True Blood - Да почетем корнишоните - 48 тема

  • 18 277
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
цоп и аз тука  Hug
айде някоя добра душа да ми пусне пак снимката на Краля, че старите линкове не работят  Embarassed

# 16
  • Мнения: 289
Коя снимка на Краля, Мури? По достойнство ли или за друга говориш?


 Ето я, ако това имаш предвид. Дано се вижда този път, че много срамежлив се оказа този крал  Laughing

Последна редакция: чт, 20 окт 2011, 21:27 от Fiama

# 17
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Жива да си, Фи   Joy
верно много срамежлив тоя Крал, даже и корнишона му едвам се подава  hahaha

# 18
  • Мнения: 289
КазАх ти  Mr. Green

# 19
# 20
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
 #Shocked
Кво сте облещили моето величество голо,бе!
Наказание,сто боцкания с остра  вила за вас.

Последна редакция: чт, 20 окт 2011, 23:19 от zisska

# 21
  • София
  • Мнения: 6 219
И аз го видях!!!! #Milti #Milti #Milti
Ама пък не е нищо интересно!
Зиса го е стресирала и явно като види камера се прибира навътре!

# 22
  • Мнения: 324
 Shocked Ко станА,бре, `танасе, че не вИдех месидж "Нова тема"  ooooh! Съвсем случайно забелезАх в Кино и ТВ "Да почетем корнишоните"  Confused И се чудя тез гугутки къде отлетяха...
Плами, ЧРД и тук, мило  Hug А те обвинявах, че една торта не почерпи вчера  hahaha Ма то проблема си е в моя телевизор - вчера нета беше .... ад.

Та - голям рунтавелко Краля, бе, ей  hahaha hahaha hahaha То кученце не ти трябва като си имаш него  Wink

Баси, не мога да отварям линковете с Джо  #Cussing out  Какъв доставчик е това, ако не отворя ш`ва сменя  #Cussing out

# 23
  • Мнения: 1 343
Добро утро и от мен дами.
Аз вчера пропуснах. Пазих леглото и тоалетната чинно цял ден. Вечерта добре, че моя мъж да е жив и здрав знае как да ме лекува и бях по добре. Оказа се, че игра на белот може да ме вдигне от леглото без никакви проблеми.
Та за замезване извадих един буркан добре приготвен курнишон. Искам да ви кажа, че си беше моя изработка. щателно дозиран и прецизно подреден.  hahaha hahaha hahaha
Та блъскахме карти и замезваха а мен ми беше весело веселооо Simple Smile Така бях аранжирала чиниите , изобщо отвсякъде отдадох нужното уважение на тяхни величества курнишоните  Embarassed

# 24
  • Мнения: 324
 hahaha Край! Корнишоните вече никога няма да са това, което бяха!  Joy А едно време какви корнишони имашеееее....

# 25
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
hahaha Край! Корнишоните вече никога няма да са това, което бяха!  Joy А едно време какви корнишони имашеееее....
Добре почваме, добреее  hahaha

# 26
  • София
  • Мнения: 6 219
Уоми, завид за бурканите! Аз все още не знам как се правят и реших поне с това да не експериментирам тази есен, но другата година! Ах, Ах, Ах!


Добро утро!

# 27
  • Мнения: 1 343
Уоми, завид за бурканите! Аз все още не знам как се правят и реших поне с това да не експериментирам тази есен, но другата година! Ах, Ах, Ах!


Добро утро!

Охх ако знаеш каква ода може да се напише за приготвянето на буркани с курнишони. От зачистването, обилното поливане с вода, реденето в буркана избирайки подходящия размер и подреждайки ги изправени за да се съберат повече  Embarassed Ох... цял ритуал е казвам ти Wink

# 28
  • Мнения: 324
Ооо, майне Манганиеле  Heart Eyes Малко старо, но "полезно"  Wink (Цък)

Той бил чувал за България!!! Сигурно и за мен е чувал  smile3544

# 29
  • Мнения: 3 736
Ау, Ката се преоблякла! Много си джиджена, Като, много!

Общи условия

Активация на акаунт