  • Мнения: 6 442
И аз тук  Hug
Не съм много изобретателна, но с материали мога да помогна. Чинно си събирам ел. крушки.Някой ако има нужда да се обажда. Гудзи?

# 25
# 26
  • Мнения: 1 878
 Hug И за мен темата е целогодишно очаквана  Mr. Green любима и неповторима и.....  Hug

Та привет и от мен. За тази Коледа се чудя дали да не се включа с малко шапки, висящи чорапчета.....и пр.

За целта шнурчета, копчета, ширитчета......всякакви джиджавки за доокрасяване чрез шиене  Mr. Green биха ми били полезни. Полара си го купувам и аз.

Опааа Гудзилке, пропуснала съм ти прекрасния увеличен аватар - да са ти живи и здрави младежите и мноооого ама мноооого да те радват и носят много късмет. Сори за спама

Обнадеждаващо е с тез прекрасни творения от още първа страница на темата - явно е чакана от доста.  Heart Eyes

 Hug Hug Hug За сега после и снимки  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 4 195
ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!ИСКАМЕ ПРЕСТИЛКИ!
СЪНИ.....

# 28
  • Мнения: 1 878
 Mr. Green   Heart Eyes
Разбирам и бих ги нашила разбира се но -
Опасявам се че на коледна тема в левчетата има вече доста евтини конкуренти и не знам дали труда, който влагам ще си струва за престилките Confused

# 29
  • Мнения: 4 195
Съни, ако изхождаме от тази гледна точка, по - добре вместо да се мъчите, да идем всички дружно на Илиенци, да накупим китайските боклуци и да ги препродаваме. Ама ти пък си толкова години с нас и знаеш, че базара ни е уникален и по тази причина - защото всички вътре е направено с много труд, любов и отделено време от майки за деца! И никога не сме продавали нищо евтино, само и само да продадем всичко, напротив. И това няма да променим, защото няма да изменим на традицията и на онова, в което вярваме. Така, както отдаваме цялото си време, енергия и обич за децата, така го правим и за базарите, така го прави и всяка една от вас. Предпочитаме да не правим базар, отколкото да се подиграем с нашия, вашия и на всички, които ни помагат труд. Плюс това, хората ни вярват, доказали сме какво и защо го правим, децата ни обичат и ни чакат, ние не сме за тях едни лелки, които виждат веднъж в годината. Ние за тях сме познатите, любими възрастни, които са до тях и ги обичат и разбират.
До момента фондацията ни е "изгубила" много финансови, материални и тн помощи точно защото няма и отказваме да бъдем като другите. Ние искаме само да сме до децата, и никой и нищо няма да ни вкара в мръсната игра наречена благотворителност в България. Защото заради тази игра, домовете още са пълни, деца още се изоставят, родителите отказват с лека ръка да се грижат за децата си. Този базар винаги е бил и ще бъде противопоставяне на всичко, което се случва. Защото по Коледа ще има много благотворителни базари, нали, но ти ми кажи един различен от нашия, който в последствие да си добила и най - малка представа къде са парите и за какво са използвани.
Ох задълбах, за друго влезнах, пускам сними с наличния ми материал, който го иска да свирка Hug

Общи условия

Активация на акаунт