РУСЕнски красоти

  • 48 767
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 7
Четох, четох и просто не мога да подмина тези злобни и глупави коментари на ЛАРА КРОФТ (rut) . Абе, жена или мъж или там каквото си, засрами се! Всяка една от тези жени е майка и знае какво е да се грижиш, да помагаш и да си съпричастен към съдбата на една друга майка, изпаднала в тежко положение. Наистина има добри хора и случаят на Снежана е показателен, че може не само да се лъжем, крадем, обиждаме, но можем и да си помагаме. Ей така просто от добро сърце!

Браво, момичета!

# 691
  • Мнения: 25
Чета, чета и не вярвам на очите си! Факт е, че репортаж имаше, показани бяха 2 жени, кои са за мен няма значение... Бтв няма да види лицата на майките от Англия, които искат да изпращат огромни контейнери с храна и други помощи, Бтв не видя всички други майки, които нямаха нужда от специална организация за да намерят къде живее Снежи и да се опитат да и подадат ръка... Бтв няма да си спомня за този случай след половин година!!!
Но всяка една жена от нас, бременна, или просто оставила невръстното си дете при някой за да иде при Снежи, ще помни това, което е видяла там... дълго време!
Защо помагате, бе хора?!?! За да кажете в някой форум "А пък аз помогнах с 1 пакет ориз", или просто, защото наистина ви е мъчно за тази майка?!?! Нито аз, нито някоя от моите познати не бяха споменати в "списъците" на хората, които са помогнали на Снежи! Но нито аз, нито някой от моето обкръжение го правят за да го споменават, или дават по някъде си!
Не знам, думи нямам вече, ето затова не влизам във форуми, защото тук предимно се чешат езици!!!

# 692
  • Мнения: 6 644
Ч Нито аз, нито някоя от моите познати не бяха споменати в "списъците" на хората, които са помогнали на Снежи! Но нито аз, нито някой от моето обкръжение го правят за да го споменават, или дават по някъде си!
Не знам, думи нямам вече, ето затова не влизам във форуми, защото тук предимно се чешат езици!!!

Явно това ти е проблема.
Доброто е заразно би било чудесно да има по-голяма публичност .

# 693
  • Мнения: 25
Ч Нито аз, нито някоя от моите познати не бяха споменати в "списъците" на хората, които са помогнали на Снежи! Но нито аз, нито някой от моето обкръжение го правят за да го споменават, или дават по някъде си!
Не знам, думи нямам вече, ето затова не влизам във форуми, защото тук предимно се чешат езици!!!

Явно това ти е проблема.
Доброто е заразно би било чудесно да има по-голяма публичност .


Такаааа, аз не го казвам за да се заяждам, надявам се да не съм те разбрала и да не е заяждане от твоя страна. Аз не желая публично да се знае коя съм, не съм си го и помислила... Ами я се замислете ако всеки, който носи нещо в този дом си извика по един екип от репортери.... съвсем няма да остане място за Снежи и дечицата!!!
Съгласна съм, че доброто е заразно, но не е това начина да се "заразяваме", не мислиш ли?

# 694
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Ч Нито аз, нито някоя от моите познати не бяха споменати в "списъците" на хората, които са помогнали на Снежи! Но нито аз, нито някой от моето обкръжение го правят за да го споменават, или дават по някъде си!
Не знам, думи нямам вече, ето затова не влизам във форуми, защото тук предимно се чешат езици!!!

Явно това ти е проблема.
Доброто е заразно би било чудесно да има по-голяма публичност .


Такаааа, аз не го казвам за да се заяждам, надявам се да не съм те разбрала и да не е заяждане от твоя страна. Аз не желая публично да се знае коя съм, не съм си го и помислила... Ами я се замислете ако всеки, който носи нещо в този дом си извика по един екип от репортери.... съвсем няма да остане място за Снежи и дечицата!!!
Съгласна съм, че доброто е заразно, но не е това начина да се "заразяваме", не мислиш ли?
И какво сега,да си мислим,че майките направили това са си извикали местен репортер че да ги снима и покаже??? Joy Е по голяма смешка от това здраве му кажи  hahaha
И на това ли ще кажеш медийна изява:
http://www.arenamedia.net/news.php?newsandpromotion_id=11732&nbs … sp;    
Организаторът е Русенска бг-мама,която прави едно благородно дело и със сигурност не търси шум за постиженията които прави!
Маргаритка,извинявай ,че те споменавам.....с най-добри чуства към теб приятелко!   bouquet

Последна редакция: чт, 27 окт 2011, 18:19 от devi4ca

# 695
  • Русе
  • Мнения: 278
Аз не виждам списъци кой какво е занесъл. Тук всеки казва просто за да не се дублираме. Защото накрая жената може да се окаже презапасена с памперси, а без мляко примерно.

И относно проблема с ВИКНАТИТЕ репортери, нито аз нито Мая ги е "викала" те просто бяха на срещата пред Пантеона ( представете си, че и те може би са прочели във форума за срещата) и попитаха МОЖЕ ли и имаме ли нещо против да снимаме? Ние какво да кажем не абсурд махайте се?!?

# 696
  • Мнения: 6 644
Ясно съм написала какво мисля.
Явно не всеки ,който е занесъл нещо е имал екип от репортери.Ако много те тормози това ,си извикай следващия път и ти.
И не, не се заяждам възмущавам се как едно хубаво нещо би могло да бъде опорочено заради егото на някой.

Какъв ви е проблема за какво са тези детски караници и интриги не разбирам?

Хубаво би било един да се информира от Снежа от какво има нужда и да пише тук .За да не стане затрупване примерно с АМ ,а да нямат храна /както бе писал някой по -напред/.

# 697
  • Мнения: 25
Е, не... вие изобщо не вниквате в думите на хората! Ми четете и си пишете глупости, лошото че ако някой не прочете всички постове, а само отделни, ще остане с грешно впечатление.

Мен това не ме касае, влязох за да видя какво се е случило снощи, но всички тъпчете на едно и също място и в крайна сметка не се разбира какво реално се е случило. Вас ви интересуват други неща, но не и състоянието и. Но нали по- умния отстъпвал, оставям ви!
И скъпа ми Iliana__, аз репортери няма да си извикам, защото не го правя за показността, и аз бих им казала да не идват. Аз съм го направила, защото тя има нужда от храна, от помощ, от човек с който да поговори!

Аз утре пак ще съм при Снежана, а вие къде ще сте???  :

# 698
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Момичета,незнам какво АМ сте занесли на бебето,но доколкото разбрах от майката то консумира кис.мляко....говорих пак с нея,тя потвърди.Другото си остава-дрехи за по големите и храна.
Линдси,утре като идеш при Снежа можеш да и помогнеш като имаш желание с това.  Wink
А нас не ни мисли  Stop знаеш ли може пък и психолози да има сред нас....

# 699
  • Мнения: 6 644


Аз утре пак ще съм при Снежана, а вие къде ще сте???  :
Явно доста народ ще ходи утре утре ,тъй че няма да бягам от работа, просто ще дам на някой да и занесе каквото съм взела.Както сама каза няма нужда там да става хан да влизат и излизат непрекъснато хора.
Други въпроси?
devi4ca аз взела НАН ,да не го ли нося ,какво пречи да си му дава и от него?

# 700
  • Мнения: 25
Това, което аз знам е, че дава кисело мляко, поради липса на друго. Малчо се запича от Фризо, затова предпочита Нан.
devi4ica, ще помагам с каквото мога, само кажете, а за психолозите, моите големи уважения към тях!  Hug
Iliana__, тук сме на едно мнение, че не е нужно там да става хан, ако имаш позната, която ще ходи и не държиш ти сама да видиш мястото, на което живеят, го прати.

Друго важно: все още няма обувки за момчетата, някои кецове големи няма ли бе, 44 номер се оказа доста рядък...

# 701
  • Мнения: 1 207
СТИГАААААА.
Снежа тези дни я извеждат от там с децата,даже ми казаха утре,но не било сигурно и за това не казвам точно кой ден.
Няма да има нужда от харана там.

Боже,пиша от фриз.салон,толкова много се зарадвах и не можах да изчакам до вкъщи за да ви пиша.

# 702
  • Мнения: 429
Какви обувки им трябват? Кецове или зимни?

# 703
  • Мнения: 25
Какви обувки им трябват? Кецове или зимни?

За сезона би трябвало да са зимни, но 44 номер и летни трудно се намират, така че каквито намерим....

# 704
  • Мнения: 429
Ок, аз ще дам пари да си купят момчетата. Но предпочитам някой да ги вземе и той да плати, в смисъл не че нещо, но пък да не им се дават на тях пари на ръка. Та ако има кой да свърши това, е уредено за обувки.
Не знам успях ли да обесня. Тъй като едва края на декември ще мога да свърша това лично, а до тогава не знам имат ли какво да носят.

Общи условия

Активация на акаунт