Туба и Джансел, Запленяваща сърцето (Gönülçelen) и след това - Тема 138

  • 42 112
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 116
И всичко се обединава и свежда до една едничка дума и чувство...любов!!! Hug


п.п. Както казва Лина... Hug...като не пишете, ще ме четете... Joy Joy Joy   smile3503

Лека нощ!  newsm46

Последна редакция: чт, 20 окт 2011, 02:02 от margita9

# 16
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро !
Първо да заредя кафе-машината, пък когато дойдете да има кафе за всички.  Peace



А, докато го пиете да гледате нашите любимци с хубава музика  Hug



МаргиHug извинявай, че не бях така активна снощи, но  ooooh! ..., а пък  Wink ти си се "развихрила" - много хубави снимки и колажи.  Peace
Желая ви прекрасен ден, с много и различни забавления !  Hug

# 17
  • Мнения: 2 195
Добро утро и от мене Hug

Цвети, добре че поднесе кафето Heart Eyes Бях решила, че след среднощната приказка в картинки на Марги от много любов чашите ни цял ден ще си стоят окачени...:

Хубав ден!

# 18
  • Мнения: 10 240
Добро утро!
Цвети, запази 3 чаши кафе за мен и компанията!  Hug


Баги, твоите чашки за кафе са се поувлекли!  Joy Joy
Хубав ден!
Hug

# 19
  • Мнения: 2 195
Ринка, то и твоята компания, изглежда леко смутена, но щастлива Joy Joy Joy

spam2, но нали сме малко-много франкофони - французите си имат "първо" бебе. Да им е живо и здраво, на родителите, де! А щастливата първа дама също не се е показвала много.  
А аз ще си чакам: само да е живот и здраве!

Последна редакция: чт, 20 окт 2011, 09:46 от Bagi

# 20
  • Мнения: 2 116
Зравейте!

Цвети, Баги... Hug
Ммм, да, малко съм се поразвихрила-снощи...  Rolling Eyes...май, както обикновено... Wink
Ами, какво да правя, като си легнахте рано, рано... newsm78 Joy
А с 1-вата страница пак съм  на "Вие"...и този път... ooooh! Crossing Arms

Гледайте какво открих... Shocked
Каквото и да е искал да ми каже авторът... Thinking...да знае, че е успя да ми покаже харесвани от мен артисти... Heart Eyes Peace Laughing



spam2, но нали сме малко-много франкофони - французите си имат "първо" бебе. Да им е живо и здраво, на родителите, де!

А, чудесна новина!  Peace
Да са живи здрави и бебчето и мама...и таткото! Laughing

Момичета, хубав и интересен ден на всички!  Hug
До довечера, че днес имам многооо задачи...  55 Scatter

Последна редакция: чт, 20 окт 2011, 10:00 от margita9

# 21
  • Русе
  • Мнения: 6 503
И след новината за президентското момиченце  Hug, как да пропусна да сложа едно изпълнение на младата майка.  Peace А, тя, нали е по-разкрепостена, все пак е европейка,  newsm78 чудно ми е - какво я караше да избягва публичността, но май самата, тя е казала - суеверие !  Hug

Живота в розово / Карла Бруни



Марги, колажът е направен от снимките им за спечелените първи места в една и съща анкета - за актьор и актриса, и явно има вече почитатели на един такъв бъдещ тандем. Вчера видяхме - Джансел с Нургюл, така че - фенове разни.  Peace

# 22
  • Мнения: 10 240
Следващото клипче е от темата за Аси и е пуснато от Александра. Преводът е на Мишел.
Благодаря и на двете!  newsm51 newsm51

 



Туба споделя за поддържането на косата си. Консултирана е от д-р Ясемин Брадлей, която консултира и холивудски звезди.
Туба споделя, че има генетично предразположение за здрава и красива коса, защото косите на родителите й също са в много добро състояние. Обяснява, че както се грижим за лицето си, такива грижи трябва да се полагат и за косата. Спазва специален режим на хранене, който подпомага здравето на косата й, използва серията на Пантен и веднъж седмично прави маска.
Менюто й включва
червено месо-пилешко-риба. Много важни за здравето на косата са били протеините и най-вече омега 3, която се извлича от рибата.
яйца - за набавянето на витамини Б12 комплекс и цинка в тази храна.
прясно мляко-сирене и кисело мляко - калций и други минерали
тъмно зелени листни зеленчуци -брокали, зелен лук, магданоз, рока не трябва да отсъстват от трапезата, освен витамините в тях има и желязо.
подобните на бакла храни - в седмицата най-малко два пъти трябва да се яде от тях, заради специфичните протеини, които съдържат.
бадеми + сушено грозде + вода.
Питат я, колко е висока и колко тежи, браменна е, а от външния и вид не личи. Тя отговаря ,че е висока 1,73 и досега е качила 5 килограма, в момента тези 62 кг.

Още я питат ползва ли рецептите на майките ни за подхранване на косата, тя отговаря, че няма време за това и не ги прави.

# 23
  • Мнения: 4 535
 Добро утро, добър ден!  Grinning Ринка, благодаря за новата тема   bouquet

Знае Онур как да осигури витамини и минерали за косата на Туба Peace, после се чудим, защо него е предпочела пред принцове и бизнесмени Joy Joy



Лек ден, отивам на обиколка из нетните ми владения Heart Eyes



Там срещнах Джансел. Така реагира, като ме видя, че съм още по пижама Grinning Grinning



Ама после се разсмя, като му казах, какво е написал Дилов- син във фейса...а то е:
‎‎20 октомври. Излиза от печат книгата „Древни български рецепти за микровълнова фурна”.   Joy Joy

Последна редакция: чт, 20 окт 2011, 11:04 от nadine1111

# 24
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Надин, и аз, като теб пообиколих нет-а,  Wink ама по наблизо - та, тук в БГ-мама видях - на какво всъщност може би се дължи, така очакваните близнаци да са момиченца.  Peace

"Жените, които са подложени редовно на стрес, особено в момента на зачатието, раждат по-често момичета, отколкото момчета, показва проучване на учени от Оксфордския университет."



Ринка, благодаря ти  Hug за клипа и преведеното интервю.

 

# 25
  • Мнения: 4 535
Днес във форума се разпространява анкета за мъже актьори. Голяма борба пада между Енгин и Киво Grinning И хубаво, че гласувам за трети, защото няма да мога да реша, кой от двамата да предпочета.  Да му мислят фенките на Берен, при тях избора ще е труден.

Ето анкетата/долу вдясно/ :

http://www.sacitaslan.com/

Резултати до момента:
Engin Akyürek (Fatmagül'ün Suçu Ne?)
 %25.6 (949)
Kıvanç Tatlıtuğ (Kuzey Güney)
 %21.0 (780)
Çağatay Ulusoy (Adını Feriha Koydum)
 %7.8 (290)
Burak Özçivit (Muhteşem Yüzyıl)
 %6.7 (249)
Cansel Elçin (Yalancı Bahar)
 %5.2 (194)
Halit Ergenç (Muhteşem Yüzyıl)
 %4.9 (180)
Tolgahan Sayışman (Lale Devri)
 %3.5 (131)
Bülent İnal (Bir Çocuk Sevdim)
 %3.0 (113)

# 26
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Tuba Büyüküstün Bozuyorum Yeminimi

# 27
  • Мнения: 4 535



"Жените, които са подложени редовно на стрес, особено в момента на зачатието, раждат по-често момичета, отколкото момчета, показва проучване на учени от Оксфордския университет."

  Да им имам проблемите на учените от Оксфорд Grinning Grinning Цвети само за близнаци момичета ли се отнася изследването, или не? Че след трима внука, ми се иска и внучка, да започвам със стресиране на дъщерите ми докато е време:35: Joy Joy

   Иначе за Туба си права, няма сериал, да не лее сълзи. А пък ако чете и форуми... направо си е за тризнаци  Joy

# 28
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Надин, изследването е за влиянието на стреса върху пола на бъдещото бебе, а за близнаци -  newsm78 може да зависи от дозата  Wink. Ама, аз нали не съм от тези "изследователи'', а пък и личен опит нямам много / явно не съм била стресирана, щом имам син  Blush /, просто ми направи впечатление -  Thinking май Туба е била много стресирана за този двоен резултат.  Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 4 535
Не разбирам от рейтинги, но все пак "Север- Юг" заслужават похвала за решението да се излъчва в един ден и час с "Великолепният век". Ето резултата от снощи:

S NO PROGRAM ADI KANAL BASLANGIC SURE BOLUM (R) AMR % SHR %
1 MUHTESEM YUZYIL SHOW 20:50:04 1:45:34 1 17,70% 43,76%
2 MUHTESEM YUZYIL (OZET) SHOW 20:00:02 0:37:18 1 9,26% 26,36%
3 KUZEY GUNEY KAND 20:44:39 2:05:47 1 8,00% 19,92%
4 ALI KIRCA ILE ANA HABER SHOW 18:59:57 0:47:13 1 7,33% 25,05%
5 KUZEY GUNEY (OZET) KAND 20:00:04 0:31:26 1 4,61% 13,19%

TARIH 19/10/2011
HEDEF KITLE TOTAL
S NO PROGRAM ADI KANAL BASLANGIC SURE BOLUM (R) AMR % SHR %
1 MUHTESEM YUZYIL SHOW 20:50:04 1:45:34 1 12,72% 32,14%
2 KUZEY GUNEY KAND 20:44:39 2:05:47 1 8,70% 22,12%
3 MUHTESEM YUZYIL (OZET) SHOW 20:00:02 0:37:18 1 7,27% 19,01%
4 ALI KIRCA ILE ANA HABER SHOW 18:59:57 0:47:13 1 7,01% 20,81%
5 M.ALI BIRAND”LA KANAL D ANA HABER KAND 18:59:56 0:50:41 1 5,77% 17,06%
6 KUZEY GUNEY (OZET) KAND 20:00:04 0:31:26 1 5,03% 13,20%

Някой са предпочели да гледат пряко ВВ, но пък в дизито води по гледаемост С/Ю

С/Ю - 198 716 гледания до момента
ВВ   -  106955              "

http://ddizi.com/

Общи условия

Активация на акаунт