Пъзели 23

  • 38 717
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Защо, ако не е тайна?

# 721
  • Мнения: 87
Харесах си един пъзел, който беше уж от новите попълнения в сайта. Сега ми пратиха мейл, че не могат да ми изпълнят поръчката, защото бил с изчерпана наличност... Странно е, защото аз да съм го поръчала на другия ден след като се е появил и вече даже са го махнали от сайта Thinking

# 722
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Много неприятно е така, тъкмо се навие човек за нещо и като вземат да размотават. Това по принцип, не само за тях. А и гледам, че от 2-3 дни се рекламират по ТВ-то.

# 723
  • Мнения: 87
Е то вярно, че и пъзелът е съмнително от къде се е появил, защото не го бях срещала досега на друго място, но така или иначе явно нямам късмет с поръчките от там, все нещо става и не оставам доволна колкото и пъти да пробвам...

# 724
  • София
  • Мнения: 3 789
Харесах си един пъзел, който беше уж от новите попълнения в сайта. Сега ми пратиха мейл, че не могат да ми изпълнят поръчката, защото бил с изчерпана наличност... Странно е, защото аз да съм го поръчала на другия ден след като се е появил и вече даже са го махнали от сайта Thinking

Същата работа като с моята "Бакалия". Беше обявено, че ще се появи на 12-ти, появи се, а на 13-ти вече беше изчерпана.

Освен да са заредили само 1 бройка и веднага да се е продала  newsm78 За кой пъзел става въпрос?

# 725
  • Мнения: 87
Деси, червен диван насред едни ледове Rolling Eyes на Равенсбургер.

# 726
  • Мнения: 113
Ама те и равенсбургер ли вече? Ей..... много съм изостанала, ама е от много работа. Момичета пъзела подарък е страхотен  Hug ( да си се пофукам де...)

# 727
  • София
  • Мнения: 3 789
Деси, червен диван насред едни ледове Rolling Eyes на Равенсбургер.

Аууу, звучи разкошно!  Peace

Аз сега разгледах сайта, изобщо не ми харесва, а ми се струва, че пъзелите доста са понамалели  newsm78

# 728
  • UK
  • Мнения: 3 959
Скоро бях в магазина на Едука и жената каза, че очакват нещата от новия каталог на Едука до дни, това беше преди седмица и половина, ама не съм ходила след това да видя какво са докарали, само казвам, ако на някой му се ходи, че сигурно са дошли вече.

# 729
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Блу, с тоя червен диван сега ни зачовърка любопитството.  Blush   Дай снимчица, ако го има някъде.   Peace
Зори, как сте с бебока, папкате ли, спинкате ли? Скоро да се съберете цялото семейство!  Hug

И на мен новото сторе по не ми харесва. Много малко снимки на страница, докато ги разлисти всичките човек, корени пуска.  ooooh!

# 730
  • UK
  • Мнения: 3 959
И на мен не ми харесва а и какъв е смисъла, някакви километрични разяснения, но все едни и същи. Да бяха направили снимките малко по големи. Иначе дивана съм го виждала, много е готин.

# 731
  • Мнения: 87
Ей го тук:

http://de.shopping.com/Ravensburger-Die-rote-Couch-500-Teile-Puz … Ravensburger/info

За Едука нямам търпение и аз, но път към София засега нямам Confused

# 732
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Блу, за първи път го виждам, много е оригинален.  Sunglasses   Дано го намериш някъде.  Peace
Според мен Едука ще се появят по всички сайтове в момента, в който пристигнат.  Peace

# 733
  • Мнения: 0
Здравейте...записвам се да следя темата...обожавам да редя пъзели..
а досега не ми е хрумвало да потърся с интернет сродни души в това ни хоби...
 Simple Smile

# 734
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ето ми го единия Ню Йорк, който си подарих за рождения ден. Другия е наполовина готов, ще го покажа като го завърша. Simple Smile
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s320x320/394055_3 … _1734637290_n.jpg

Общи условия

Активация на акаунт