*ФОНД АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ* - кой до къде е - 7!

  • 64 548
  • 743
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 55
Ихааа, най- накрая съм одобрена Hug Hug Hug

# 361
  • Мнения: 76

Sirina пиши кой номер си за да видим как се движат номера,тъй като до мен остават още 90 номера

# 362
  • Мнения: 55
Извинявайте, забравих да напиша номера си- 13062 от 8ми юли

# 363
  • Мнения: 43 242
Гери, тя е одобрена, а не е за заповед.

# 364
  • Мнения: 76
Извинявам се за поста,грешката е моя,а ма това е от вълнение колкото повече наближава моя ред и напрежението в мен расте.

# 365
  • Мнения: 43 242
Това значи, че разсеяната лелка накрая нанесе липсващите номера.

# 366
  • Мнения: 583
Йееее, най-накрая....
Вече не съм предстояща за разглеждане, а одобрена Simple Smile

# 367
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Дано на следващото разглеждане и нашият ред да дойде  Praynig Praynig Praynig Голямо чакане е с тоя фонд, да те одобрят, да ти се обадят, да си вземеш заповедта, да почнеш процедура ............... накрая ще ми писне и ще вадя торбата са парата и почвам  hahaha hahaha hahaha

# 368
  • Sofia
  • Мнения: 783
Току що се обадиха и на мен, номер 10816 от 22.12.2010 г. е на заповед на 09.12.2011 г.  newsm44 newsm44


Поправих номера - не е 10861, както бях писала в началото, а 10816.

Последна редакция: пн, 21 ное 2011, 22:07 от Miho_She

# 369
  • Мнения: 43 242
Браво Мишони.

Ох, както е тръгнало може и да стигнем 11000 до края на месеца или поне до средата на другият  Mr. Green

# 370
  • Мнения: 95

Miho_She, ЧЕСТИТО!  newsm44 newsm44 newsm44 

ЖЕЛАЯ ТИ УСПЕШНА ПРОЦЕДУРА!  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 371
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Сигмичке мисля да ги надхвърлят 11000, че по бързо да дойде и нашият ред  Praynig Praynig Praynig

Мишони успех   bouquet  bouquet

# 372
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 051
Току що се обадиха и на мен, номер 10861 от 22.12.2010 г. е на заповед на 09.12.2011 г.  newsm44 newsm44


Леле остават 50 номерца до мен  Laughing

УСПЕХ

# 373
  • Мнения: 121
Здравейте момичета аз съм 10846 от 29.12.2010 и още никой не мие  звънял, а във сайта пише че сме одобрени, на кой номер мога да звънна и да питам защо така са ме прескочили newsm78?

# 374
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
bibka-bibibka ТОВА НЕЩО МЕ УЧУДВА И МЕН, прескачат номера за одобрение, за получаване на заповеди .......... не мога да разбера какво става. Вече явно нищо подред в тоя фонд не се кара  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт