РУСЕнски красоти

  • 48 744
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Русе
  • Мнения: 656
 Ако са преминали вълненията вече , тази къща на баща и' ли е , т.е. нейна или е под наем там ? И ако е нейна , какво по-добро ще намери в сиропиталището ? Там тя си е у дома , има значение ! Някоя от вас разбра ли в действителност какво желае тази жена ? Ако е помощ за да изкара зимата ОК , всеки може да се окаже в това положение един ден .
А за TV представленията ....

Няма ли да има : хайде нова тема ?  Grinning

# 736
  • Мнения: 820
Ако са преминали вълненията вече , тази къща на баща и' ли е , т.е. нейна или е под наем там ? И ако е нейна , какво по-добро ще намери в сиропиталището ? Там тя си е у дома , има значение ! Някоя от вас разбра ли в действителност какво желае тази жена ? Ако е помощ за да изкара зимата ОК , всеки може да се окаже в това положение един ден .
А за TV представленията ....

Баща и е живял там ... тя е отишла при него вероятно когато бащата на детето е изчезнал ...

Аз се интересувах, имам колежки от Кулата но те не бяха чували за нея и не знаеха ...

Драми много на тоя свят ... хора, което едва свързват двата края. Да не дава Господ подобно нещо.

# 737
  • Мнения: 820
ако къщата беше нейна то нямаше да откаже да и платят водата ... нали била казала, че ако пуснат водата ще я изгонят от там ...

# 738
  • Мнения: 4 841
А защо да не и платят водата (тока) при условие, че тя си я е изконсумирала? Кой ще я плаща после, този чиято собственост е къщата и наем дето не е виждал не се знае от кога? Защо отказва топъл и сигурен подслон под предлог, че "ако не хареса", след като в сегашната къща е ад? Бях си обещала да не пиша по темата по мои си съображения, но не се стърпях и аз.


Благодаря за отговорите за очен лекар, но сега се чудя при кой от тях да отида  newsm78 Ангелова ако е жената на д-р Ангелов - ортопеда, мисля работи в болницата с направления, но понеже не съм ходила от години, не съм вече толкова сигурна.

# 739
  • Мнения: 820
Оххх аз щях да пише за очен лекар - Д-р Гигова в блока на Борците. Работи с направления и аз останах много доволна като ходих.

# 740
  • Мнения: 429
Чочииии, защо нещо не ни следиш   newsm78

# 741
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Добро утро и спокоен съботен ден!Пожелавам ви днес да имате повече поводи от вчера да се усмихнете...
 Wink


Пожелавам ви да бъдете заобиколени от усмихнати хора... за да може да се насладите на деня заедно....
 Hug
                                 
Темата свърши,ще ни заключат,а нова може да пусне само този който е направил настоящата....какво правим в случая?  newsm78

# 742
  • Мнения: 250

devi4ca, тема може да пусне всеки  Wink Peace
Ако картинката с фонтана на 1-ва страница не ви харесва, мога да я сменя с друга  Peace

Общи условия

Активация на акаунт