РУСЕнски красоти

  • 48 758
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 584
Боже, колко мъка има по този свят...
ако знаех, че така ще стане, изобщо нямаше да се захващам. Моята цел бе да създам малко организация, защото видях че има хора с отворени сърца. Затова мили ми съфорумки, простете, че се захванах и простете, че няма да отворя специална тема по въпроса. Аз бях дотук! Който иска да се занимава.  Crossing Arms
хубаво е че сте се захванали и ходите там и знаете какво е, лошото е че други пускат теми без да имат на идея какво правят че и на всичкото отгоре скачат
пуснах ви да прочетете и да се включите ако имате желания, все пак вие ходите всеки ден при Снежа

# 676
  • Мнения: 4 864
Да му се ненавиди...от мъката на жената и стремажа ни да й помогнем пак стана патардия, дето се казва. Айде да приключим с тия разправии. Събрахме се с добра цел, с огромно желание, няма смисъл да се изкривяват нещата. Много се дразня, сериозно.

# 677
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Боже, колко мъка има по този свят...
ако знаех, че така ще стане, изобщо нямаше да се захващам. Моята цел бе да създам малко организация, защото видях че има хора с отворени сърца. Затова мили ми съфорумки, простете, че се захванах и простете, че няма да отворя специална тема по въпроса. Аз бях дотук! Който иска да се занимава.  Crossing Arms
хубаво е че сте се захванали и ходите там и знаете какво е, лошото е че други пускат теми без да имат на идея какво правят че и на всичкото отгоре скачат
пуснах ви да прочетете и да се включите ако имате желания, все пак вие ходите всеки ден при Снежа
Честно казано нищо не успях да схвана,
Лара би ли обяснила с подробности за какво става въпрос,четох,четох,един друг се нападат и в крайна сметка......какво???

# 678
  • Мнения: 2 584
Боже, колко мъка има по този свят...
ако знаех, че така ще стане, изобщо нямаше да се захващам. Моята цел бе да създам малко организация, защото видях че има хора с отворени сърца. Затова мили ми съфорумки, простете, че се захванах и простете, че няма да отворя специална тема по въпроса. Аз бях дотук! Който иска да се занимава.  Crossing Arms
хубаво е че сте се захванали и ходите там и знаете какво е, лошото е че други пускат теми без да имат на идея какво правят че и на всичкото отгоре скачат
пуснах ви да прочетете и да се включите ако имате желания, все пак вие ходите всеки ден при Снежа
Честно казано нищо не успях да схвана,
Лара би ли обяснила с подробности за какво става въпрос,четох,четох,един друг се нападат и в крайна сметка......какво???


аз също се обърках вече, в продавалника се твърди едно
_Нике_, собственик на продукта

И последно - не вие определяте коя помощ е помощ, а Снежана - аз пък от нея черпя информация, не от темите в БГ мама. Ако искате и вие да помогнете, а не само да драскате, обадете си и я питайте, както правя аз - телефонът й вече е къде ли не. Вместо да четете темички ...
Ей това е координирана помощ, не теми в БГ мама

27.10.2011 15:38
_Нике_

_Нике_, собственик на продукта

Уморих се вече да обяснявам, че ОБУВКИ НЯМА - НЯМА!!! Занесени са едни, това по последна информация, но не се знае дали са станали. Хайде стига вече. Разбрах, че черпите информация от русенската тема в БГмама и преди да кажете. Не се опитвайте да координирате нещо от разстояние, защото само пречите ... Всички можем да четем теми из БГ мама. Важното е на место как стоят нещата. Всъщност не мисля да се занимавам повече с вас, явно имате свободно време.

27.10.2011 15:36



тук момичетата пишат друго, в благотворителност има 3-та паралелна тема

# 679
  • Мнения: 14 133
Майче, и от мен поздравления за направеното.
Не им се вързвайте на тези , които само си чешат езиците в останалите теми из форума.  Wink

# 680
  • Мнения: 1 207
лелее,направооо съм изумена какво става.
Аз лично занесох 3 чифта обувки 42 номер,а в другите чанти ,който са ми давали приятели може и да е имало още незнам.
Какви са тия хора,който пък чак тема в продавалника са пуснали.
Днес взех чантите от това майче което не е успяло да дойде и е нямала номера на маякуб.
Всеки има номера на Снежа вече и може да ходи когато си поиска или да и звънне и да и изпрати по пощата нещо.

Последна редакция: чт, 27 окт 2011, 16:20 от tasi

# 681
  • Мнения: 106
Така ...
Не се изумявайте изобщо, ама изобщо.
Обявата беше моя. пуснах в продавалника, както и сред приятелите си във ФБ.
Лара Крофт започна да ми коментира обявата от двата си различни профила - като Денчо и като Рут, че нямало нужда от нищо, че се стичали хора на тълпи, че били пратени парични помощи, че обувки имало ...
Опитах се да обясня, че обувки няма и тя започна да ми обяснява как нямало нужда от такава некоординирана помощ и от безсмислени обяви. Разменихме си по около 10-15 коментара, в които тя ми предлага валериан, да се лекувам и т.н. Като многократно твърдеше, че обувки имало и, че хората нямали нужда от нищо вече.
След множеството й коментари и нападки, изтрих обявата - нормално, кой ще се отзове вече на такава насила компрометирана обява? А и не исках повече тази жена да ме напада ин да чета злостните й коментари. Съжалявам, че я изтрих и не мога да покажа какво наистина съм писала и какво е писала тя.
Маякуб, вярвай на кого искаш, но ако имах нещо против теб, нямаше да ти пиша и във ФБ. Сама си прецени.
Лара Крофт, как може да си такава интригантка? като цитираш, не манипулирай написаното от мен. Не те ли е срам. Какво всъщност целиш с това?!?!?
Ще пиша на модератор в продавалник, ако може да се възстанови обявата ми заедно с коментарите, въпреки, че не мисля, че има пред кого да се защитавам. Искала съм да помогна, за това съм я пуснала. Лара, ти какво искаше? Ти ли ще определиш кой по какъв начин да помага?

Момичета, днес говорих по телефона с едно от момчетата. Каза, че са им занесени 3 чифта обучвки. Едните се скъсали малко след като излязъл от вкъщи, другите не му станали.
ОБУВКИ НЯМА, Лара, разбери, че НЯМА!!! Освен, ако момчето лъже ... едва ли някой си го мисли това.
tasi, пуснала съм обява в продавалника, защото аз там съм намирала такива обяви и съм помагала с каквото мога, точно чрез такива обяви.  Какво пречи? Не е ли важно да се помогне по някакъв начин?


пуснах ви да прочетете и да се включите ако имате желания...
Виж се само каква интригантка си. Постигна ли нещо, освен един скандал и нанасяне на обида на хора, които наистина се опитват да помогнат?
И защо не каза Лара Крофт, Рут или Денчо или както там се подвизаваш в интернет пространството, че коментираше последователно обявата ми от всичките си профили? Мислеше, че няма да разбера ли? Каква е наистина целта на тези лъжи и интриги, злобна женичке?
Достатъчно е хората да прочетат последните ти публикации и да разберат каква си. Толкова непредизвикан негативизъм лъха от всеки твой пост...

Последна редакция: чт, 27 окт 2011, 17:15 от -Рея–

# 682
  • Русе
  • Мнения: 526
   Аз не познавам лично Пчелица, но знам, че има достатъчно медийни изяви и едва ли е имала за цел да я показват по Тв, направо не мога да повярвам, че някой е написал това! Как пък не се намери някоя, дето да каже, че ето, Мая е бременна, не си стои да си почива на топло в къщи, а отива да помага на хората!
  Пчелице, това, което ти и другите майки направихте е безценно! Hug

# 683
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Божееее,и какво толкова е станало,който могъл-помогнал,който не-здраве да е!
Кому е нужно това драпане и чекнене бе хора,че и цитати да се слагат.Мислите ли,че някой умира от желание да си прави реклама  по тв или вестник,че групата майки отзовали се светкавично за помощ се чудят къде да ходят и от немай къде са оставили децата си за да помогнат,включително и бременната Мая се нагърби с организацията на повечето неща.Всичко стана от самосебе си,на добро желание и воля.Аз не помогнах с много,предимно дрехи,момчето ми е по голямо и успях да заделя доста дрешки които занесох вчера.Има и още,ОБУВКИ също... Wink и тях ще мина да оставя в почивните дни.Една добра кауза,се опорочава от такива които и представа си нямат за положението на жената,нейсе лесно се говори отстрани без да имаш и най-беглата представа за истината.
Мая,Пиле,7/8, Верджи,мили момичета всички които се отзоваха надявам се не обърнете внимание и отминете такива постове!
Рея,хора всвякъкви,различни,не им се връзвай!
Темата скоро ще свърши,нека не се изписват повече негативизми моля!

# 684
  • Русе
  • Мнения: 656
 Някой ходил ли е скоро на хиподрума ?





Тези снимки са от преди година .

......
Темата скоро ще свърши,нека не се изписват повече негативизми моля!

Изпревари ме  Simple Smile !

# 685
  • Мнения: 4 864
Чак не вярвам, че всичко това се случва. макар,че наистина не ме учудва, но много ме е яд,че се получава такова нещо. Някой хора си седят на топличко и си чешат езиците. И аз не съм помогнала много , но имах желание, просто в момента съм затруднена финансово, тъй като имам проблем с изплащане на болнични от НОИ. Ако имах достатъчно пари щях да помогна малко повече.

И аз благодаря на всички, начело с Мая и Пиле, които се организираха и реализираха всичко това!!! радвам се,че дори лично се запознах с Pile^ и нейната Калина.

 Hug Hug Hug

# 686
  • Русе
  • Мнения: 278
Пак стана ****, ако някой си мисли, че това е голяма медийна изява .....
Аз лично не исках дори да ме снимат, просто ме поставиха пред свършен факт, и не е толкова важно, че някой са го давали по ТВ, колкото смисъла на цялата тази работа. Все пак повечето хора разбраха за Снежана благодарение на репортажа на БТВ, а не от друго място, затова хайде без изказвания кой какъв бил.
Аз благодаря на Мая за съдейстието и че ни упътиха.

П.П.От нещата които занесохме вчера 2-те чанти бяха от Карола!

# 687
  • Мнения: 106
Моля ви, не вярвайте на лъжите и манипулациите на тази жена.
Няма да пиша повече, няма смисъл. Съжалявам, че изобщо се опитах да помогна повече отколкото собствените ми сили позволяват, но всичко беше от добри намерения  Confused
За да не предизвиквам повече негативни коментари, няма да пиша тук.
Извинявам се още веднъж ...

# 688
  • Мнения: 2 584
омръзна ми от неадекватни хора, имам само един ник и тук и в продавалника, и в другите сайтове и той е rut тук ако забелязвате Лара Крофт (rut) e дописано заради една друга нуждаеща от преди 2г.
Денчо е друг човек- и много хора ни познават лично за да знаят че сме различни-а не един потребител с раздвоение на личноста  Joy

# 689
  • Мнения: 429
Рамлим, прясно, прясно инфо, от преди 3 месеца и малко  Laughing
Козите ги няма вече, занесли ги били някъде.
Всичко друго си е там. Дори и пояздих малко.

-Рея–, всеки има глава над раменете си и да пишеш и да не пишеш няма да си променят мирогледа. Кофти за .../няма да изброявам, за да не пропусна някого/, които наистина се постараха. Аз много съжалявам, че не успях да съм полезна сега. Важното е че децата и Снежана имат какво да ядат и обличат, това смятам е награда за всички вас  smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт