РУСЕнски красоти

  • 48 766
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 25
Ок, аз ще дам пари да си купят момчетата. Но предпочитам някой да ги вземе и той да плати, в смисъл не че нещо, но пък да не им се дават на тях пари на ръка. Та ако има кой да свърши това, е уредено за обувки.
Не знам успях ли да обесня. Тъй като едва края на декември ще мога да свърша това лично, а до тогава не знам имат ли какво да носят.

Ще и го предложа утре! Дано наистина ги изкарат час по скоро от там!

# 706
  • Мнения: 6 644
Е, супер новина .
Аз също бих могла да помогна с малка сума за обувки .
Някой може ли да огледа откъде да вземем и колко ще струват?

# 707
  • Мнения: 429
Няма проблеми. Но пак казвам, моля някой да вземе момчетата, да отидат в магазина, да си изберат обувки, да ги пробват и така да се купят. Предполагам вече е време за зимни в Бг, така че тъкмо направо зимни, а не кецове или маратонки.

# 708
  • Мнения: 25
И аз мислех да се купят, но незнам дали няма да злоупотребят като видят, че сме готови и по магазините да ги водим, дано греша. Утре ще говоря с нея и веднага ще се отчета с резултат тук. От мен приятна вечер, отивам да видя моя малък звяр дали не е подлудил баба си вече.  Laughing

# 709
  • Русе
  • Мнения: 526
   Момичета и момчета, някой знае ли каква ще е цената за входа на изложбата на земноводни в МОЛ Русе, която е на 29, 30 и 31ви октомври?

# 710
  • Мнения: 1 043
Не бях влизала в темата отдавна, но вие направо ми ипзълнихте сърцето.
Гордея се с вас, браво за организацията и за всичко, което правите   bouquet  bouquet  bouquet
Предполагам, че скоро ще си идваме до Русе, та ще прегледам гардероба и обувките на мъжо.
Пиле  Hug

# 711
  • Русе
  • Мнения: 656
   Е-е ?
   Кога е края на жалкото представление ?
   Който е помогнал от душа и добро сърце - да спре !
   Който си е правил PR , също да спре защото вече си прави анти PR !
 
   Аз също бих дал пари за нещо полезно , но мразя политиката и телевизията , макар че всъщност имам общо с последната  Wink !

Последна редакция: чт, 27 окт 2011, 21:00 от ramlim

# 712
  • Мнения: 1 622
Момичета, тъй като имах само дрехи за бебето, затова не се включих снощи.
Майната им на всички, дето само знаят да си отварят устата, вкл. да пишат във форуми. Вие, организиралите се, сте номер 1, ясно ли ви е?!  Hug Heart Eyes

  Е-е ?
   Кога е края на жалкото представление ?
   Който е помогнал от душа и добро сърце - да спре !
   Който си е правил PR , също да спре защото вече си прави анти PR !
 
   Аз също бих дал пари за нещо полезно , но мразя политиката и телевизията , макар че всъщност имам общо с последната  Wink !

Извинявай, ама какво е това влизане "на слабо време"? Жалкото в случая е само, че не си помогнал, както и аз. Няма представление, има сърдечност и съпричастност.
Мая, Пиле и всички останали - благодаря ви, че сте ХОРА!  newsm20

# 713
  • Мнения: 4 864
Маргаритче, губиш се нещо тези дни. Надявам се да си добре  Hug

# 714
  • Мнения: 12
Аууууу, тук станало страшно пак!  ooooh! От година и нещо не бях се подвизавала тук отчасти и заради такива грозни изпълнения, започнах да чета и да пиша само заради този случай, надявах се да създадем някаква координация на действията и помощта, но съм на път пак да се откажа да влизам!  Crazy

# 715
  • Мнения: 1 207
dicey занесох нещата.Снежа чакаше да я вземат социалните.Щели да я настаняват някъде зад Практикер.Нещата си щяла да остави в къщата.Каза,че нямало проблем.Голямото дете е избягало като е чул ,че ще се местят.Малкото било малко болно,но от соц. са и казали ,че имало лекар и няма да ходи на личния.Каза ми също,че ако не и харесало там щяла да се върне в къщата ,което не ми прозвуча добре.Беше щастлива и  е придобила доста увереност.Дано да стои в това жилище,че в тази мизерия е ужасно.
Измислила е вече какво да си поиска за жилището от Жилфонд,нали все сме я питали какво иска-каза ми килими.Казах и тя да стигне до там,пък ще измислим нещо.
Това е от тази сутрин.

# 716
  • Мнения: 61
Комплекс за соц.услуги за деца и семейства - бившето училище Хр. Смирненски, най вероятно там ще бъде

Къде е избягало детето  newsm78 Не е при нея ли вече????  ooooh!

# 717
  • Мнения: 1 207
Не знам къде е избягал,но тя се чудеше дали ще я вземат без него.
Нейното момче пак си беше в тях ,което ме навява на мисълта,че  може би не ходи на училище. Thinking

# 718
  • Мнения: 14 133
Да, в този център сигурно временно ще я настанят.
Там поне временно ще са на светло, на топло и нахранени.  Sad  Имат и специалисти - доктор, психолози, педагози.
Как така ще се маха от там, ако не й хареса?  #Crazy Изумена съм и аз.  #Crazy
Всъщност племеника ли е избягал.  newsm78 Като си е вкъщи по това време голямото момче, яно не ходи на училище.  ooooh!

# 719
  • Мнения: 1 207
Може да останал заради това,че ще ги местят не казвам ,че със сигурност не ходи.
Да,племенника и е избягал.
И аз и казах,че със сигурност ще е по-добре отколкото в онзи коптор.Беше щастлива,че ще глада Листопад и ще има баня.Simple Smile Накараме да се усмихна на тези простички и желания.

Общи условия

Активация на акаунт