какво мислите за това?

  • 8 449
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 584
нещо не ми е ясно, тук се пише че е посетена майката и са занесени неща, в продавалника пък друго се пише

http://prodavalnik.com/pomognete-na-samotna-mayka-i2809855
_Нике_, собственик на продукта

Щом съм си позволила да пиша тук, значи съм запозната лично с положението й. Към момента на публикуване на обявата, все още нямаше какво да яде. Не ми говорете за нагласения от няколко майки репортаж, който цели да покаже колко са щедри точно ТЕЗИ майки. Защото на срещата, която се беше организирала, трябваше да се дочака жена, която беше отишла да закупи хранителни продукти и памперси, а не беше дочакана, само, за да може да стигнем навреме, за да си покажем мутрите ПО ТЕЛЕВИЗОРА. Като не сте запознат от първа ръка, не пишете, ако обичате. Още по - малко под призив за помощ!!!
И понеже зная, че за момента има достатъчно дрехи за бебето, влизах да изтрия обявата.
Понеже хранителни продукти и сама мога да нося!!!
А каква беше вашата цел на влизането и писането тук? Защото гледам, че първо в 12, след това в 13 часа пак сте имал нездрав интерес да пишете ... Направихте ли нещо реално? И кой сте Вие, че да определите кое е достатъчно и кое не?

27.10.2011 13:56

# 61
  • Мнения: 25
Ех, ЛАРА, твоята публикация много ми хареса! Браво, напълно съм съгласна с теб! Преди тях ходихме 3 жени, но не си извикахме екип с репортери и камери, и няма никога да го направим!!!

# 62
  • UK
  • Мнения: 4 311
Радвам се, че се включиха и майчета, които вече са ходили там и са по-наясно със ситуацията. Ще помоля от време на време да казвате какво се случва. 

# 63
  • UK
  • Мнения: 4 311
И кой сте Вие, че да определите кое е достатъчно и кое не?

27.10.2011 13:56

Това е Dencho - Mandorla amara, оставете я, тя е от друга прослойка на обществото  Wink

# 64
  • Мнения: 2 510
Всички ли теми се израждат като тази?
Мисля, че това е частен случай / дори и да има много подобни/, а някой ако иска да блесне с хуманност и сензация, напоследък има много такива места с доста по-широка албитория .

# 65
  • Мнения: 2 471
И кой сте Вие, че да определите кое е достатъчно и кое не?

27.10.2011 13:56

Това е Dencho - Mandorla amara, оставете я, тя е от друга прослойка на обществото  Wink

Смешна си момиче, да аз съм същата (тук регистрацията ми също е Dencho), а ЛАРА КРОФТ е Румяна, няма нужда да ни запознаваш. И да от друга прослойка съм и се гордея с това. И сега е интересно, нагласен ли е репортажа и кои са тия "мутри" за които се говори в обявата. И защо така обиждат жените, които помагат.  Съжалявам, че се включвам отново, но ми спрягат името.

Продължавам да твърдя, че случая се разводнява и в крайна сметка излиза, че е важно не как се помага, а кои повече го прави, и кой се тупа в гърдите.

Поздрави.

Последна редакция: чт, 27 окт 2011, 15:06 от mandorla amara

# 66
  • Мнения: 2 584
И кой сте Вие, че да определите кое е достатъчно и кое не?

27.10.2011 13:56

Това е Dencho - Mandorla amara, оставете я, тя е от друга прослойка на обществото  Wink

визирах написаното от _Нике_, собственик на продукта, жената която е пуснала темата там и твърди че малко бил нагласен репортажа с тези майки, и тъй като може да си изтрие обявата съм копирала какво е написала

а Деница я познавам много добре и знам как помага и какво се случва с помоща и, не мислех за нужно да се намесвам нито тук нито в продавалника ако не беше отговора на _Нике_

# 67
  • Мнения: 2 584
_Нике_, собственик на продукта

И защо удобно пропуснахте да коментирате факта, че за да се покажат тезио две жени по телевизията, не дочакахте майка, коятои носеше 2 чанти пълни с храна?
Аман от позьори!!!
27.10.2011 14:47

_Нике_, собственик на продукта

И като говорите за БТВ и за местен вестник дали не мислите, че се досещам за кои точно две жени ми говорите, а? Жената, чийто мъж е кореспондент на БТВ за Русе, пък тя работи в местен вестник ... Тези две жени, които вчера отново замъкнаха там репортери, за да си правят шоу от нещастието на хората. Абе ни ви ли е срам малко, а?

27.10.2011 15:05


така хайде майките позьорки веднага да си кажат Grinning
нали само един репортаж има за тази или има още

# 68
  • UK
  • Мнения: 4 311
Значи съм отговорила на Нике, може би и аз трябваше да копирам разговора ни тук - там.

И хора, честно - не можа ли просто който каквото може
и иска да изпрати и да си продължи живота, какви са тия
простотии с нагласени репортажи, мутри, позиви да не се помага,
щото пакетите щели да си стоят опаковани и как решавате кой е получил
достатъчно помощ и кой не? Ако смятате, че тя не заслужава помощта ви, подминете
и толкова.
За пръв път влизам в Благотворителност по стечение на обстоятелствата,
вярвайте ми няма да вляза повече!
Успех в каузите ви  ooooh!
    

# 69
  • Мнения: 2 653
Аз съм писала за неотворените пакети. Призовах  да се помага координирано, а не безразборно.
dejie, не видях някой да пише- не помагайте!
През две теми чак намерих майките в темата за Русе. Помолих и тях същото- да се пише в една тема има ли нужда от още нещо и какво е то конкретно.
Мисля, че няколко човека живеещи на малко пространство нямат нужда от по 3 якета, 3-4 чифта обувки и шаферска рокля за бебето.
Защото като получат колетчета с 30 бодита за бебенце и ако тя няма къде да ги държи и пере- сещате ли се какво ще стане с тези бодита след еднократна употреба???

# 70
  • Мнения: 2 584
Значи съм отговорила на Нике, може би и аз трябваше да копирам разговора ни тук - там.

И хора, честно - не можа ли просто който каквото може
и иска да изпрати и да си продължи живота, какви са тия
простотии с нагласени репортажи, мутри, позиви да не се помага,
щото пакетите щели да си стоят опаковани и как решавате кой е получил
достатъчно помощ и кой не? Ако смятате, че тя не заслужава помощта ви, подминете
и толкова.
За пръв път влизам в Благотворителност по стечение на обстоятелствата,
вярвайте ми няма да вляза повече!
Успех в каузите ви  ooooh!
    


ами хайде като не сте сигурна не дръжте такъв тон, в продавалника Нике дори ми писа на лични че едва ли не никой няма да помогне а децата още нямали обувки, но чудно пък в темата на Русенските майки пише друго

Вчера занесохме 4 чифта обувки,но незнам дали са станали.

# 71
  • Мнения: 10
Не разбирам единствено, защо се вдига толкова шум около тази жена, като в България има хиляди като нея, защо не се помага на всички, само за това ,че е имала достъп до BTV-то ли, или просто защото така поискана помощ, е лесна за даване? Огледайте се хора, мизерстващи хора под път и над път,не е честно така, и никак не е хуманно.

Последна редакция: чт, 27 окт 2011, 17:12 от elidani2

# 72
  • Мнения: 1 207
леле,какво става Sick
Наистина една от майките не е успяла да отиде навреме,защото е пазарувала,но пък е забравила тел .за да се обади на тези който са имали среща.
Аз днес взех тези чанти и утре ще нося.
Снежана щяла да дава дрехите на някаква нейна приятелка да ги пере,защото нейната пералня не работи заради водата.
Бебока се запича от Фризолак и за това ако някой ще взема АМ то да е друго.

Последна редакция: чт, 27 окт 2011, 16:28 от tasi

# 73
  • Мнения: 106
Не разбирам наистина какво става  ooooh!
Срещала съм обяви в продавалник с молба за помощ и съм се отзовавала. По тази причина преди дни пуснах и аз, тъй като все още цената имаше големи нужди (не че сега няма). Вчера са ходили майчета и са занесли много неща. Засега положението е закърпено. Влязох днес да изтрия обявата и изведнъж виждам, че тази Лара ли е, Денчо ли, Рут ли е, не зная (предполагам и тя вече не знае) започна да ме напада от всичките си възможни профили.
Влизам тук и гледам, че се размятват някакви преправени "уж" мои цитати из всички теми в БГ мама. копирам от друга тема отговора си, не ми се обяснява във всички теми в които ме е споменала поотделно  ooooh!
Така ...
Не се изумявайте изобщо, ама изобщо.
Обявата беше моя. пуснах в продавалника, както и сред приятелите си във ФБ.
Лара Крофт започна да ми коментира обявата от двата си различни профила - като Денчо и като Рут, че нямало нужда от нищо, че се стичали хора на тълпи, че били пратени парични помощи, че обувки имало ...
Опитах се да обясня, че обувки няма и тя започна да ми обяснява как нямало нужда от такава некоординирана помощ и от безсмислени обяви. Разменихме си по около 10-15 коментара, в които тя ми предлага валериан, да се лекувам и т.н. Като многократно твърдеше, че обувки имало и, че хората нямали нужда от нищо вече.
След множеството й коментари и нападки, изтрих обявата - нормално, кой ще се отзове вече на такава насила компрометирана обява? А и не исках повече тази жена да ме напада ин да чета злостните й коментари. Съжалявам, че я изтрих и не мога да покажа какво наистина съм писала и какво е писала тя.
Маякуб, вярвай на кого искаш, но ако имах нещо против теб, нямаше да ти пиша и във ФБ. Сама си прецени.
Лара Крофт, как може да си такава интригантка? като цитираш, не манипулирай написаното от мен. Не те ли е срам. Какво всъщност целиш с това?!?!?
Ще пиша на модератор в продавалник, ако може да се възстанови обявата ми заедно с коментарите, въпреки, че не мисля, че има пред кого да се защитавам. Искала съм да помогна, за това съм я пуснала. Лара, ти какво искаше? Ти ли ще определиш кой по какъв начин да помага?

Момичета, днес говорих по телефона с едно от момчетата. Каза, че са им занесени 3 чифта обучвки. Едните се скъсали малко след като излязъл от вкъщи, другите не му станали.
ОБУВКИ НЯМА, Лара, разбери, че НЯМА!!! Освен, ако момчето лъже ... едва ли някой си го мисли това.
tasi, пуснала съм обява в продавалника, защото аз там съм намирала такива обяви и съм помагала с каквото мога, точно чрез такива обяви.  Какво пречи? Не е ли важно да се помогне по някакъв начин?


пуснах ви да прочетете и да се включите ако имате желания...
Виж се само каква интригантка си. Постигна ли нещо, освен един скандал и нанасяне на обида на хора, които наистина се опитват да помогнат?
И защо не каза Лара Крофт, Рут или Денчо или както там се подвизаваш в интернет пространството, че коментираше последователно обявата ми от всичките си профили? Мислеше, че няма да разбера ли? Каква ти е наистина целта, злобна женичке?
dejie, не зная какво да ти кажа ... благодаря, че си опитала да ме защитиш ...
Съжалявам, че се стигна до тук само заради желанието ми да помогна. Не зная Лара какво точно желание е имала ...  Tired
Пак казва, че днес говорих по телефона с едно от момчетата и то каза, че обувки нямало ... не зная вече къде е истината. Ще продължа да помагам сама, ако мога. Ако не мога - здраве. Само главоболия си донесох.
ЛАра Крофт, не си добре, тази злоба до никъде няма да те доведе. Човек като ти прочете последните публикации и всичко си идва на мястото. Толкова негативизъм не съм срещала ...

# 74
  • Мнения: 2 584
омръзна ми от неадекватни хора, имам само един ник и тук и в продавалника, и в другите сайтове и той е rut тук ако забелязвате Лара Крофт (rut) e дописано заради една друга нуждаеща от преди 2г.
Денчо е друг човек- и много хора ни познават лично за да знаят че сме различни-а не един потребител с раздвоение на личноста  Joy

Общи условия

Активация на акаунт