House M.D. - Тема 7

  • 8 070
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 4 393
Много лоши отзиви от новия сезон чета  Confused Аз още не съм го започнала, признавам си, но се надявам да се поправя в скоро време.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 880
аз наваксах и съм много заинтpигувана отново, супеp си е дъртия пич Хаус Peace

# 18
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Аз незнаех , че има нов сезон  Embarassed свалям си го в момента, хем 3 епизода  Hug

# 19
  • Мнения: 5 713
На мен ми харесва и новия сезон, поне засега. Simple Smile

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
И аз гледам, не е върхът сезона, но Хю Лори си е пак свежар - добре, че се подстрига  Mr. Green

# 21
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Все така си ми харесва, гледам и не пропускам серия.

И аз така. Peace
Само не разбрах от последната серия, защо му дадоха парите. Въобще не успях да схвана причината. Thinking  Някой да обясни, моля. Praynig

# 22
  • UK
  • Мнения: 600
Все така си ми харесва, гледам и не пропускам серия.

И аз така. Peace
Само не разбрах от последната серия, защо му дадоха парите. Въобще не успях да схвана причината. Thinking  Някой да обясни, моля. Praynig

Купи малко акции от фирмите на пациента си докато бяха се сринали цените и успя да го излекува, цените се оправиха и той изкара малко кеш Wink

# 23
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Все така си ми харесва, гледам и не пропускам серия.

И аз така. Peace
Само не разбрах от последната серия, защо му дадоха парите. Въобще не успях да схвана причината. Thinking  Някой да обясни, моля. Praynig

Купи малко акции от фирмите на пациента си докато бяха се сринали цените и успя да го излекува, цените се оправиха и той изкара малко кеш Wink

Благодаря.  bouquet

# 24
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
Гледах 3-ти епизод Simple Smile Хареса ми. Тъжно ми стана, че 13 си тръгна Cry но поне Хаус този път постъпи добре.

# 25
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Аз мисля, че Хаус направи доста много пари от тия акции Wink

# 26
  • Мнения: 4 393
Много ми хареса последната серия. Сега и Чейс като се върне, още повече ще ми хареса. Само дето не ми допада Форман да е шеф. Малко ме дразни в тази си роля, а и при толкова лекари с дългогодишен стаж има в тази болница, точно до него да опрат  newsm78 Къди ми липсва, кога ще разкажат какво става с нея...
Новата мацка е готина, китайката нещо още не мога да я възприема, като дете е.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 268
Аз продължавам да съм фен на сериала. Нямах време напоследък, за това не гледах веднага сериите, но тези дни успях да ги изгледам и съм доволна. Харесва ми определено, въпреки, че бях скептично настроена заради отрицателните коментари. Къди не ми липсва някак си (може би защото я гледах в друг сериал), определео този сезон започва много по-интересно от предишния, поне за мен, явно любовната линия някак си ми разваляше сериална, въпреки че им се кефях.

Китайката ме кефи, много е шантава. Другата богатата лекарка някак си ми идва насила вкарана. Форман като шеф ми е най-логичния избор, той е добър в това.

С две думи, очаквам следващите епизоди с нетърпение  Peace

# 28
# 29
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Новият епизод ми доказа за пореден път, защо да го обичам този сериал.  Simple Smile

Винаги съм харесвала вкарването на нови персонажи, защото сценаристите си развихрят фантазията за десетки нови начини, по които Хаус може да им "прави живота черен". И филипино-корейката затова ми е забавна.  Simple Smile

Друго си е обаче да се съберат старите муцуни, дето от години играят с него в един и същи цирк... и отдавна си знаят номерата, а пак има с какво да ме зарадват.
Особено ме радва, когато не самият Хаус, а останалите се държат един с друг "по Хаусовски"  Mr. Green
То си е като зараза. Всеки, който е бил в досег с него е вече (по своему) инфектиран  hahaha

На две-три места съм се смяла с глас   Laughing
Но сцената с вилицата ми е любима  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт