Отговори
# 675
  • Мнения: 2 091
Това е просто един случай, много жени раждат нормално и нямат проблеми. Проблем става, ако трябва да се решава на място какво да се прави.

Мъжът ми сега още по-малко иска да раждам в Бургас, макар че имаме познати в болницата, а мен София не ме блазни изобщо ...

# 676
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Мадам Тиква, щом ти е лошо, значи бебо си расте, така че радвай се Simple Smile
А за новините за МБАЛ какво да кажа, аз която живот и здраве се насочвам натам,Господ да е с нас и да ни пази!

# 677
  • Мнения: 2 091
Аз също предпочитам МБАЛ пред Дева Мария, заради неонатологията.
Относно стаите - правен е ремонт, стаите са в различни тонове (розова, синя, зелена ...), с картини, бебетата са при теб, 2 момичета са в стая, има си към всяка стая санитарен възел, и не плащаш за нощувките.

# 678
  • Бургас
  • Мнения: 561
Уфф... поредния кофти случай  Tired Една неправилна преценка и спокойната бременост завършва кошмарно  Tired

Арменеца най-вероятно е д-р Кавукджиян.

Аз точно заради тази момента преценка се колебая, как да раждам- знам че плануваното секцио е по- безопасния вариант от тази гледна точка, но нормалното раждане си е за предпочитане, каквото и да ми говорят.
Уфф... ако първото бебе си остане косо, за щастие няма да имам право на избор.

# 679
  • Мнения: 31
Единствено неонатологията и мен ме блазни за там.И това, че живеем на 5 минути от  МБАЛ.
Но, чувайки за подобни инциденти, как да отидеш , незнам, ужасно съм объркана вече Sad
Нека Бог е с нас !!!

# 680
  • Бургас
  • Мнения: 561
Единствено неонатологията и мен ме блазни за там.И това, че живеем на 5 минути от  МБАЛ.
Но, чувайки за подобни инциденти, как да отидеш , незнам, ужасно съм объркана вече Sad
Нека Бог е с нас !!!

Да ти кажа честно, инциденти има и в двете болници!
Разликата е, че в МБАЛ научаваме за тях, а в Дева Мария си остават скрити-покрити!

# 681
  • Мнения: 2 091
мен също ме хваща страх, не съм го очаквала... каквото и да реша трябва да се ражда в даден момент, единствено се радвам, че има още време до пролетта, но времето минава бързо ...

В Дева Мария ме отказа това, че получих кървене, взеха ми парите и ме пратиха поживо -поздраво у дома. А след ден кървенето се повтори като беше още по-силно. Там не могат да ме накат повече да отида.

# 682
  • Мнения: 5
ПРИВЕТ И ОТ МЕН МОМИЧЕТА! АЗ СЪЩО СЪМ МНОГО РАЗДВОЕНА ПО ВЪПРОСА КЪДЕ ДА РАЖДАМ - ЗА МБАЛ НЕ ЩА И ДА ЧУЯ И ОТ ДЕВА МАРИЯ ВЗЕХ ДА СЕ ОТДРЪПВАМ. НЕ ЗНАМ НО ЗАПОЧНАХ ДА СЕ ЗАМИСЛЯМ ЗА СЛИВЕН МАКАР ЧЕ ИМА ВРЕМЕ.

# 683
  • Мнения: 31
От Бургас май всички ходят да раждат в Сливен, от години го слушам това... Confused
И никой не съм чула да се оплаче newsm78

# 684
  • Мнения: 5
АЗ СЪЩО НЕ СЪМ ЧУЛА НЯКОЙ ДА СЕ ОПЛАЧЕ! МНОГО ЗАПОЧНАХ ДА СЕ ЗАМИСЛЯМ ЗА ТАМ......

# 685
  • Мнения: 86
И аз раждах преди 3 години в Сливен при др. Пенков. Но вече се  е преместил в Евата , не е в Хаджи Димитър. А за Евата се чуват отвратителни неща -незнам  , пред голяма дилема ще съм изправена март месец, та да видим. Аман от ненаказани доктори. Това момиче трябва да ги съди тези. Като четох как са й натискали корема да излезе бебето, подобно нещо четох правено от д-р Спанова в Евата на едно момиче, което изобщо не е било готово да роди, но тя е настоявала и само и само да й вземе парите. Много се обсъждаше този случай в темата за АГ Ева - Сливен, момичето направо твърди , че е изнасилено от докторката. Незнам къде да отиде да ражда човек. Най-накрая у дома с някоя баба акушерка, ама те вече и живи не останаха Grinning

# 686
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
аз пък не бих раждала в Сливен- не могат да ме убедят, че Сливен е по-напред от Бургас....
Относно двете болници, аз лично именно заради микропедиатрите бих отишла в Девата ...ааа и заради д-р Янев-имам проблем с упойките и това е човека на който бих се доверила безусловно..... Тайничко се надявам да има корекции в цената до юни месец .......,но каквото е такова ....ако ще и на Луната да отида ...... само късмет да имаме всички  Praynig Praynig Praynig

# 687
  • Бургас
  • Мнения: 561
В Сливен и аз не бих отишла да раждам- и от двете частни клиники при проблем транспортират детето. Там се ражда при безпроблемна бременост, без видими причини за евентуални усложнения.

Аз ще раждам в МБАЛ, заради неонатологията от една страна, и заради запащането в Девата от друга- не виждам смисъл да давам 750лв., при положение че нивото на лекарите в двете болници е едно и също. За лукса и удобството- 5 дена навсякъде ще ги изтърпя, не съм някоя глезла, че да се плаша от троснато отношение или че леглото ми не било с електрически механизъм.  Mr. Green

# 688
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 660
Потресена съм от това, което се е случило. Не исках да разказвам случки, но ви писах за моята позната в понеделник. Аналогичен случай, но с щастлив край след спешно секцио.
За съжаление такива неща се случват навсякъде, дори и в най-прехвалените болници. Колкото и да избираме според мен най-важното е да имаш доверие на лекарите, които са там. Трябва да сме спокойни, че знаем къде отиваме все пак. Не бива нещо такова да ни плаши и стресира, защото това за съжаление се случва и в София, и в Сливен и във Варна... А и това не е решение за раждащите през зимата. Мога само да се моля да не ни се случва  Praynig.
Мадам тиква в темата за ДМ нали пише, че е започнало преразглеждане на всички цени, поради кризата (нещо такова). Надявам се да намалят всичко, както направиха с престоя в патологията.

# 689
  • Мнения: 2 091
да се плаша от троснато отношение

с мен бяха много мили всички, докато бях в МБАЛ. Като ме изписваха мъжа им й даде една голяма торба да се почерпят, не очакваха и бяха приятно изненадани, защото като дойде да ме вземе не носеше нищо, предния ден беше я оставил под леглото зад багажа ми и не се виждаше Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт