ДЕКЕМВРИйската дружина първа бебка вече има

  • 37 027
  • 743
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 473

Мн неприятно с този гаден паяк..мразя паяци,тръпки ме побиха като го видях на снимката...Въобще не ми идва от вътре да кажа "горкото паяче" , а по-скоро "гадина мръсна,изкарал акъла на горката бременна жена"...доста съм жестока  Laughing не ме хулете ,знам че паячето не е виновно за потресаващия си външен вид,сигурно и ние хората му се струваме ужасни на него...ноо не ги жаля въобще насекомите.

ами така де, не им е работата в къщата. Или пък тоя, цял декар двор, той точно пред врата ми застанал.  Close  И аз въоще не ги жаля, ако им се живее да стоят далече, мноoого далече.

# 661
  • Мнения: 175
Здравейте!Наистина времето до днес мина страшно бавно и цяла нощ не съм спала...то не бяха киселини,болежки,нерви...важното е,че неоснователни!Според Мазнейкова бебко си е съвсем наред.Разминаването с менструация и термин винаги сме отминавали с лека ръка,както и днес по обясними причини.По нейните думи щом с таткото не сме се родили по 4кила,а и сестра ми е родила преди 2месеца бебе 2.800,няма как аз да очаквам слонче.Развивал се добре,просто по-дребничък Simple Smile Направихме му и малки снимки на муцунката,та дори и ни се усмихваше!Благпдаря ви за успокоението и подкрепата!Хранете се за да ни растат бебковците и да се започва след някоя седмица!Вече нямам търпение! Hug

# 662
  • Мнения: 25
vatzi честит ти 100%-тов  мъж.
IoannaD браво за хубавите новини.
Аз сега се връщам от преглед от лекаря дето *Teddy* много харесва,че всичко обяснява  Mr. Green.Тежим 2100 гр. Мерките отговарят на седмиците, но е седалище. Лекаря твърди че има още време да се обърне,ама на мен ми се струва че може и да не стане. Вече си има сукателен рефлекс - смучеше си усничките.

# 663
  • София
  • Мнения: 865
И Двора въобще не е малък. Ако има мами които са имали или имат подобни проблеми нека споделят.

И ние сме с двор, и Маринчето имат двор, сигурна съм, че и доста други мами са с дворове.

У нас и полски мишки влизат без проблем, а Бъга - Мъга (йоркширския териер) ги изяжда и гордо оставя главите им върху възглавницата ми. Котката ми носи всякакви трофеи от птички и се фука с тях.
Най - послушна е Киара (шицу), тя и на мравката път прави.

Паяците са ми като съквартиранти, паяжини чистя всеки месец в огромни количества. Но това е летния сезон, когато не затварям вратата от двора към апартамента.
Никога не съм използвала препарати.

# 664
  • Мнения: 13
Киара ти ме разби, страшни имена имат твойте животинки и изглежда че са скици големи... И аз живея в къща с двор и то не малък,и три котета и те носят труфей къде мишки, къде птички !
А полските мишки сега нападат домовете,понеже идва зима и тряя да се крият някъде, в село живеем почти в гората и е страшно там....
За паяжините не се плаши не си сама аз всяка седмица ги чистя и те след мен пак плетат на ново Twisted Evil,но като бяхме на море с мъжо,хазяйката ни каза че където имало паяжини с паяци било екологично чисто  Mr. Green
Йоанна браво за хубавите новини,дано все такива получаваме всички от нашите лекари   bouquet  bouquet
vatzi честит ти мъж !!!

# 665
  • София
  • Мнения: 104
Йоана,много се радвам,че всичко е наред и вече си спокойна Hug.

Днес ходих до Вис Виталис.Някоя мама беше споменавала за коледни костюмчета за бебеоци.Е,в магазина имаше доста симпатични такива.И цената ми се видя прилична-20,90лв.Иначе не ми харесват бодитата и ританките им Confused.За по-големките деца имаше по-хубави неща.Явно днес не ми беше ден за пазаруване Wink.

# 666
  • Sofia
  • Мнения: 488
Киара*  Joy  Joy  Joy Голямо животновъдство у вас  Hug

IoannaD Браво за новините  Peace Бях сигурна , че доки се е позасилил малко с бързите изказвания и заключения.

Нашата ваничка е същата, но беше на много по-ниска цена като я купувахме преди 4 години за каката. Червена е нашата, ама то няма значение.

И ние сме така с червена  Peace но ми беше страшно удобна и мисля , че са си доста практични даже и като си порасне бебо

Има ли мами , които пият вече чай от малини  newsm78 Как го приготвяте ?Помня , че имаше дами , които си набавиха листа , а до къде я докарахте ? Моите си стоят на терасата и днес се сетих за тях  Whistling

# 667
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 842

Има ли мами , които пият вече чай от малини  newsm78 Как го приготвяте ?Помня , че имаше дами , които си набавиха листа , а до къде я докарахте ? Моите си стоят на терасата и днес се сетих за тях  Whistling

Аз прочетох, че предизвиква контракции, за което още е раничко newsm78

# 668
  • Мнения: 42
Ioanna,  Hug толкова се радвам за хубавите новини Simple Smile
Kiara, толкова се смях на разказа ти, сигурна бях, че никовете са имената на твоите животинки, мислих обаче, че едното куче е Киара, а другото-Тиара  Laughing
Този линк за контракциите е много готин, като го показах на мъжа ми се спука от смях и ми вика: "Вие ако си мислите, че като ви почнат контракциите ще имате сили да цъкате СТАРТ и СТОП, много се лъжете. Ако можете и с лаптопа в родилното да влезете май най-ще сте доволни, докато напъвате ще си чатите със съфорумките" така ме разсмя, май ни се подиграва   Twisted Evil Той все едно е раждал и е минал по този път Simple Smile

# 669
  • София
  • Мнения: 865
Kiara, толкова се смях на разказа ти, сигурна бях, че никовете са имената на твоите животинки, мислих обаче, че едното куче е Киара, а другото-Тиара  Laughing
 

На котката няма да се кръщавам, че се казва Смотан (женска, ама мъжа я е кръщавал)

# 670
  • Варна
  • Мнения: 21
Ioanna, най- сетне с хубавите новини  Hug! Цял ден влизам и чакам да пишеш! Ейй тия доктори ще ни изкарат акъла понякога  ooooh!
Искам да кажа за бебефоните на Бертони, че взехме за подарък и хората изобщо не можаха да го ползват. В магазина всичко си му беше наред, но в приятелите ни страхотно шумеше и постоянно даваше смущения. Дано е бил само този, а не масово  Peace
Днес гледах тия еднократни гащи на Канпол - ми те наистина като парашутни гащи! Изобщо не виждам как ще стане с тях. Ще видя на други марки или пък ще взема памперси  Rolling Eyes
Ходихме до Джъмбо тая вечер - нищо не ми хвана окото. Няколко бодита взехме да не сме без нищо  Wink
Минах и през доки - всичко е наред, малко напред върви - 2,200кг бил, а преди седмица другия доктор каза 1,700кг  newsm78

# 671
  • Sofia
  • Мнения: 113
Kiara, толкова се смях на разказа ти, сигурна бях, че никовете са имената на твоите животинки, мислих обаче, че едното куче е Киара, а другото-Тиара  Laughing
 

На котката няма да се кръщавам, че се казва Смотан (женска, ама мъжа я е кръщавал)
Joy.....Яко! А нашия се казва ГЛУПИ V .....

Йоана, супер е, че всичко е наред! Не се притеснявай....то и нашия момък не върви много голям. Миналата седмица беше 1400. И има леко разминаване. Абе да са живи и здрави! И да си дойдат навреме!

# 672
  • Мнения: 42
Kiara, толкова се смях на разказа ти, сигурна бях, че никовете са имената на твоите животинки, мислих обаче, че едното куче е Киара, а другото-Тиара  Laughing
 

На котката няма да се кръщавам, че се казва Смотан (женска, ама мъжа я е кръщавал)

Ей много ми е добре така като се посмея  Party

# 673
  • Мнения: 133
Нашата ваничка е същата, но беше на много по-ниска цена като я купувахме преди 4 години за каката. Червена е нашата, ама то няма значение.

И ние сме така с червена  Peace но ми беше страшно удобна и мисля , че са си доста практични даже и като си порасне бебо
И на мен тая ваничка ми беше адски удобна и даже след като започна да си позадържа главата малката я оставяхме по-малко да си цопка във водата и да си поиграва.

Йоана, браво за хубавите новини. Видя ли, че се притесняваше за нищо? ПОнякога като стане така ми иде някои лекари да ги  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Днес изписаха на вуйчо ми девойката от болницата и цял ден прекарах у тях и си припомних колко е хубаво да има бебе в къщи. Утре ще отида да я погледам за 1-2 часа да може майка й да иде до социални да си оправи документите за еднократната помощ, а вуйчо го е страх да остане сам още с бебето. Няма търпение да се ражда и нашия дребосък.

# 674
  • Мнения: 11
Днес успях да отида на отворените врати в Токуда. Много добра лекция си бяха подготвили. Ако всичко , което разказаха го изпълняват - звучи много добре. И това , че не къпят бебето първите 24ч мнго приятно ме изненада. Толкова много се дразня в първата минута да слагат бебо под мивката и да му създават стрес с една течаща чешма.

Общи условия

Активация на акаунт