Какво се крие в чантата ви?!

  • 7 185
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Портмоне,документи,ключове,парфюм,голям тефтер,учителски бележник,флашка,гримове,четка за коса,3-4 червила,мокри кърпи,сухи кърпи,дамски превръзки,1000 лисчета,нож,3 телефона,преносим твърд диск,извинителни блележки от учениците,10-тина химикала,моливи,чадър,ръкавици,слънчеви очила........  CrazyJoy

# 16
  • Мнения: 599
С голяма чанта съм, не знам какво има вътре, ама много тежи.
Обикновено, когато търся нещо и знам, че е там, трудно го намирам-смятайте какво е вътре  Crazy
Но и трудно да намирам нещо, важното е, че го има и спасявам положението  Laughing

# 17
  • Мнения: 8 567
Обожавам големи чанти, вътре нося:
 2 телефона, връзки ключове - от вкъщи, от офиса, от вилата, от колата; портмоне, съвсем малко несесерче с червило, спирала (никога не съм я ползвала извън дома), гланц, нурофен - ако съм била настинала преди 3 месеца, дезодорант, превръзки, мокри (вече сухи кърпички), калъф за очила, които винаги са ми на главата, цигари, няколко запалки, няколко химикалки, тефтер....и безброй листчета, касови бележки....
Понеже чантата ми винаги е голяма, та със седмици нося я някой бинокъл, я фотоапарат, или друго каквото пуснат мъжете ми в чантата и забравят да си го поискат.
На това май дължа дископатията. Thinking

Със сигурност има още неща, които не помня....

Последна редакция: ср, 19 окт 2011, 19:21 от нова

# 18
  • Мнения: 1 446
И аз имам винаги големи чанти,ама винаги е лудница вътре. Напоследък и косми от котарака вадя, защото я намира и ляга да спи вътре вечер. Постоянно имам ваучери от таксита, бележки, хартийки от кво ли не. Листчетата и касовите бележки трупам в портмонето си.

Ей на--неподредена съм.

# 19
  • Мнения: 14 830
В чантата ми е като пещерата на Али Баба . Пълно е със знайни и незнайни не съкровища , а боклуци. Ключове , химикали , пълнители / пълни и празни/, листчета, бележки за платени  такси, портмонета , тефтери  , телефони, крем , парфюм. Веднъж поради липсана друга чанта се оказах със разлята кофичка кисело мляко вътре. Добре че стана така да я подредя поне веднъж

# 20
  • Мнения: 945

А долнището къде е newsm78

И аз харесвам големи чанти  и нося доста неща в тях. Човек не знае какво ще му потрябва Mr. Green

# 21
  • Мнения: X
Не обичам големи чанти.Приличат на торби ....
Не че нямам и такива,де....    Laughing   ама ги ползвам най-често при пътувания,да не нося много сакове.
А и при положение ,че почти всеки ден сменям чантите според дреха,обувки,шал или ръкавици през зимата,ще трябва да губя по половин час да прехвърлям от едната в другата.
Затова ,само малки чанти.Да поберат 2 телефона,табакера и запалка,носна кърпа,ключове, малко несесерче с лекарства са ми напълно достатъчни.

# 22
  • Мнения: 0
Привет момичета! Усещам ,че тази тема ще е пълна с изненади!  Mr. Green Обожавам големите чанти!Винаги нося чанта и винаги вътре има всичко останало, с изключение на това което ми трябва...  hahaha В момента: лепкащи листчета,хималки,дъвки,кърпички,тампони ,превръзки,едно несесерче само с лекарства(за глава,стомах,ампули аналгин ,деган,термометър,лепенки,пудра за рани) слушалки за телефон,3G интернета , 2 шок.бонбона (ако много закъсам) Mr. Green и още куп боклуци,хартишки и прочие . Изчитайки горните постове,ми прави впечатление,че 99 % от боклуците в чантите ни са заради липсва на кошчета за боклук...  Tired  Второто нещо... никоя дама ли не си носи презервативи в чантата ???  Mr. Green

# 23
  • някъде по морето
  • Мнения: 809
Аз съм много скучна в това отношение - обичам големи чанти, но в тях всичко е по джобовете, за да се намира лесно!
Имам два тефтера (големи), химикалка, портмоне, несесер с гримове и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО несесера ми с лекарства и вода.
Телефонът и цигарите са в отделни джобове и веднага мога да ги извадя!
Бележките обикновено слагам в джобовете си - и при първи удобен случай ги изхвърлям...

# 24
  • София
  • Мнения: 1 152
Ох, така. Портмоне, вда телефона, ключове от вкъщи, от новия апартамент, от магазина. Айпад, тетрадка с твърди корици за лекциите, речник ooooh!, зарядните за двата телефона, превръзки, дъвки,  за айпада, кърпички-едни сухи, мокри, за грим и за айпада. Гримове, които така и не ползвам прец деня, снимани две лекции от по 50 страници, един колан за поправка, шал-сутринта беше студено, после стана топло-, нещо пълно с моливи, гуми, химикалки..., а тъйнкато съм я отворила и изброявам сега намерих и новата си щипка за коса, която бях купила преди седмица и обвиних котката, че е играла с нея и я няма, а тя била тук...Какво още? Безумно много бележчици, опаковка от вафла иии хахха, ужас-една сладка! Как не съм завъдила хлебарки в тази чанта...още се чудя. Та така...сега тъкмо ще я почистя:))) излишно е да казвам, че това е цял сак и тежи безкрайно...

# 25
  • на майната си
  • Мнения: 425
2 джобни тефтера, химикали, моливи, судоку, торбички -1-2 бр., кърпички - мокри/сухи, портфейл - голям, тоалетна чанта, Olips - 3 опак., дъвки, тампони, превръзки, болкоуспокояващи и други лекарства, сух дезодорант, ролетка, очила, гребен, ластик, шнола, лупа, телефон/и, ключове. Скоро извадих една кръстачка с ключове/инструмент/ и фазомер Simple Smile.
Това е в изряден вид - разчистена.

# 26
  • Мнения: 2 070
В момнта- 2 телефона, ръкавици на малката(?), портомоне, сухи кърпички, бонбони и дъвки на малката,фотоапарат, ключове, червило, ластичка, четка за бои(?) и няколко боклука Laughing
ОФ, плагиатка Crossing Arms
иначе по темата, и аз съм за големите чанти
последната която купих е толкова голяма, че за да изглежда пълна, първия път като я носих пъхнах един роман в нея hahaha Joyголям приблизително колкото "Война и мир" Mr. Green

# 27
  • Мнения: 116

А,като отивам на плаж долнището е на мен Grinning .А горнището в чантата за всеки случай,ако ми потрябва.Е,вече плаж няма,но горнището още не съм го извадила от последния път.

# 28
  • Мнения: 116
.

Последна редакция: ср, 19 окт 2011, 21:47 от Мидичка

# 29
  • Мнения: 11 984
Привет!Страхотна тема!
Ако може и аз да се включа  Grinning
Харесвам големи чанти,много големи.В моята има /сега правя ревизия/:чадър сгъваем,кърпички мокри и сухи,несесера ми с лекарства и тампони,гланц за устни,спирала,безцветен лак  newsm78,пила за нокти,документи,телефон,2 връзки с ключове,няколко изпадали солети Mr. Green,дъвки,флашка,на малкия количка и смачкана картинка от книжка,опаковка от шоколад ,ластик за коса,гребен,капки за нос и още едни /а аз се чудя къда са/,колана ми от палтото,шал и май е това....няколко оферти за мебели,една празна папка и химикал  #Crazy
На големия личната карта /ужас/ Thinking
Добре,че ви открих за да си подредя чантата,защото максимата,че в една дамска чанта има всичко не и ред важи в пълна сила за моята ooooh!

И постоянно мъкна чантата с лаптопа.

Общи условия

Активация на акаунт