Килограми по време на бременност

  • 28 231
  • 137
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 25
здравейте и от мен...аз родих преди 2 седмици(малко нео4аквано),,влязох да раждам с около 15 кг отгоре,,,с раждането си заминаха около 7,,сега има 8 кг отгоре но ми се струва 4е голчма 4аст от тчх са те4ности,,за6тото кърмч и ми се пие вода по цял ден,,6те видим иска ми се за месец ,два да си отидат повее4ето,за6т кг са ми комплекс

# 121
  • София
  • Мнения: 152
Само ми трябваше докторката да ми каже "ами засега не искам в нищо да те ограничавам" ...  Joy Още съм в началото на всичко, но имам повишен апетит. Може да е и до внушение, но вече имам няколко панталона дето са за период "по-слаба". И се замислих, ако от сега е така то до къде ли ще стигна  Sad

# 122
  • Мнения: 403
Само ми трябваше докторката да ми каже "ами засега не искам в нищо да те ограничавам" ...  Joy Още съм в началото на всичко, но имам повишен апетит. Може да е и до внушение, но вече имам няколко панталона дето са за период "по-слаба". И се замислих, ако от сега е така то до къде ли ще стигна  Sad

Винаги има на къде  newsm10, с първата си бременност качих 27 кг., а сега до тук съм качила 20 кг. имам още две три седмици, през които също ще наддам да видим колко ще е  newsm12

# 123
  • Мнения: 5
Дотук кантара показва +12 кг, искрено се надявам да кача най - много още 3-4 кг докрая  Praynig   Rolling Eyes,  нооо ще видим, после ще пиша.

# 124
  • Мнения: 806
Аз качих 16гк, но честно казано - ядях като слон.  По всяко време и каквото ми се дояде.  Реших, че щом все съм на диети и следя фигурата, сега ми се е паднало.  Голямо ядене беше.
Свалих ги всичките за 6 месеца.  Поражения обаче има.  Остана малко целулит, получих го в напреднала бременност защото задържах вода.  

# 125
  • Мнения: 965
Здравейте момичета,

Знам, че като цяло, последните 3 месеца се качват най-много кг. Аз съм в 8-ми месец, а от 7-ми спрях да качвам  newsm78. До тогава бях качила 10 кг от началото. Незнам да се притеснявам ли??

# 126
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 840
Консултирай се с лекаря си. Аз последните 1-2 месеца от бременността почти не качвам.

# 127
  • Мнения: 965
Чудех се дали да звъня на доки предварително за едни кг, че чак на 30-ти съм на преглед....  newsm78
Забравих да кажа, че от 4-ти месец съм на леглови режим....

# 128
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 840
Според мен звънни, за да се успокоиш. Той/тя ще прецени какво да предприеме и има ли място за притеснения. Дано всичко е наред!  Hug

# 129
  • Мнения: 965
Добре, мила  Hug
А ти защо не качваш ?

# 130
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 840
И по време на първата бременност, а и сега качвах основно 5-7 месец, а 8-9 максимум 1-1.5 кг. Първата ми бременност завърши +11 кг, сега, в началото на 9-ия съм +10 кг (на тези килограми съм от преди месец и вероятно така и ще завърша...). Вероятно всичко се отразява - хранителен режим, двигателен режим, структура. Аз много се движа, обичам да ходя пеша, все още работя.
Да сме живи и здрави, останалото ще се нареди.  Peace

# 131
  • Мнения: 2 532
Здравейте момичета,

Знам, че като цяло, последните 3 месеца се качват най-много кг. Аз съм в 8-ми месец, а от 7-ми спрях да качвам  newsm78. До тогава бях качила 10 кг от началото. Незнам да се притеснявам ли??
Според мен е съвсем възможно, защото обикновено със затоплянето на времето се свалят по 1-2кг. Може това да е причината при теб да се задържа кантара на едни кг Peace

# 132
  • Мнения: 965
Благодаря ви, милички!
Успешно раждане ви желая и здрави бебчета!

# 133
  • Мнения: 776
  Аз качвах до 7-я месец. Даже към края на 8-я свалих 2кг. и повече не мръднах. Всичко беше наред с мен и детето, даже то се роди доста едро. Ако ще се чувстваш по- скойно може да говориш и с АГ-то ти.
  леко бременеене!

# 134
  • Мнения: 838
мислите лиу, че при 120 кг. е рисково да се забременее

Общи условия

Активация на акаунт