Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 15 -Тема 87

  • 31 840
  • 442
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 220
Аз мисля да поръчам 15 коледни брошури и да раздавам на когото видя  Mr. Green,пък каквото стане .
Кате   bouquet.

# 16
  • Мнения: 0
^добра стратегия!
Аз сега ще си взимам първия душ след като ми пристигна поръчката ...мммм.(познато чувство ?)

# 17
  • Русе
  • Мнения: 633
Успешна кампания на всички - аз миналата се разписах без поръчка, затова несъм и писала  Wink
Сега се очертава да е добра - дано има и още  Laughing

# 18
  • Мнения: 377
Имам фактура - слушалките към парфюма на Фърги са налични.
Сешоара е в недостиг все още, а за козметичните чантички и мострата към комплекта има съобщение и съответно продължават да са в недостиг. Както се казва за пореден път - ха честито.

# 19
  • Мнения: 15
И аз съм приключила с к14 и сега почвам к15, но за момента е много слабо...та да видим.

# 20
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен.Имам поръчка за крем Anew Rejuvenate дневен, а гледам го няма в каталога и неилюстровани предложения не мога да намеря.Моята клиентка явно е попаднала на неподходящ момент.Не искам да я карам да чака до следващата кампания.Ако някой може да помогне с код или с някой крем в запас ще съм благодарна Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 210
Да се запиша и аз. Вече имам поръчка, ама ще я пуска по-късно, че да може на заплата хората да се разплатят.
Иначе предната кампания си допълних с втори комплект брошури и не ми остана нито една. Имам вече и нови клиентки. Дала съм срок за 1-ви (да видим и вторнишкото предложение) и ще пусна...

# 22
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Здравейте и от мен.Имам поръчка за крем Anew Rejuvenate дневен, а гледам го няма в каталога и неилюстровани предложения не мога да намеря.Моята клиентка явно е попаднала на неподходящ момент.Не искам да я карам да чака до следващата кампания.Ако някой може да помогне с код или с някой крем в запас ще съм благодарна Simple Smile

Имам само серума. Дневният крем съм го отворила и си го ползвам.

За сешоара се оглеждах днес в сайта, но ... мъгла.

# 23
  • Мнения: 114
А относно недостига на чантите към к-та аню, очаквах го, но такова "извинително ", за мен подигравателно писмо, не очаквах. Shocked Ако някой може да го качи тук, че да четат всички, които влизат във форума. Извинявал се / Себастиан Бако / за предизвикателната ситуация и да сме чакали чантата края на октомври или ДЕКЕМВРИ. #Shocked Аз ли не чета добре или тези хора не са наред. Как да обясниш на един клиент, да си чака нещата с месеци. Отвратена съм. Как пък веднъж не си предвидиха нещата. Май все това ще си дискутираме следващите 2 кампании - кое, кога да чакаме да дойде. Whistling И все пак приятна вечер.  luvbed Ейвън не е всичко...

# 24
  • Sandanski
  • Мнения: 170
Спешно!!!!! някой може ли да поръчва още от предишната кампания 14 Praynig Praynig Praynig

# 25
  • Мнения: 220
Спешно!!!!! някой може ли да поръчва още от предишната кампания 14 Praynig Praynig Praynig

Няма как да стане ,от днес влезе в сила новия.

# 26
  • Sandanski
  • Мнения: 170
а зоналната дали може да помогне

# 27
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
а зоналната дали може да помогне
Може единствено, ако има запаси у тях си!

# 28
  • Мнения: 6
Гледам, че към предварително публикуваните СИП за К15 са добавили още 3 продукта.
Добавена е Тоалетна вода Jet Famme Resort за 11,90 лв. Това ТВ  Jet Femme Holiday ли е или нещо друго?  newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 849
Гледам, че към предварително публикуваните СИП за К15 са добавили още 3 продукта.
Добавена е Тоалетна вода Jet Famme Resort за 11,90 лв. Това ТВ  Jet Femme Holiday ли е или нещо друго?  newsm78

да, същата е  Hug

Общи условия

Активация на акаунт