РУСЕнски красоти

  • 48 759
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 14 133
Колко малко му трябва понякога на човек, за да бъде щастлив.  ooooh!
Дано се развият добре нещата от тук нататък и за нея, и за децата.  Praynig

# 721
  • Мнения: 4 864
Момичета, искам да ви поздравя с този успех!!

дано жената е много по-добре вече. А малкият й син  е просто уникално сладък Simple Smile Как си търкаше очетата в репортажа  Heart Eyes

Браво,момичета, трябва да сте много горди, независимо кой какво казва!!!   bouquet

# 722
  • Мнения: 14 133
И от мен, поздрави за усилията на помогналите момичета.  Heart Eyes Hug

# 723
  • Русе
  • Мнения: 526
   Аз малко не съм по темата, но не мога да не споделя с голяма радост - пуснаха топлата вода! (кв. Здравец) Чиби, предполагам за теб е добра новина Wink Иначе парното го няма...

# 724
  • Мнения: 4 841
Момичета влизам с въпрос. Предложете ми добър очен лекар преди да ми е изтекло направлението. Не съм ходила на преглед повече от 7 години и хабер си нямам от очни лекари. Благодаря много.

# 725
  • Мнения: 61
Момичета влизам с въпрос. Предложете ми добър очен лекар преди да ми е изтекло направлението. Не съм ходила на преглед повече от 7 години и хабер си нямам от очни лекари. Благодаря много.

Ние сме ходили при д-р Антоанета Ламбева и съм доволна!
Кабинета й се намира до Паметник Альоша ( където беше кабинета на Георгиев, в същата сграда)
Ето телефони: 0898539167, 821516

# 726
  • Мнения: 4 864
Аз от малка ходя при Ангелова, ама мисля,че не работи с направления( не съм убедена в това), но аз й платих 20 лв за преглед. Кабинета й е до х-л Рига

# 727
  • Русе
  • Мнения: 656
Момичета влизам с въпрос. Предложете ми добър очен лекар преди да ми е изтекло направлението. Не съм ходила на преглед повече от 7 години и хабер си нямам от очни лекари. Благодаря много.

Д-р Матеева , по Борисова , между 2-ра поликлиника и "Сити"-то .

# 728
  • Мнения: 1 207
Ето продължение на историята на Снежа..Сутринта са и звъннали да и кажат да се стяга ,защото ще ги вземат,а тя викала,че днес не можела имала да ходи някъде ooooh!.Както и да е занесли са я там и при настаняването се появил забележете БАЩАТА на бебето да си я вземал.По едно време искала да се връща,едва ли не са я навивали да остава.За момента е там ,окъпана ,настанена и предполагам готова да гледа Листопад Laughing
За племеника и историята ще е друга.Сега полицията го издирва и ще го настанят в дом.

# 729
# 730
  • Мнения: 1 070
Ето продължение на историята на Снежа..Сутринта са и звъннали да и кажат да се стяга ,защото ще ги вземат,а тя викала,че днес не можела имала да ходи някъде ooooh!.Както и да е занесли са я там и при настаняването се появил забележете БАЩАТА на бебето да си я вземал.По едно време искала да се връща,едва ли не са я навивали да остава.За момента е там ,окъпана ,настанена и предполагам готова да гледа Листопад Laughing
За племеника и историята ще е друга.Сега полицията го издирва и ще го настанят в дом.

Ееее, вече не мога да се сдържа  ooooh! . Започна да изглежда като сериал, само чакаме да започне 2-ри сезон. Май бяхме статисти в един добре режисиран филм... Жалко за сладкото бебче, което трогна всички ни!

# 731
  • Мнения: 820
Светли, недей ... вие направихте нещо, което е трудно да се повярва че може да се случи ...  аз съм мнителна, помагам и тъй като имам такъв човек, настанен в жилище на жилфонд и съм ходила насам - натам ... замълчах. Кой се обади на БТВ за тая жена? Тя защо се е съгласила да се покаже по телевизията? Защо се страхува от социалните? Защо иска да си тръгне сега ... Знам че отговорите на тези въпроси няма да нахранят децата и, но съгласете се, че няма как да и се помага постоянно ... тоя баща къде беше от репортажа до днес?

# 732
  • Мнения: 1 207
Въпреки всичко имам обувки 42 номер и ще и звънна да им ги занеса,няма какво да ги правя.Утре ще ми ги дадат и ако стават няма нужда да купувате(ако изобщо ще се навиете).
И на мен ми е странно за този баща,но като и давам обувките ще я питам ама тя пък като ще ме завърти нещо пак ooooh!

# 733
  • Мнения: 1 070
Именно! Къде беше той?! Аз още първият път като отидох при нея я попитах как се стигна до БТВ. Тя ми обясни надълго и на широко как нейна приятелка на нейна приятелка... и в крайна сметка нищо не разбрах. Казах си-не е толкова важно, честно казано от любопитство попитах, аз бях много заинтересована от нейната история! А и ако не беше бебето в цялата тази история едва ли някой щеше да тръгне да помага. Още в първият репоратж по БТВ и в текстовите новини в нета се написа и каза че тя отделяла 20 и колко лева за транспортни разходи на момчето до училище. Почти бях убедена че това момче не учи, ако учеше щеше да е 8 клас, а в 8 клас учебниците не са безплатни и тя щеше да иска и учебници, а за това грам не се спомена. Пък и момчето преди обед си беше в тях! В един от разговорите ни по телефона тя ме помоли за услуга-да не я снимат медиите и Миролюба Бенатова постоянно и звъняла,а Снежана не искала да си има работа с нея. Ама каква услуга се изискваше от мен не можах да разбера. А защо да се страхува от социалните, нали е заедно с бебчето сега? Не са ги разделили, а сина и с нея ли е не разбрах?
Да,постоянно няма как да и се помага. Много още може да се пише, но има ли смисъл? Мисля че е почти ясно, въпреки че ще е хубаво да се окаже че съм се подвела, но аз поне се чувствам като глупачка.

# 734
  • Мнения: 820
Не се чувствай така!
Ако детето е 8-ми клас в основно училище има безплатни учебници и транспорт, ако учи в Долапите.
Ако учи в Русе вече е друго, но трябва да е кандидатствало, да е прието и т.н. - говоря специално за 8 клас.

Аз съм далеч от това, че тя няма нужда от помощ, но ако човек няма дом, няма пари отива и търси начин да го настанят... Медиите са хубаво нещо, но те изкривяват нещата, но могат да помогнат в случай че институциите не са си на мястото.

Дано Снежана да осъзнае какво точно иска, защото от нейните решения зависят децата и!

Общи условия

Активация на акаунт