Първи сняг дойде, отмина, крачи смело ЯНУАРСКАТА дружина - 23

  • 31 072
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 631
Аз не бих замразила от ДК.


Защо?  newsm78

Какво стана с Клео?  Rolling Eyes

# 691
  • Сливен
  • Мнения: 145
Рал аз ги купувам на черно така да се каже. Пише си на турски Simple Smile и са внос от Турция. Иначе свеки ще ходи в Одрин скоро и ще и поръчам я голям пакет Simple Smile По-евтини са и като че ли по-качествени, и не само памперсите, прахове, шампоани...и т.н.

# 692
  • Мнения: 488
НА турските Pampers  пише Prima....и всички останали надписи по пакета са на турски  Peace


Бире, да е жива и здрава майка ти! Да е най-гордата и щастлива майка и баба!



НА МАЙКА МИ     
 
Мамо.
И аз ще се завърна, както винаги.
И както винаги, най-неочаквано
прозореца ти ще изпълня в тъмното.
Не ставай изненадано от стола си,
не падай във ръцете ми —
погледай ме
и позволи ми да сваля палтото си.
Да насека дърва и във нозете ти
да коленича — да запаля печката.
Над куфара ми се склони усмихнато.
Над дрехите ми, книгите ми — мислите.
И докосни ги — моля те, — накарай ме
отново да обикна тежината им.
Не се страхувай — пристъпи в душата ми,
прозорците й избърши, пред някого
гостоприемно разтвори вратата й —
върни на огледалото й блясъка.
И изпълни й счупените съдове
със сребърната влага на очите си,
за да живея — за да нося винаги
във мислите си твоето присъствие.
Мамо,
не остарявай, моля те — и никога
не вярвай през деня на огледалото.
В очите ми се гледай непрекъснато.
Съпротивявай се срещу тъгата си.
За здравето си се бори отчаяно.
И защитавай — моля те, душата си
от бръчките, от пясъка на времето.
Не казвай, че е суета — понякога
си освежавай със червило устните...
И не умирай — заповядвам ти — до края.
До края съществувай във живота ми.
Явявай се в най-страшните ми сънища
със бялата си рокля — съзерцавай ме
от погледите на жените — тихите...
Да се обърна стреснато след някоя
и да те видя във дъжда —
в прозорците,
в балконите, в дърветата и в себе си.
Мамо.
Не ме изоставяй,
мамо.
 
Христо Фотев   
 

# 693
  • София
  • Мнения: 1 941
Добро утро!

Днес съм със страшно главоболие. Дано оцелея. А ММ довечера е на среща на моделистите и ще съм самичка с двете.

Аз не замразявам готвена храна. Няма причина. Просто не го правя.
Ива яде месо всеки ден - кога супата, кога основното. Освен уикендите. Тогава й готвя зеленчукови манджички. Чудя се дали в събота за закуска да не й направя печена филийка с яца и сирене???

Аз ползвах Пуфис, даже имам един току що отворен пакет. За  10 месеца не съм имала издънка. Сега не знам какво да правя. Не харесвам Памперс - миришат. Ще им се обадя на Пуфис да им кажа, че не могат да ми причинят това!

Видях, че някои започват 90-дневната. Успех! Аз за 37 дни свали 7,3 кг. Определено действа!

# 694
  • Мнения: 180
Здрасти.
Мила,недей така рано,рано да ме разревараш. Blush Hug
Да си кажа и аз каква грешка направих.Пуфиса като го пуснаха на 20лв-се полакомих и взех 2 големи пакета 4-ка е пак сме с памперс-дерматит. TiredОказа се че и един път да се изпишка си остава мокро!!!Пробвах с ръка -е не попива.Бах тез боклуци!!! #Cussing out....Хем си знам да не заменям Либеро за нищо ама -на. Tired
Отделно Викинце ми се разболява нещо.Ще го водя днес при хомката.Втора седмица е със хрема ,ту я има,ту изчезва.Снощи вдигна лека Т към 3 часа..после пък каката се разкашля,еее ,тъй като се започне.... ooooh!
Ети,минете на Либеро.
Честити щъпукащи краченца на Калинчо и Кали! Hug
Ох,прекъснаха ми мисълта с чалга на високи децибели?!?!?! Crazy Crazy CrazyНякакви цигани режат дървета в съседното място (явно ще се строи и ще имаме съседи)Та за да не се чуват резачките са си надули чалгата от колата.Ох,умирам. ooooh!

# 695
  • Мнения: 192
Бире Взимам от частна ДК,носят ми ги в пластмасови опаковки,на които пише: Годно 48 часа при съхранение 4 градуса. Освен това имам познати които в неделя готвят по три манджи и слагат във фризер да имат през седмицата,ама аз никога не съм правила така. Просто не съм свикнала.Готвя си на два дни веднъж и изяждаме на същия и на следващия ден.Никога не съм замразявала готвено. Това е,няма друга причина Peace Hug

violini,Джанчето Благодаря за отговорите за Памперс  bouquet

Ети - как сте днес? Ти при коя дерматоложка я води за д-то? Wink Ние обикновено ходим цялото фемили при Божикова когато имаме някакъв кожен проблем,ама много се чака при нея Rolling Eyes

Еления - Колко струват големите пакети на Либеро? Аз такива никога не съм ползвала.Дори и с каката бяхме все на Памперс,но пък може и да опитам Hug

# 696
  • Мнения: 218
 Бире честито и от мен на майка ти.
 Еха, това стихотворение е страхотно, и мен ме разстрой рано рано, браво.

# 697
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Бире ,Честит Рожден Ден на Майка ти ,да ти е жива и здрава!!!

Относно памперсите от няколко месеца ползвам оранжевия Памперс-тънки са ,но не
пропускат(нощния го слагам към 22ч.и се е случвало да спи до 9ч.)не миришат на нищо и най важното е ,че като ги ползвам нямаме проблеми,а цената им е 16лв,за 68 бр.Недостатъка който описват е ,че лепенките им не се разтягат,но 4 е 7-14кг., ние сме над 9кг.

А за храната от ДК ,защо ще замразявате ,нали всеки ден готвят newsm78
Джанчето  така ме разчустваш с тези стихове.Особено с" Мамо" на Д.Дамянов Hug

Последна редакция: чт, 03 ное 2011, 12:06 от tuty1

# 698
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 001
Ха добрутро!  Flutter

Аз тази нощ не кърмих!  Party Party Party Е, събуждах се х-найсет пъти, но приспивах Тервел с галене. Станаааа!  Flutter (дано само не съм се зарадвала преждевременно  Mr. Green)

След прочетеното дотук, минавам на Памперс.

Хихихи, Тути, и Тервел постоянно се събува  Crazy

4arli96, варя рибата с подправките. После вадя месото и го обезкостявам внимателно. Прецеждам бульона и в него варя зеленчуците. Добавям месото малко преди да сваля от огъня.
Досега съм въвела сьомга, пъстърва, шаран, бял амур и щука.

Рал, и Тервел има 5 хранения, но следобедното и последното вечерно са кърмения.

Ети, браво, а аз, мамка му (ми) не мога да се навия на тази диета. Искам да знам за колко време ще сваля 1,5 кг. Искам да знам, че изобщо ще мога  Tired Баси кифлата съм  ooooh!

Последна редакция: чт, 03 ное 2011, 12:01 от Ноеми

# 699
  • Мнения: 192

Рал, и Тервел има 2 хранения, но следобедното и последното вечерно са кърмения.
 ти!

Предполагам си искала да напишеш че има две хранения млечни ,т.е.кърма  newsm78 Нещо при мен ли се е изтрило от поста ти newsm78

 Hug

# 700
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 001
Не, сори  Blush, исках да кажа, че и Тервел има 5 хранения, от които 2 са кърма (следобедното и последното вечерно).  Peace
Сиреч: според мен не са много.
Отивам да редактирам.  Peace

# 701
  • Мнения: 2 631
Благодаря ви момичета за пожеланията за моята мама  Hug   bouquet Джанче, страхотно стихотворение!   bouquet

Тути, готвят само до петък, събота и неделя са си наша грижа яденетата.... А и като не му давам супата, защо да не я замразявам за уикендите, вместо да я яде мъжът ми  Crazy

# 702
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Ети, браво, а аз, мамка му (ми) не мога да се навия на тази диета. Искам да знам за колко време ще сваля 1,5 кг. Искам да знам, че изобщо ще мога  Tired Баси кифлата съм  ooooh!

Ето за това не харесвам диетите ,дават ти някакви очаквания, ама кога и колко-при всеки е различно,зависи от метаболизма,кг,годинките и т.н.Диетата трябва да е начин на живот.Ако можех да го спазвам винаги това Embarassed

Ох пак са блъснали дете на пешеходна пътека #2gunfireдобре де тия шофьори не ходят ли пеша newsm78

Бире задължават ли ви да взимате супата,ако не може да не я взимаш,а в петък да си вземеш 2бр. и да имаш за събота и неделя.Поне така правих аз когато Таня ми беше на кухня

# 703
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 001
Тути, според мен номера е да не се оставяш да напълнееш (повече от 3-4 кг), а не после да се чудиш как да отслабваш.
Естествено изключвам бременността, метаболитните проблеми, болестите и медикаментите.  Peace
Аз от 20 години се движа между 53 и 58кг, като 58 бях веднага след като родих Пресиян. Обичайното ми състояние е 54-56. Каквото и да правя, в т.ч. Дюкан, не мога да падна под 53  Crossing Arms Сега искам от 54,5 да стигна точно тези 53.

# 704
  • София
  • Мнения: 416
Добър ви ден!

Днес положението с дупето на Вики е също толково трагично, колкото и снощи. Кърваво червено, има и мехури  Tired Намазах с Джин Джира и детето се успокои. Сега и аз се чудя, на какви памперси да мина. Либерото са ми доста дебели, иначе ми допадат. Най ми допадаха белите на Памперс, ама много скъпи беееееее ooooh!

Бире, да е жива и здрава майка ти   bouquet
Клео, последно беше писала, че всеки момент ще им дръпнат шалтера на нета, та може и това да е причината да не пише.

Ноеми, поздравления за нощния ти успех, а дано и така да продължава  Hug

Ети, защо така те боли глава, да не се разболяваш, ей!

elenia, бързо да се оправят дечицата Hug

За тези, които са пропуснали първата блъсканица  Mr. Green
http://www.comsed.net/index.php?p=news

Общи условия

Активация на акаунт